Jak na věc


vlněné svetry s norským vzorem

Samoležící vinylové podlahy SimpLay – bez klikání, bez lepidel

    Kobercové čtverce Fletco LockTiles mají všechny výhody své kategorie, a navíc výsledný koberec vypadá jako celoplošný. Díky novému patentovanému systému laserem řezaných okrajů.
    Nová kolekce zátěžových koberců The Graphic Tile nabízí vysokou odolnost pro použití v hotelech, kancelářích, showroomech a dalších komerčních prostorech.
    Tkaný vinyl je podlahový materiál s velkým potenciálem - vysoce odolný, snadno udržovatelný, příjemný na došlap a jako bonus je možné z něj v podlaze skládat různé vzory a obrazce.


Italské dřevěné podlahy Mardegan nyní v naší nabídce

    Vlněné koberce vynikají vlastnostmi odpovídajícími jejich původu. Nejkvalitnější vlna s nejlepšími vlastnostmi pro výrobu koberců se získává z ovcí pěstovaných v chladnějších částech světa, především na Novém Zélandu nebo na Britských ostrovech. Vlna těchto ovcí totiž obsahuje větší procento lanolinu, díky kterému jsou vlákna nejen silnější, ale i přirozeně odolnější vůči zimě a nečistotám. Vlna a vlněné koberce mají také vynikající tepelně-zvukové izolační vlastnosti a poskytují vysoký pochozí komfort. Vlna má také přirozenou tvarovou paměť, tzn. že po i po dlouhodobém deformaci - stlačení vlákna po čase opět nabydou původního tvaru. Vlněné koberce, díky své přirozené schopnosti vázat anebo uvolňovat vlhkost v závislosti na koncentraci vlhkosti ve vzduchu, také fungují jako přirozené stabilizátory prostředí.
    Jednolité šedivé plochy koberců v kancelářských prostorách jsou už naštěstí minulostí - dneska můžete mít podlahu tak pestrou a vyladěnou, jak si jen přejete.
    Recyklovatelný materiál, ekologický proces výroby a poetické názvy jednotlivých koberců (duna, kaňon, útes, oceán...) - to je nová kolekce zátěžových koberců Object Carpet v naší nabídce.
    Tkaný vinyl Polyscreen je vynikajícím potahovým materiálem na nábytek - hodí se na sedačky, židle, křesla i lehátka. Vyberte si z různých barev i struktur, nabídka je opravdu široká.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00