Jak na věc


veterina albrechtice u českého těšína

Advantix pro psy do 4kg spot-on a.u.v.4x0.4ml

    Veterinární ordinace Praha - ALTAVET se nachází v Praze – Malešicích. Je umístěna v klidné lokalitě dobře dostupné vozem i městskou hromadnou dopravou. Možnost pohodlného parkování přímo před vchodem do ordinace.
    Disponujeme širokým přístrojovým vybavením (RTG s nepřímou digitalizací, SONO, inhalační anestezie, EKG, biochemický a hematologický analyzátor atd.) Naše veterina Praha 10 je schopna hospitalizovat až pět zvířat.
    Chtěli byste vidět fotky našich pacientů, nějaké zajímavé případy či články? Buďte prosím trpěliví, tuto kategorii budeme průběžně aktualizovat a obohacovat o nové zajímavé případy. Navštivte tedy sekci Naši pacienti a Zajímavosti.
    Zajímá Vás, co všechno umíme a děláme, jaké typy vyšetření u nás provádíme, zda-li dokážeme pomoci s tím daným Vaším problémem Vašemu mazlíčkovi? K tomu je vhodná sekce Co děláme. Tam zjistíte vše potřebné. Pokud by bylo třeba, nebojte se nás kontaktovat na čísle +420 274 773 637,+420 774 103 709.


Veterinární ordinace v Mostě a Litvínově

    Každý, kdo má doma psa nebo kočku zcela jistě řeší otázku odčervení svého mazlíčka. Ti často trpí mnohými vnějšími a vnitřními parazity, a proto je jich musíme pravidelně zbavovat. Vybírat můžete z naší nabídky antiparazitních přípravků, jak už tablet, spot-onů, či obojků.
    Naším cílem je zajistit kvalitní ošetření zvířecích pacientů a zároveň poskytnout vlídný přístup jejich majitelům. Zdravá zvířata a spokojenost jejich páníčků je nám největší odměnou.
    Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi Vám na ně obratem odpovíme. Věříme, že Vám můžeme pomoci při získávání nových klientů a při zviditelnění se na síti Internet.
    Pokud Vás zajímá, jaký máme u nás kolektiv, kdo u nás pracuje, popřípadě krátké popovídání o každém doktorovi, stačí přejít do sekce Náš tým. Pro zjištění informací o doktorech, stačí v kategorii Náš tým najet myší na fotku toho daného doktora.
    To nejdůležitější, tedy to, kde nás najdete, konkrétní adresu, telefon, e-mailové spojení, také mapu, abyste věděli, kde přesně jsme, možnosti platby, možnosti toho, kde u nás můžete zaparkovat a jaké je k nám spojení pomocí MHD, najdete v kategorii Kontakt.


Advantix pro psy S-O 10-25kg a.u.v.1x2.5ml

    Zveřejnit můžete svou adresu, kontaktní údaje (telefon, e-mail, www stránky), popis služeb, ceník, fotografie a další informace, návštěvníci Vám přes tyto stránky mohou zaslat e-mail.
    Registrace na těchto stránkách je zdarma. Je možné, že v budoucnu se některé služby zpoplatní. V tom případě Vás ale budeme s dostatečným předstihem kontaktovat a nabídneme Vám i bezplatnou alternativu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00