Jak na věc


velkou knihu o kočkách

Velkou pardubickou ovládla klisna Orphee des Blins

    Pardubice - Ukončí někdo nadvládu Josefa Váni a Tiumena? Nebo se dvojice kralující posledním třem ročníkům Velké pardubické nesmazatelně zapíše do historie a vyhraje počtvrté v řadě? To jsou nejčastější otázky před startem 122. ročníku nejtěžšího dostihu evropského kontinenu. Dvacet tři koní a jezdců se pustí na trať dlouhou 6 900 metrů. Prověří je třicet překážek včetně obávaného Taxisu a ty nejlepší krátce před pátou hodinou odpoledne poženou do cíle bouřící davy. Přímý přenos dostihového odpoledne na pardubickém hypodromu sledujte živě na ČT sport a našem webu od 11:25. Hlavní dostih startuje v 16:25.
    Pardubice - Josef Váňa může usilovat o devátý triumf ve Velké pardubické. Po dubnové zlomenině stehenní kosti se legendární žokej vrátil k dostihům třetím místem ve čtvrté kvalifikaci na Velkou pardubickou s loňským vítězem Tiumenem. Společně by měli 13. října útočit na čtvrté prvenství ve slavném dostihu za sebou.
    Pardubice – Čtvrté vítězství v řadě Tiumen s Josefem Váňou v sedle nevybojoval, dnes doběhl třetí. 122. ročník Velké pardubické vyhrála desetiletá hnědka Orphee des Blins s Janem Faltejskem. Druhý byl s velkou ztrátou 16 délek Ronino s Jiřím Kouskem.
    Praha - Primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková navrhuje přesunout Velkou pardubickou na sobotu, a vyřešit tím termínovou kolizi s plochodrážní Zlatou přilbou. Oba tradiční závody jsou v kalendáři naplánovány na neděli 14. října a Fraňková dnes prezidentovi Jockey Clubu Václavu Lukovi navrhla, aby slavnou steeplechase zkusil o den posunout, a městu tak nehrozil dopravní kolaps a zloba nespokojených fanoušků.


Primátorka navrhuje, aby se Velká pardubická jela v sobotu

    Pardubice - Žokej Jan Faltejsek v sedle klisny Orphee des Blins vyhrál stylem start-cíl 122. Velkou pardubickou a ukončil panování Josefa Váni s Tiumenem. "Byl bych rád, kdyby tím začala moje éra, ale navázat na Váňu, to si snad ani netroufám," řekl Faltejsek.
    Praha - Žokej Josef Váňa se letos poprvé představí v sedle na dráze. Osminásobný vítěz Velké pardubické pojede v sobotu v Pardubicích vítěze uplynulých tří ročníků Tiumena v rámci posledního ze čtyř kvalifikačních dostihů. Po závodu se rozhodne, zda Váňa nastoupí 13. října také do 122. ročníku Velké pardubické.
    Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.
    Pardubice - Nejvýznamnější překážkový dostih Velká pardubická a klasický plochodrážní závod Zlatá přilba už by se během jednoho víkendu v budoucnu konat neměly. Pardubická primátorka Štěpánka Fraňková oslovila federaci plochodrážního sportu se žádostí, aby se prestižní závod v Pardubicích nekonal o druhém říjnovém víkendu. Právě tento termín historicky patří Velké pardubické. Letos se obě sportovní události sešly v jednom víkendu a nejznámější český překážkový závod se neběží v neděli, ale netradičně v sobotu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00