Jak na věc


verva nafta jaká je

Kolik celosvětově ročně umře na silnicích osob? Je to šílené číslo

    Do své e-mailové schránky můžete dostávat informace o novinkách. Zadejte svoji e-mailovou adresu a klepněte na tlačítko OK. Přihlášení potvrďte v e-mailu, který vám hned zašleme.
    Při výrobě van a vaniček využívá firma Polysan nejmodernější technologie britské firmy Armour Ltd. Dno vany Polysan je oproti konkurenčním vanám zesíleno vrstvou speciální směsi HEAVY SHELL, a tím je zajištěna vyšší tuhost vany. Vany nejsou vytvrzovány tepelným šokem, po vyjmutí z formy vyzrávají do maximální tvrdosti při teplotě 20 °C. Výsledkem je dokonale rovný a hladký povrch bez tzv. pomerančového efektu.
    Následky dopravních nehod jsou dnes nejčastější příčinou úmrtí mladých lidí mezi 5 až 29 lety věku. Tvrdí to nová studie Světové zdravotnické organizace.
    Vyšší mazivost nafty VERVA Diesel zabezpečuje bezchybnou funkci palivového čerpadla a vstřikovacích trysek. Výrazně zlepšuje jejich ochranu a snižuje opotřebení.
    Palivem VERVA se staly až po zdokonalení týmem specialistů, kteří při technologické úpravě používají specifické přísady, čímž zajišťují nejvyšší kvalitu.


VERVA TIFA panel rohový, pravý

    Verva Group je chráněná dílna, zaměstnává osoby se zdravotním postižením a je schopna Vám poskytnout náhradní plnění dle zákona. Firma vznikla v roce 2010 a pokračuje v patnáctileté tradici firmy KUBI ve výrobě reklamních aromatických visaček.
    Jsou především velmi efektivním prostředkem pro dobře viditelnou reklamu Vaší společnosti, je možné je potisknout logem firmy nebo fotkou a lze vybírat z různých vůní.
    Vana VERVA je svým designem ojedinělá v kolekci van českého výrobce Polysan. Oblá čelní strana zvětšuje koupací prostor a zároveň se hodí k hranatým i oblým zařizovacím předmětům. Díky variabilnímu použití obkladových panelů ji lze použít téměř do každé koupelny. Panely ABS nebo TIFA umožňují vanu umístit buď do niky (čelní panel), do rohu (rohový panel) nebo ke stěně (3stranný panel). Použití TIFA panelu velmi zjednodušuje obložení vany obkladem.
    Než může být použita jako technické palivo, musí být technologicky zpracována v rafinerii. Nejdříve se ropa vyčistí, odsolí a následně se destiluje na užší frakce, které se jednotlivě zpracovávají.


VERVA TIFA panel 3-stranný

    Při vzniku tohoto vysokooktanového paliva byla použita nová speciální receptura aditivace a moderní typy přísad, které výrazně snižují třecí ztráty a mají příznivý vliv na zvýšení výkonu motoru.
    V zimě se při nízkých teplotách začínají v naftě objevovat krystaly parafínů, které mohou při dalším poklesu teplot ucpat filtr. Proto pro vás máme během zimního období připravenou VERVU Diesel, která vykazuje lepší nízkoteplotní vlastnosti v extrémních mrazech, a to díky speciální zimní aditivaci na zlepšenou filtrovatelnost až na -26 °C.
    Zvýšením cetanového čísla dochází k lepšímu rozprášení paliva a efektivnějšímu spalování, což má za následek snížení kouřivosti a snížení emisí ve výfukových plynech, tudíž je šetrnější k životnímu prostředí.
    Prémiový automobilový benzin VERVA s oktanovým číslem 100 byl vyvinut s cílem zlepšit výkon motoru, speciálně u vozů s vyšším kompresním poměrem, automobilů vyšší luxusní třídy a vozidel uplatňujících sportovní charakter jízdy. Také je vhodný pro výkonné sportovní motocykly a pro malá sportovní letadla.


Sex šitý na míru online generaci? Zakladatelé...

    Prémiová paliva byla vyvinuta na základě nejnovějších požadavků konstruktérů motorů i podle norem na ochranu ovzduší. Komplexností svých účinků patří na českém trhu mezi nejkvalitnější prémiová paliva.
    Splňují i velmi přísné nároky na prezentaci a prodej v síti obchodních řetězců, čerpacích stanic, hotelových recepcí a dalších míst prodeje a reklamní prezentace.
    Vyšší cetanové číslo paliva VERVA Diesel zvyšuje účinnost motoru a usnadňuje jeho nastartování. Zároveň snižuje třecí ztráty, umožňuje dosažení plného výkonu motoru a provoz motoru je úspornější.
    VERVA 100 neobsahuje klasický biolíh, ale je na bázi ETBE (etyltercbutyléter). ETBE má příznivý vliv na výhřevnost paliva, lepší oxidační stabilitu a neváže na sebe vodu, která negativně působí na výkon motoru a korozi.


HEAVY SHELL (pouze výrobce POLYSAN)

    z důvodu vánočních svátků a inventury jak naší prodejny tak našich dodavatelů v průběhu těchto svátků a těsně po nich, bude vyřizování objednávek probíhat takto: Poslední možný osobní odběr budete moci realizovat 19.12.2018 do 18.00 hodin. Objednávky, které budou odesílány přepravní společností, budou odeslány naposledy 17.12.2018. Provozní doba e-shopu – vyřizování objednávek se přerušuje ve dnech 15.12.2018 -6.1.2019. Objednávky přijaté v těchto dnech budou opět vyřizovány od 7.1.2019. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do dalšího roku.
     Prodloužená záruka - garantuje výrobce PolysanNa vany POLYSAN vyrobené z akrylátu poskytujeme záruku 7 let.Podmínkou záruky je správná instalace podle návodu, včetně použití originálních podstavců POLYSAN (PO60/60, PO80/80, PO100/100, PO60/80 nebo PO60/100) dle typu vany. U akrylátových van značky Polysan je možné objednat barevné varianty van i panelů. Více informací zde.
    Speciální receptura aditiva benzinu VERVA 100 dokáže snížit ztráty způsobené třením, a energie vzniklá při spalování tak může být efektivně využita, čímž pozitivně ovlivňuje množství spotřebovaného paliva.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00