Jak na věc


vitoul olomouc orl

Vítejte na webu naší ORL ORDINACE VITOUL s.r.o. v Olomouci

    Je vhodné se k vyšetření dostavit co nejdříve. Léčbu je u těchto poruch nutné zahájit v nejkratší možné době. Čím rychleji se začne s léčbou, tím je pravděpodobnější, že se sluch navrátí k původnímu stavu, eventuálně zmizí zvučení v uších - tinitus.
    Čas objednání se snažíme dodržovat – objednaný pacient má přednost před neobjednaným. Je však třeba počítat přibližně s 20 minutovou rezervou - může se zkomplikovat ošetření předchozího pacienta.
    Zvolte vydavateleCambridge U.P.- akční zbožíFortuna - akční zbožíFraus - Tripolia - akční zbožíHueber Verlag - akční zbožíLongman - akční zbožíMacmillan - akční zbožínespecifikovanéNová škola Brno - akční zbožíNOVÁ ŠKOLA, s.r.o.NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. - akční zbožíOxford U.P. - akční zbožíSPN a.s.
    V tom případě je nutné přijít mezi 8-10 hodinou a počkat mezi neobjednanými pacienty. Je zde ale zvýšené riziko infekčního onemocnění! Tento čas je vymezen pro akutně nemocné, tedy zpravidla infekční pacienty.
    Na Vámi preferovaný termín vyšetření se můžete objednat telefonicky. Možné termíny objednání jsou každý den od 10 hodin, a to dle ordinačních hodin. Zvláště v sezónách s vysokou nemocností je potřeba počítat s objednacím termínem přibližně 14 dnů.


Dovolte prosím, abychom Vám ve Vaší těžké životní chvíli, kdy jste ztratili blízkého člověka, nabídli služby související s posledním rozloučením...

    Ordinaci vede MUDr. Marketa Vitoul s více než 10letou praxí.Jsme si jistí, že její lidský a pečlivý přístup oceníte i vy a budete k nám chodit v rámci možností rádi.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00