Jak na věc


vlasová kosmetika redken bezva vlasy

Ručně tříděný český katalog www stránek

    Vlasová kosmetika a kadeřnické potřeby, online výběr a prodej zboží ve vysoké kvalitě určené nejen profesionálům. Šampóny a laky na vlasy, zboží ohledně regenerace a péče o vlasy, nůžky na vlasy, fény, žehličky na vlasy, střihací strojky a další.
    Obchod na internetu s nabídkou vlasové kosmetiky a kadeřnických potřeb značek Schwarzkopf, Wella, Goldwell, Vitalitys, Subrina, Londa a Selective. Mimo jiné zde koupíte šampon, balzám a barvu na vlasy, melír, tužidlo, kadeřnické nůžky, hřeben, kartáč, břitvu, seřezávač, natáčky, ale také výrobky k prodlužování vlasů.
    Internetový obchod s profesionální vlasovou kosmetikou, který se specializuje výhradně na značkové produkty L Oréal Professionnel, Kerastase a Redken. 3 značky, tři světy a kvalitní péče o vlasy a dokonalý účes.
    Společnost Ilirija cz, s.r.o. je výhradním dovozcem produktů značky Subrina Professional do ČR. Jedná se o profesionální vlasovou kosmetiku pro kadeřníky. V nabídce jsou přípravky pro barvení a odbarvení vlasů, profi šampony i proti lupům, tužidla a barvy na vlasy. V prodeji vlasová kosmetika Subrina Recept s léčebným efektem a Home pro domácí použití.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00