Jak na věc


veterinární ambulance smolová třebíč

VETERINÁRNÍ AMBULANCE OPRŠAL RADOVAN MVDr.

    DALEŠICE - V Dalešické přehradě v neděli 2. června asi ve 14 hodin bylo nalezeno bezvládné tělo ženy. „Návštěvníci kempu se ženu pokusili resuscitovat, bohužel marně. Ženě již nebylo pomoci“, uvedla policejní mluvčí na Vysočině Jana Kroutilová
    VELKÉ MEZIŘÍČÍ - Policisté z obvodního oddělení ve Velkém Meziříčí pátrají po neznámém pachateli, který se v katastrálním území obce Kozlov vloupal do obytné maringotky. K činu došlo v době od začátku letošního května do neděle 19. května. Pachatel násilím vnikl do vnitřních prostorů, odkud následně odcizil věci na kempování a rybářské vybavení. Škoda, kterou svým jednáním způsobil, byla předběžně vyčíslena na částku kolem šestnácti tisíc korun. Policisté na místě provedli ohledání, šetření a zadokumentování. Případ prověřují pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to krádeže a porušování domovní svobody.
    Nejvíce mě zajímá město jako takové. Jsem členkou výboru pro revitalizaci centra města, tedy zabývám se tím, jak by mělo naše město vypadat, aby se v něm dobře žilo. Řeší se využití kina Moravia, dětského domu, revitalizace náměstí a centra. Je to dlouhodobá práce, ale těším se na ni.


Jolana Smolová usiluje o Třebíč coby dobré místo pro život

    Třebíč - I dnes vám nabízíme pohled na novou radniční koalici očima jejího člena. V tomto případě konkrétně členky, radní Jolany Smolové. O tom, co ji trápí, co jí přináší radost, s čím je spokojená a s čím nikoli, o tom je následující rozhovor.
    JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU - Policisté objasnili případ krádeže jízdního kola, ke kterému došlo na konci loňského roku v Jaroměřicích nad Rokytnou. Přečinu krádeže se dopustil devatenáctiletý mladík z Třebíče. Jedná se o recidivistu, který v minulosti spáchal různorodou trestnou činnost. V prosinci muž odcizil horské kolo, které jeho majitel nechal ve večerních hodinách odložené před domem na Smetanově ulici. Mladík poté kolo prodal a peníze použil pro vlastní potřebu. Ihned po přijetí oznámení o krádeži začali policisté případ prověřovat a pachatele se jim podařilo vypátrat.
    Já si myslím, že ano, pamatuji si zdlouhavá zasedání, zbytečně protahovaná. Tímto se to výrazně zkracuje, vedení radnice dělá všechno pro to, aby se následně posuzované informace dostaly ke každému včas. Souhlasím s tím.


Veterinární kliniky a jejich vybavení

    TŘEBÍČ - V úterý 18. června v odpoledních hodinách byl obsluhou kamer MKDS Městské policie Třebíč zjištěn na Karlově náměstí muž, který před zraky kolemjdoucích močil na zeď. Za přestupek proti veřejnému pořádku strážníci dotyčnému uložili na místě pokutu.
    HROTOVICE – Špatně zajištěná dodávka sjela v sobotu v podvečer do rybníka v Hrotovicích. V autě naštěstí nikdo nebyl. Vozidlo vytáhli pomocí jeřábu hasiči, Na místě zasahovaly jednotky profesionálních hasičů z Třebíče, z Hrotovic a Jaderné elektrárny a také dobrovolní hasiči z Hrotovic.
    MVDr. Jolana Smolová Narozena r. 1963 v Třebíči. Vystudovala SZTŠ obor veterinární v Českých Budějovicích a následně Vysokou školu veterinární v Brně. Po studiích rok u Okresního vetrinárního zařízení Třebíč. Od roku 1991 privátní veterinární ambulance. V
    To je spíš otázka pro opoziční zastupitele. Myslím, že v zastupitelstvu není nikdo odmítnut, vyjádřit se může každý, ať je jeho názor jakýkoli. Nevím, že by tomu nebyla věnována pozornost.
    Velmi dobrý. Po zkušenostech z práce v opozici, kdy nálada v zastupitelstvu nebyla vždy dobrá, někdy až bojovná, odmítala se většina diskusí a problémů, musím říct, že dnes jsem spokojená. Rada diskutuje a pracuje tak, abychom došli k výsledkům.


POTOCKÝ Zdeněk MVDr. - koně a malá zvířata

    Požadavek na obnovení přístupových údajů ověříme s kontaktní osobou ve Vaší firmě. Případně volejte na zelenou linku 800 900 501 (pracovní dny od 7:00 do 17:30).
    TŘEBÍČ - V pondělí 10. června zastavili policisté po jedné hodině odpoledne v Třebíči na Bráfově ulici vozidlo Fiat Stillo, které jelo ve směru od Eliščiny ulice. Řidičem byl šestadvacetiletý muž, který ale nevlastní řidičské oprávnění. Dále u něho policisté provedli dechovou zkoušku a naměřili mu hodnotu 0,34 promile alkoholu. Obdobnou hodnotu u něho ukázala také opakovaná dechová zkouška. Požití alkoholu před jízdou řidič přiznal. Muž je podezřelý ze spáchání přestupků na úseku dopravy, které policisté šetří.


