Jak na věc


vestavěné odpadkové koše

Splynutí vestavěné skříně s interiérem

    Při citlivém výběru, se vestavěné skříně na míru stávají nejen pomocníkem, ale i vkusnou dekorací, která bytový prostor zvedne o kategorii výš. Zhotovením vestavěných skříní se ušetří i prostor a tím se byt stává větším a vzdušnějším. Lépe se nám v něm dýchá a pohybuje. Nadsazeně se dá říct, že vestavěné skříně pomáhají i našemu zdraví.
    Vestavěné skříně na míru vyrábíme ve vlastní výrobě v Praze. Díky tomu nabízíme krátké dodací termíny (obvykle 14 dní od zaměření) a dohodnuté montážní termíny si můžeme dovolit garantovat. Vlastní výroba nám umožňuje zákazníkům vyhovět v jejich individuálních a specifických přáních. 
    Díky kvalitě a spolehlivosti materiálů můžeme poskytnout záruku 5 let na nábytek na míru. Při spolupráci dbáme o maximální spokojenost zákazníka, proto je pro nás důležitý osobní přístup tak, aby námi dodávané vestavěné skříně byly originální a po montáži se stala nejen úložným prostorem, ale i designovou součástí bytu.
    Vlastníme-li v byt s velmi členitým prostorem, který se dá těžce zmapovat, je zajisté velmi prozíravé, pozvat si odborníka, aby prostor sám zaměřil. Tak předejdeme případným reklamacím a nesrovnalostem. Prostě odpovědnost přenecháme odborníkovi, který nám hned vypočítá, jaká bude cena skříně na míru a za dva až tři týdny, nám skříně dodají.


Individuální řešení Vašeho nábytku

    Právě do atypických bytů, jsou skříně na míru tím nejlepším řešením. Snad v každém bytě se najde místo, do kterého se sériový nábytek nevejde, některý z rozměrů prostě nesedí. Vestavěné skříně na míru, nám zaplní každý atypický prostor. Dnes velmi moderní a žádané půdní byty se skosenou střechou, či různými kouty, vestavěné skříně na míru doslova zachrání.
    Na výběr máme z více než 300 dekorů lamina, dýh a foliovaných dvířek, ze kterých umíme vyrobit nejen vestavěné skříňe či kuchyň, ale také obývací pokoje, šatny, knihovny, kanceláře, dětské pokoje či vybavení dětských pokojů. Standardně se u nás vyrábí i rohová skříň na míru či vestavěné skříně do podkroví.
    Dnes je šikovný výrobce, nebo dodavatel, schopen dodat přesně takové vestavěné skříně na míru, které dokonale splynou s naším interiérem. Ať už jde o byty moderní, rustikální, nebo zaměřené na určitý módní styl, je nabídka materiálů, barev, či způsobu otvírání, tak pestrá, že uspokojí každého klienta.


vestavěné skříně a nábytek na míru za rozumné ceny

    Většinou se v nich ukládají sezónní a neskladné věci. Letní vybavení a věci na dovolenou, či naopak prostředky k zimním sportům. Můžeme do nich uložit zimní, nebo letní šatstvo, které nám tak nepřekáží. Je velmi dobrým nápadem, použít vestavěné skříně, či skříně na míru, na vhodné přepažení zbytečně velkého pokoje, či na rozdělení dětského pokoje. Levnější varianty vestavěných skříní se budou velmi hodit na chalupy, do komor nebo sklepů.
    Vestavěné skříně na míru vyrábíme ve vlastní výrobě v Praze. Díky tomu nabízíme krátké dodací termíny (obvykle 14 dní od zaměření) a dohodnuté montážní termíny si můžeme dovolit garantovat. Vlastní výroba nám umožňuje zákazníkům vyhovět v jejich individuálních a specifických přáních.
    Intery je česká společnost vyrábějící vestavěné skříně a nábytek na míru. Naším cílem je maximální spokojenost našich zákazníků. Skříně a kuchyně vyrábíme výhradně z kvalitních materiálů, které jsou 100% funkční a vytvoří moderní design.
    Intery je česká společnost vyrábějící vestavěné skříně a nábytek na míru. Naším cílem je maximální spokojenost našich zákazníků. Skříně a kuchyně vyrábíme výhradně z kvalitních materiálů, které jsou 100% funkční a vytvoří moderní design.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00