Jak na věc


vin kod ověření auta

Ryzlink rýnský 2018, pozdní sběr

    Vinaři mohli do výběru aktuální kolekce přihlásit až osm vzorků vín. Maximálně je v Galerii vín jedno vinařství zastoupeno pěti vzorky. O výběru šedesátky vín rozhodovala degustační komise, která je hodnotila modifikovanou sto bodovou tabulkou Mezinárodní unie enologů. Letos se sešlo 20 hodnotitelů ve čtyřech komisích, z nichž každá hodnotila čtvrtinu zaslaných vín. Všech 206 přihlášených vzorků bylo při degustaci seřazeno podle obsahu zbytkového cukru a odrůd přihlášených vín. Díky odborné komisi vám nabízíme rozmanitou kombinaci chuťově vytříbených a kvalitních vín z celé Pálavy.
    Víno je nápoj vyrobený kvašením ovocného moštu, typicky získaného lisováním vinných hroznů. Vína lze rozdělit na červená, bílá a růžová nebo také na dobrá a špatná. Špatná vína v naší nabídce rozhodně nenajdete a to ostatní už je na vás.
    Lahvová vína mohou obsahovat: OXID SIŘIČITÝ, stopy vajec a mléka, další podrobnější informace k jednotlivým produktům Vám rádi sdělíme na vyžádání.
    Zboží dodáváme do 2 pracovních dnů v krabicích, které jsou zabezpečeny proti rozbití láhví.


Cabernet Sauvignon rosé 2018, pozdní sběr - polosladké

    Národní soutěž vín zastřešuje systém nominačních, oblastních klání, garantovaných Svazem vinařů ČR. Ve vinařské oblasti MORAVA jsou to 4 soutěže, a to pro podoblast slováckou, mikulovskou, znojemskou a velkopavlovickou. Pro vinařskou oblast ČECHY je soutěž 1 společná. Teprve na základě nominace z těchto oblastních klání může vinař přihlásit své víno k hodnocení ve finální soutěži. Zde probíhá posouzení dvoukolově, kdy porota nejdříve v 1. kole vybere nejlepších 200 vín, ze kterých ve finálním 2. kole udělí 100 ZLATÝCH medailí.
    Pokud si nebudete vědět rady, jaké víno vybrat, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a doporučíme ideální víno přesně podle Vaší chuti.
    V Galerii vín je denně přítomen náš kvalifikovaný personál, který vám během návštěvy představí konkrétní vína a doporučí jejich vhodnou konzumaci. Délka pobytu v Galerii vín se odvíjí od typu degustačního programu, který si ke své návštěvě zvolíte. Množství vzorků, které sami ochutnáte tak závisí pouze na vaší chuti. V případě zájmu o nákup lahví prodáváme víno za sklepní ceny odpovídající cenám konkrétních vinařů.
    Ostatním vínům nejlepší dvoustovky je přidělena medaile STŘÍBRNÁ, za podmínky získání min. 83 bodů z celkové 100bodové stupnice. Do Salonu vín mohou být přihlášená pouze vína vyrobená z hroznů vypěstovaných v České republice. Vinaři si pak mohou označit láhve svých takto ohodnocených vín samolepící známkou s medialí Salon vín České republiky, která je chráněná úřadem průmyslového vlastnictví České republiky.


Hibernal 2018, moravské zemské víno

    Vinné sklepy Valtice, Vinařství Kovacs, Vinařství Mikrosvin Mikulov, Vinařství Štěpán Maňák, Vinařství Vican, Nové vinařství, Vinařství Hrozínek, Vinařství Binder (vinařské ceníky).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00