Jak na věc


věštění z mariášových karet

Věštění zdarma online na internetu

     Když si výše uvedené příklady převedeme na případ věštění zdarma, vycházejí nám tyto scénáře: Výklad zdarma, resp. věštcův čas, by mohl být zaplacen sponzorskou reklamou, kterou by měl dejme tomu na tričku nebo na plakátě za sebou ve chvíli, kdy se Vám věnuje. Nebo by Vás věštec musel přemlouvat, abyste si po jeho výkladu založili účet v bance, protože za něj později dostane provizi. Na to, že byste mu dočasně a bezúročně půjčili své finance jako bance, už asi ani není třeba pomýšlet. Všechny tyto příklady jsou absurdní a podstata je velmi jednoduchá: S věštěním je to podobné jako s každým jiným běžným řemeslem – nikoho by asi nenapadlo, že by kosmetika v salónu nebo stříhání v kadeřnictví měly být zdarma.
     Podtrženo a sečteno. Co se věštění online zdarma týče, můj skromný názor je, že by od něj návštěvník měl očekávat 1) Zábavu nebo 2) Nástroj k vlastní tvůrčí interpretaci života, nic jiného. Stejný názor však nesdílí jak mnozí věštci, tak i lidé, kteří jejich služby nabízené jako „online a zdarma“ vyhledávají. V další části se tedy zamysleme nad jejich motivací.


Věštění budoucnosti zdarma a online výklady

     Zpět ale k otázce, jaký výklad nebo věštbu může tedy člověk získat zdarma. V případě mých online aplikací je výklad snu uveden slovy „k zamyšlení i pobavení“. Dělat numerologický rozbor snů je totiž skutečně ojedinělý nápad, protože standardní a ověřenou metodou je rozbor snu pomocí symbolů a volných asociací. V mém případě se tak jedná především o ono deklarované pobavení (vyvolávající následně zamyšlení „Mohlo by na tom něco být?“), které je dle mého potřeba mít na paměti při všech formách výkladů a věštění poskytovaných online a zdarma. Na rozdíl od ostatních konkurenčních webů je ale v případě mého výkladu snů zdarma tento rozměr nadsázky zjevný a můj záměr se jím nijak netají.
     Málokdo Vám dnes bude věnovat čas bez toho, aby požadoval něco na oplátku. Každá služba, která má být nabízena na profesionální úrovni a s nějakou zárukou, prostě něco stojí a pokud je nabízena zdarma, je vždy dobré zamyslet se nad tím, v čem je háček. Věštění netvoří žádnou výjimku. Když věštění zdarma vyhledáte sami, je pak otázkou, s jakým očekáváním do takového podniku jdete, abyste se vyhnuli zklamání nebo překvapení, že zdarma není vlastně tak úplně zdarma.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00