Jak na věc


výztuž základových pasů výpočet

Silikonová výztuž Fashion Forms

    Všechny naše výztuže procházejí náročným testováním v akreditované zkušební laboratoři, která simuluje podmínky provozu v dole a tím prověří jejich bezpečnost a životnost při extrémních způsobech zatížení.
    Výběr vyztužených podprsenek, které vykouzlí krásný dekolt i malým velikostem. V nabídce jsou hladké modely, ale i krásně zdobené krajkové podprsenky. Pro malá prsa je výběr velký například u italských a francouzských designových značek.
    Jednotlivé sekce výztuže jsou řešeny stavebnicově v pluhovém i kombajnovém provedení a mohou být vybaveny různými modifikacemi rámů, stropnic, stojek, skrápění a ovládání, případně příslušenstvím pro práci v úklonných slojích a slojích ohrožených horskými otřesy.
    Registrovaný uživatel získá snadný, rychlý a jednotný přístup ke všem našim on-line aplikacím včetně řady dalších výhod. Nezapomeňte si získat svou kartičku KVV 5% slevou.
    Základní jednotku mechanizované výztuže tvoří sekce, která se skládá ze základového rámu, hydraulických stojek, stropnice, závalového štítu, táhlového mechanismu, přesouvacího zařízení a ovládacího systému.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00