Jak na věc


vedení pohovorů s uchazečem

Kladička pro X- Rail – centrická CRN30-2Z

    Zpracujeme Vám daňové přiznání a odešleme za Vás, veškeré termíny podání hlídámá za Vás. Vypracováváme daňové přiznání k DPH, dani z příjmů fyzických i právnických osob, daňové přiznání k silniční dani.
     Nabízíme vedení účetnictví pro firmy v Praze a okolí, nabízíme také online vedení účetnictví pro klienty po celé ČR. Našimi klienty jsou právnické a fyzické osoby, vedeme účetnictví pro příspěvkové a neziskové organizace, sdružení, obce a další subjekty.
    Firma matis s.r.o. Brno nabízí lineární vedení a vodící tyče. Dále prodáváme převodovky, kuličkové šrouby, lineární techniku, kloubové hřídele, klouby, svěrná pouzdra, ozubená kola, ozubené řemeny, ozubené hřebeny, trapézové šrouby, šnekové, čelní, zdvižné a úhlové převodovky, řemenice a linear sety.
    Nabízíme dlouholetou praxi v oboru účetnictví a daňového poradenství. Pravidelně sledujeme aktuální změny v účetnictví, v účetní a daňové oblasti, proto bude Vaše účetnictví vždyodpovídat platným zákonům ČR


Stěrátko pro jezdec Compact Rail WT28

    Kromě vedení účetnictví nabízíme podnikatelům doprovodnou službu – zastoupení na úřadech. Postaráme se o vyzvednutí dokladů přímo u Vás. Při využití našich účetních služeb klientům odpadá nutnost hlídání termínů, kdy musí být podáno daňové přiznání a měsíční přehledy na okresní správu sociálního zabezpečení a na zdravotní pojišťovnu.
    Poskytováním našich služeb v oblasti účetnictví a daní usilujeme o to, abychom Vám zefektivnili a zároveň ušetřili čas, díky cemuž se můžete více věnovat Vašemu podnikání a tomu co opravdu umíte. Budeme se Vám snažit předat informace o nás, o našich pracovních postupech, o přístupu k Vám, o našich zásadách, protože úspěšnost naší spolupráce stojí na otevřenosti a důvěře našich vztahů – mezi Vámi a námi.
    Internetové online účetnictví je vlastně vedení  účetnictví na serveru klienta pomocí vzdáleného přístupu přes internet. Vedení účetnictví na dálku patří mezi moderní způsoby vedení účetní agendy ve velkých i malých firmách. Výhodou online účetnictví je nonstop přístup k účetní datům, z jakéhokoliv počítače, který je napojený na internet. Kdykoliv tak budete mít aktuální přehled o hospodaření vaší firmy, o stavu závazků a pohledávek, o stavu uhrazených či neuhrazených faktur. Více informací o vedení účetnictví na dálku >>


Vozík lineárního vedení - velikost 35 bez příruby TH HSR35R1SS (GK)

    Hledáte spolehlivé a profesionální vedení účetnictví pro Vaši firmu? Potřebujete podat daňové přiznání, spočítat daně a mzdy a to vše za rozumnou a poctivou cenu? Pak jste na správném místě, přesna a správně povedeme vaše účetnictví, jsme tu pro Vás! S námi se zbavíte stresů, nervů a zbytečných účetních chyb.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00