Jak na věc


veterina brno palackého pohotovost

Advantix Spot On 1x1ml pro psy 4-10kg (1 pipeta)

    V této kategorii najdete kromě veterinárních léčivých přípravků také krmiva obohacená o vitamíny a minerály a doplňky stravy pro psy a kočky. Naše veterinární lékárna rovněž nabízí přehledně rozdělené chovatelské potřeby, krmiva a výživové doplňky pro koně, hlodavce, ptactvo, drůbež a jiná drobná zvířata z akvárií a terárií. Zobrazit více ...
    Zveřejnit můžete svou adresu, kontaktní údaje (telefon, e-mail, www stránky), popis služeb, ceník, fotografie a další informace, návštěvníci Vám přes tyto stránky mohou zaslat e-mail.
    Nejprodávanější v této kategorii jsou antiparazitika pro kočky a psy. Vnější antiparazitika chrání psy, kočky a drobné savce zejména před klíšťaty a blechami. Mohou mít podobu antiparazitních obojků, pipet, sprejů či šamponů. Dlouhodobě nejoblíbenější jsou mezi chovateli obojky Foresto, pipety Fypryst a spreje Arpalit. K vnitřním antiparazitikům, které slouží k domácímu odčervení koček a psů, patří přípravky Caniverm a Drontal. Pokud Vás to zajímá, připravili jsme si pro Vás celý článek věnovaný parazitům a antiparazitikům.
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut feugiat mauris eget magna egestas porta. Curabitur sagittis sagittis neque rutrum congue. Donec lobortis dui sagittis, ultrices nunc ornare, ultricies elit. Curabitur tristique felis pulvinar nibh porta.


Advantix Spot On 1x2,5ml pro psy 10-25kg (1 pipeta)

    Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi Vám na ně obratem odpovíme. Věříme, že Vám můžeme pomoci při získávání nových klientů a při zviditelnění se na síti Internet.
    Registrace na těchto stránkách je zdarma. Je možné, že v budoucnu se některé služby zpoplatní. V tom případě Vás ale budeme s dostatečným předstihem kontaktovat a nabídneme Vám i bezplatnou alternativu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00