Jak na věc


veronika lálová

Restaurant Grill Duran: Číšník jako psycholog

    Účast v úspěšné soutěži StarDance…když hvězdy tančí Veronika Lálová považuje nejen za zábavu, ale též za novou pracovní zkušenost. Jako partnera v osmém ročníku soutěže, tedy roku 2016, dostala herce Zdeňka Piškulu. Jak v rozhovoru pro Českou televizi uvedala, tanec pro ni znamená „vyjádření nějakého příběhu plného emocí. Tanec bez emocí jsou jen kroky. A v tomto musím říct, že nám to se Zdeňkem skvěle funguje. Kroky a technika jsou na mně, ale sestava a příběh je práce nás obou.“ Herce si pochvalovala jako snaživého žáka, který se rychle učí.
    Všechna vystoupení lze podle zájmu různě kombinovat, je možné i zajištění programu na celý večer. K vystoupení lze na požádání připojit workshop či animace, které jsou skvělou možností zapojení diváků do krátké výuky tance.
    Veronika Lálová a Zdeněk Piškula (vítězi StarDance 2016) - 3 libovolné tance ze StarDance Zdeněk Piškula je mladý nadaný herec. Studoval na Pražské konzervatoři. Zahrál si v Divadle Minor, Divadle u Hasičů a v Divadle Broadway. Mezi jeho nejznámější filmy a seriály patří: Vyprávěj, Dokroři z Počátků, Všechny moje lásky a další. Největší sledovanosti dosáhnul díky roli Matěje v pohádce Tři bratři. Zdeněk je vítěz poslední řady StarDance.


Bouda Jana s borůvkami ve znaku

    Veronika Lálová a Jan Révai (herec, porotce StarDance) -Tango argentino , Veronika salsa show a samba show Jan Révai se už od mládí se věnoval tanci, působil v taneční skupině UNO pod vedením Richarda Hese. Byl také členem swingující skupiny hostující v Hudebním Divadle v Karlíně pod názvem Děti swingu. Do širšího diváckého podvědomí se dostal v roce 2001 díky muzikálovému filmu REBELOVÉ, který získal mnoho ocenění. Od roku 2012 je porotcem v taneční televizní soutěži StarDance.
    Veronika Lálová je certifikovanou lektorkou zumby, fitness a držitelkou mezinárodní třídy v latinsko-amerických a standardních tancích. Vede kurzy tance pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorii v Praze a v Hradci Králové, kde učí zejména karibské a latinskoamerické tance.
    S tancem Veronika Lálová začínala v sedmi letech. Nejprve s klasikou, tedy latinou a standardem. Později se věnovala párové salse. Po rozchodu s partnerem se pustila na sólovou dráhu. Začala i soutěžit a vyhrávat. Je několikanásobnou mistryní ČR v párové i sólo salse. Spolupracuje s kubánskou a brazilskou skupinou. Kromě salsy se věnuje všem latino stylům a karnevalové sambě, kterou studovala na taneční stáži přímo v Brazílii.
    Zdeněk Piškula a Veronika Lálová se stali osmými králi tanečního parketu, vítězi letošní StarDance. V pondělí je přivítáme na videochatu, kde budou zodpovídat vaše zvídavé dotazy. Už teď se na ně těší!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00