Jak na věc


vřídek na děložním čípku léčba

Diskuze : Zdraví : Rakovina děložního čípku

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href= title=> <abbr title=> <acronym title=> <b> <blockquote cite=> <cite> <code> <del datetime=> <em> <i> <q cite=> <strike> <strong>
    Jedná se o pohlavně přenosnou chorobu. Tato nemoc většinou vytvoří malý červený flíček na genitáliích. Ten se během několika dní zvětší a vyboulí. Na povrchu bude tvrdnout a začne měnit barvu. Barva bude od jasně červené až po šedou, z jeho povrchu může prosakovat tekutina. Vřed bývá nebolestivý a objevuje se přibližně za tři týdny od pohlavního styku. Vřed během čtyř až šesti týdnů spontánně vymizí. Syfilis má tři stupně vývoje a vytvoření vřídku patří mezi primární příznaky. V druhé fázi se šíří do uzlin a celého těla. V ústech a ve vlasech se vytvoří vyrážka. Tento stupeň může být provázen hepatitidou, horečkou nebo zánětem mozkových blan. Po dvou letech přichází znovu latentní fáze. Třetí stupeň přichází po deseti až dvaceti letech a dochází k totální destrukci celého organismu a nastává smrt. Léčba syfilis probíhá injekčně aplikací antibiotik. Nejčastěji se podává Penicilin, případně Tetracyklin.


Tvůj komentář k článku Zrušit odpověď na komentář

    Také v tomto případě jde o sexuálně přenosnou nemoc. Projevuje se vytvořením měkkého vřídku na genitáliích a jejich okolí. Původcem nemoci je bakterie Haemophilus ducrei. Nemoc propuká přibližně čtyři až sedm dní od nákazy. Vřídek je malý a bolestivý, postupně začíná mokvat. Vřed lemuje červená linka. Vždy jsou potřeba udělat laboratorní vyšetření, aby se vyloučil syfilis. Léčba probíhá za pomoci antibiotik. Jestliže se postižený neléčí, může se vytvořit více vředů, které se někdy spojí. Nemoc se může rozšířit do lymfatických uzlin.
    Tento opar se může vytvořit na genitáliích ve formě puchýřků nebo vřídku. Herpes viry jsou nakažlivé, proto je potřeba dodržovat maximální hygienu. Nakažlivý je i v době, kdy si myslíte, že je puchýř nebo vřídek vyhojený a máte již „pouze“ strupy. Důležité je podpořit imunitní systém a vyhledat lékaře k vyloučení jiného onemocnění a návrhu léčby.
    Vřídek na genitáliích není nic příjemného. Navíc se může jednat o onemocnění, které v případě zanedbání přinese další a závažné zdravotní problémy. Za vytvořením vřídku může být vícero příčin.
    Tato chlamydiová infekce je další v řadě nemocí, které jsou přenosné pohlavním stykem. Jedním z ukazatelů, že jste se nakazili, je vytvoření vřídku na genitáliích. K tomu se může přidat horečka, zimnice a zduření mízních uzlin v tříslech. Nakazit se můžete také použitím infikovaného ručníku nebo ve sprše či bazénu. Pro léčbu přicházejí na řadu znovu antibiotika.


Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    Jak vidíte, vřídek na genitáliích může mít mnoho příčin a to jsme ještě nevyjmenovali všechny. Proto je nutné, abyste při jakémkoliv podobném problému vyhledali lékaře. Ten určí o jakou nemoc jde a nasadí léčbu. Ve většině případů počítejte s tím, že budou muset být přeléčeni také vaši sexuální partneři.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00