Jak na věc


veterinární klinika teplice facebook

řešení ortodontických vad

    S každým lékařem spolupracujeme individuálně. K určitému případu jsme Vám schopni korekční aparát zhotovit dle přiloženého nákresu , nebo fotografie podobného případu s již zhotovenými rovnátky. Samozřejmě jsme schopni celou věc konzultovat a rovnátka individuálně pro daný případ navrhnout. Začínajícím veterinárním stomatologům můžeme se vším pomoci. Poradit co vše je k ošetření nutné,kde to koupit, jak to bude probíhat atd. Zkrátka tak,aby jsme daný případ dotáhli k optimálnímu možnému výsledku.
    Disponujeme kompletním technickým (plně mobilním) vybavením, nutným k nasazení a sejmutí ortodontických aplikací. V rámci spolupráce s anesteziologem na daném místě jsme schopni u složitějších případů sejmout otisky zubů, ale také natmelit a následně i odstranit korekční aparátek-aparátky. Následně spolupracovat s majitelem ošetřovaného zvířete během korekce zubů a zaškolit, jak s pacientem během korekce zacházet,udržovat ortodontické aplikace,sledovat průběh korekce atd.
    stomatologie,vet,veterinář,veterinární protetika,ortodoncie,protetika,korunka,implantáty,zubní laboratoř,stomatologická laboratoř,keramika,metalokeramika,rovnátka,carnassial,dentální,zubní protéza,fixní protetika,snímatelná protetika,Lpdental,pes
    Ucelení kompletní nabídky-v rámci spolupráce LPdental – ЛПдентал s ošetřujícími veterinárními lékaři a klienty při ortodontické léčbě zvířat.


Veterinární klinika 2/2016

    Ceník: Konečná cena korekčního aparátu „rovnátek“ je odvozena z ceníku humánní ortodoncie. V případě Vašeho zájmu navázat spolupráci, ceník s kompletní nabídkou výrobků zasílám pouze ošetřujícímu veterinárnímu lékaři.
     Ortodoncie nabízí možnost úpravy nevhodných okluzních vztahů zvířecího pacienta. Především chybné postavení špičáků a řezáků ve frontálním úseku chrupu je nejčastějším důvodem pro navrhnutí vhodného korekčního zařízení – „rovnátek“ V laboratoři jsme schopni ve spolupráci s veterinárními stomatology navrhnout a vyrobit individuální korekční aparát pro libovolně složité korekce chrupu a daný druh zvířete.
    Navrhujeme a vyrábíme rovnátka od jednoduchých aparátků obsahujících ortodontický šroub přes linguální-labiální oblouky,skluzné stříšky (nakloněná rovina) , až po nejsložitější aplikace pro korekci premolárů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00