STÁTNÍ VETERINÁRNÍ ÚSTAV JIHLAVA

    Unese. Souhlasím s koalicí v rozpočtových otázkách. Pokud se podíváme jinam, byly se sestavováním a schvalováním rozpočtů problémy. Co se týče zadluženosti, jsme na tom velmi dobře. Financuje se zodpovědně, plánovitě. Nelze nic namítat ani proti zapojení úvěru do rozpočtu. Úvěr se splácí, nevidím problém z něj čerpat. Například u problematiky navýšení rozpočtu na údržbu a úklid města byly názory opozice jiné, ale to je normální. Myslím, že si to město může dovolit a že to občané ocení.
    Zatím se neobjevil žádný nový projekt než klub s diskotékou a něco jako centrum evropské hudby. Kloním se k nápadu využít tu budovu pro děti, třeba i uměleckou školou. Zkušebny, třídy, sál. Myslím, že diskotéka ne. Ale uvidíme, třeba se najde další jiný nápad. Navíc, ještě se neví, kdo by rekonstrukci financoval.
    Určitě se hovoří o rozpočtu. Ten se připravoval velmi podrobně, až detailně. A snad i jeho vysvětlení místostarostou Pacalem ukázalo, že přípravy rozpočtu byly brány vážně, s respektem a že je to pro nás základní a zásadní materiál.
    Titul musí být jasný a krátký. Typické tituly jsou “Levný pobyt v Jizerkách!”, “Ušetřete na topení! ” Sezónní sleva!“ apod. Pokud pole zčervená, je titul příliš dlouhý. To samé platí pro text nabídky.


VETERINÁRNÍ AMBULANCE MALÝCH ZVÍŘAT - VONDRÁK PETR MVDr.

    Že by šlo vyloženě o střet, to ne. Jsou to diskuse, jednání bývají velmi živá, to ano. Různé názory tam jsou. Do debaty vstupují i pracovníci úřadu, hodnotí se zkušenosti jednotlivých radních, ke konsensu postupujeme ne vždy snadno, ale o střety se nejedná.
    Titul musí být jasný a krátký. Zde je pár ukázek: „100 Kč na Váš další nákup! Slevový kupon v hodnotě 100 Kč, Sleva 100 Kč na Váš nákup! 2+1 zdarma! 1+1 zdarma! Sleva 10 % na Váš nákup!“ apod.
    VÝČAPY – V neděli krátce po poledni začal ve Výčapech hořet osobní vůz Škoda Favorit. Na místo vyráželi hasiči z Třebíče a Jaroměřic nad Rokytnou. Hasiči požár uhasili pomocí vysokotlaku. Vzniklá škoda byla vyčíslena na patnáct tisíc korun.
    Slevové a dárkové kupony jsou velmi silným nástrojem na podporu prodeje. Jejich smyslem je motivace zákazníka, aby vás kontaktoval anebo navštívil vaši prodejnu.


Veterinární kliniky a jejich vybavení

    TŘEBÍČ - Policisté šetří případ fyzického napadení, ke kterému došlo v Třebíči v části Nové Dvory. Muže, který v bytovém domě procházel po společné chodbě, udeřil značně opilý muž. Po přijetí oznámení na místo vyjela policejní hlídka a provedla šetření. Napadený muž neměl zranění, které by si vyžádalo okamžité lékařské ošetření. U podezřelého osmašedesátiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu tři promile alkoholu. Je podezřelý ze spáchání přestupku proti občanskému soužití, případ policisté šetří.
    Když jsme u zastupitelstva. Od prvního jednání jsou tam některé body sporné, ale opozice je vesměs respektuje. Mám na mysli například hromadné hlasování o majetkových záležitostech, vždy o řadě bodů najednou, aby se urychlila procedura. To je podle vás dobré rozhodnutí?
    VRANOVSKÁ PŘEHRADA - Pětatřicetiletý muž z Třebíčska ve čtvrtek navečer zřejmě neodhadl správně své síly. Při plavání přes Vranovskou přehradu se náhle ztratil. Pátrání trvalo čtyři hodiny. Bohužel skončilo tragicky. Oznámení policie přijala kolem osmé hodiny večerní. Podle očitých svědků náhle zmizel pod hladinou. Na místo okamžitě vyjely složky integrovaného záchranného systému. Přijeli i policejní potápěči. Pátrání trvalo téměř čtyři hodiny. Tělo muže našli potápěči asi 50 metrů od břehu v hloubce kolem 4,5 metru. Cizí zavinění nebylo zjištěno.


VETERINÁRNÍ AMBULANCE - SMOLOVÁ MVDr., ZEJDOVÁ MVDr.

    TŘEBÍČ - Policisté z obvodního oddělení Třebíč prováděli ve čtvrtek 4. července okolo osmé hodiny večer běžnou silniční kontrolu, při které zastavili osobní automobil Opel Astra, který řídil čtyřiatřicetiletý muž. Policisté s mužem v rámci kontroly provedli orientační test na zjištění přítomnosti omamných a psychotropních látek, který byl pozitivní na látku amfetamin. Z tohoto důvodu policisté muži zakázali další jízdu a na místě mu zadrželi řidičský průkaz. Poté událost zadokumentovali jako přestupek v dopravě, za který muži hrozí pokuta a zákaz činnosti, spočívající v řízení motorových vozidel.
    S tím nesouhlasím. O čistky se nejedná v žádném případě. Reorganizace byla nutná. Například dříve zrušený odbor dopravy musí pracovat samostatně a ne začleněn do jiného odboru jako pouhé oddělení. Je na místě, že byl znovu vytvořen. Nešlo o to, zbavit některé úředníky místa.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00