Jak na věc


vizážistický kurz

Poslední zprávy z oblasti vzdělávání & studia & rekvalifikace

    typy obličejů, očí a jejich korekce, pomůcky, make-up, korekce obličeje a jeho zeštíhlení, zásady pro techniky denního a večerního líčení, volba stínů a doplňků
    Vizážistika vychází z trendů v make-upu a jejím uměním je dosáhnout efektního nalíčeni a celkového vzhledu klientky pro různé přiležitosti - svatby, fotografie, atd. 
    Ukázka z druhého dne vizážistického kurzu v Dexter Academy. Kurz pod vedením naší úžasné lektorky Dashy Kopecké. Moc dě...
    Vyplňte prosím uvedenou přihlášku a uhraďte prosím celkovou sumu, nebo zálohu 1000 Kč odešlete na náš e-mail. Dá se taky vložné do kurzu uhradit v hotovosti v den nástupu do korzu.
    Nebudeme vás učit teorii, ale předáme vám osobní zkušenosti a znalosti profesionálů. Velký prostor se věnuje zejména praktické části, která probíhá v našem make-up studiu, poskytující potřebné zázemí, od profesionálních líčidel až po štětce. Součástí kurzu je i líčení modelek.


VIZAZISTICKY KURZ rekvalifikační kurzy, školení a semináře Vizazisticky kurz

    Absolventi, kteří úspěšně složí závěrečné zkoušky, získávají potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu v oboru Vizážistka a následně osvědčení o získání profestní kvalifikace v oboru Vizážistka, na základě kterého je možnost si otevřít živnostenské oprávnění. Kurz je akreditovaný MŠMT pod č.j.MSMT-35737/2015-1/816
    Absolvent vzdělávacího programu  má zručnosti v oblasti technologických postupů při barvení řas a obočí, úpravy a formovaní obočí, čistění pleti, ve vizážistických tricích, při líčení a korekcích očí, rtů, tváře, dekoltu a nose, techniky nanášení líčidel,  má přehled o pracovních pomůckách,  kosmetických a dekorativních přípravcích. Umí doporučit zákazníkům v oblasti ošetřování  pleti, prodeje a používání  kosmetických a dekorativních přípravků.
    Kurz je koncipován tak, aby rozšířil Vaše profesionální znalosti, které pak můžete uplatnit jak samostatně, tak i v příbuzných oborech, zejména pak v kosmetice, odívání, módním návrhářství a mnoha dalších.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00