Jak na věc


včerejší seznam cz tv program na stanici o2-večer

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    Dívka jménem Jen sehnala flek u společnosti Reynholm Industries, a když vidí sebevědomý a skleněný věžák, představuje si práci něco ve stylu Ally McBeal. Bohužel ve svém CV /životopis/ napsala „zkušenost s prací s PC /osobní počítač/“. Po několika vzletných vteřinách rozhovoru s šéfem HR /lidské zdroje/ se octne v suterénu jako šéfka dvou značně zdecimovaných chlápků v oddělení IT /informační technologie/. Jsou to Roy a Moss a oba se cítí hodně nedoceněni a sociálně deprivováni. A když zjistí, že jejich nová šéfová na klávesnici nenajde ani tlačítko ENTER /vstupte/ – začnou poněkud vyvádět /make fuss about/.
    Focení je zde dovoleno, vysoké kolo a vybrané dětské vozítka možno i vyzkoušet. S muzeem je spojen i doplňkový prodej dekoračních a sběratelských věcí. Možno zakoupit upomínkové věci, dárky ale i sběratelské předměty.
    Kočárky, jízdní kola, dětská vozítka, všechny tyto dopravní prostředky známe, jezdí kolem nás a jsou pro nás samozřejmostí. Ale víte jak vypadal jejich počátek? První kočárky s ojí, jízdní kolo na odstrkování nebo trakářek pro dvojčátka? V muzeu "Včerejší svět" uvidíte vývoj všech těchto věcí od roku 1820 až do nedaleké minulosti.
    Mezi nejstarší exponáty patří dětskou drezínu z roku 1820. Jde o jedinečný kousek prvního dřevěného odstrkovadla vůbec. Vyrobeno bylo pár kusů pro děti z velmi zámožných rodin. Stejně tak i kočárek kolem roku 1800 ve tvaru kočáru taženého koňmi. Neméně zajímavými kusy jsou ale i kočárky z období před i poválečného, celé ze dřeva ve tvaru auta nebo se stahovací střechou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00