Jak na věc


vůli ke smyslu

Citát na téma: Vůle č. 2 1001910

    Bolest je živou představou o bolesti. Donuťte vůli, abyste změnili tu představu, odvrhněte ji, přestaňte si stěžovat, a bolest zmizí.Marcus Aurelius Antoninus Augustus


Citát na téma: Vůle č. 1 1003816

    Dědečkem proti své vůli Muži v plné síle si neradi přiznávají, že je ubíhající léta nezadržitelně posouvají na druhou kolej. Továrník Richard Osten je na tom stejně. Věk mu nelibě připomínají pouze prošedivělé skráně, jinak si ho odmítá připustit. Nejlépe se cítí ve společnosti mladých krásek, u nichž zaznamenává stejné úspěchy jako v podnikání, a tak se rozhodně nehodlá vzdát svého postavení. Jednoho dne se tedy nutně dostává do sporu s jediným synem Jiřím, který se potatil, má pořádně tvrdou hlavu i silnou ctižádost. Syn opouští rodný dům, aby se vymanil ze závislosti na otci, změní si jméno a přijme místo u konkurence, kde začíná od píky. Tehdy potkává hezkou švadlenku Tonču a nad otcem náhle visí nejhorší hrozba, jakou si dovede představit - mohl by se stát dědečkem! Osten starší se ji rozhodne zlikvidovat po svém: pokusí se dívku synovi přebrat... Parametry produktu Dědečkem proti své vůli český název 1939 rok výroby Československo země výroby Komedie žánr Vladimír Slavínský režie
    Zbraně které změnily svět • 3x Vlasta Burian II 3xDVD • Hudba z Marsu • Velbloud uchem jehly • Tetička + Vyšší princip • Vražda v Ostrovní ulici • Světová náboženství Čínská náboženství • Uvnitř vesmírné stanice • Provdám svou ženu • Advokátka Věra
    Jakousi „externí pevnou vůlí“ se Vám může na určitý čas stát kouč. Už jen tím, že jste se rozhodli do koučování  investovat svůj čas a peníze, si můžete pevný řád vybudovat. Zpočátku bude stačit i to, že víte, že např. ve čtvrtek máte s koučem další schůzku a „donutí“ Vás to začít dělat to, k čemu jste se na poslední schůzce zavázali. A pokud budete opravdu chtít, stane se to součástí Vašeho života už nastálo. 
    Dějiny se dělají tak, že konečný výsledek vyplývá vždy z konfliktů mnoha jednotlivých vůlí. Neboť co chce jeden, je mařeno druhým, a z toho vychází něco, co nikdo nechtěl.Friedrich Engels


Nejlevnější Dědečkem proti své vůli akční ceny - Levné Dědečkem proti své vůli

    Všichni máme svobodnou vůli se rozhodovat. V životě procházíme situacemi, ve kterých jsme vystaveni možnosti volby. Stojíme na rozcestí a musíme se rozhodnout, jestli půjdeme doprava, doleva, nebo rovně. Rozhodujeme se prakticky v každém okamžiku, neustále.
    Postupuji tak, aby bylo vše zcela na míru každému klientovi. Přizpůsobeno právě jeho osobnosti, situaci, životním cílům. Klientům pomáhám nalézt nejlepší řešení rychleji, objevit nové nápady a naplánovat zcela konkrétní kroky, přejít od přemýšlení k činům. Cesta k tomu, co chcete, je tak mnohem rychlejší a snazší. 
    Když máme pevnou vůli, dokážeme si „poručit“, když chceme něco začít dělat jinak. Mít stále pozornost na tom, pro co jsem se rozhodl a dělat to, ať už se mi v dané situaci líbí nebo ne. Chtě nechtě. Pokud se rozhodnu přestat kouřit a nevzpomenu si na to v situaci, kdy mi někdo nabídne další cigaretu, jsem zase na začátku.
    Mnoho mých nově příchozích klientů mi říká, že nemají pevnou vůli dodržet to, co si předsevzali. V minulosti už se k něčemu rozhodli se, udělali třeba i první kroky, ale stejně to nedokázali uskutečnit až do konce. Říkají, že nemají pevnou vůli.


Citát na téma: Vůle č. 2 1001584

    Pevná vůle funguje těm, kteří mají schopnost udržet si pozornost na tom, k čemu se rozhodli. Kteří jsou pozorní. Je to síla, která nám dává „tah na branku“. Víme, kam směřujeme a nemůže nás v tom nic zastavit. A je třeba se oprostit od toho, co po nás chtějí druzí lidé, neohlížet se na to, jak mě chtějí vidět oni, ale mít neustále na paměti, co chci já. To totiž není žádné sobectví.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00