Jak na věc


výuky montessori

Naše zkušenosti – inspirace pro Váš růst

    Kurzy specializované na běžnou konverzaci případně pro potápěče a jachtaře, podle vašeho zájmu. V ceně kurzu bude zahrnuta 1x večeře + ubytování, doprava a strava na vlastní nákladyUbytování + ceník: www.ilovehvar.com.
     Individuální výuka CHORVATŠTINY na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Platí se po blocích 10 lekci 60 nebo 90 minut.
    Před zahájením výuky zjistíme vaši současnou jazykovou úroveň. Následně navrhneme lektora, nejvhodnější výukové materiály a doporučíme další literaturu. Platba u individuální výuky probíhá až na konci každého kalendářního měsíce, takže platíte opravdu jen hodiny, které proběhly.
    Individuální výuka patří k nejefektivnějším a v současné době nejoblíbenějším způsobům studia cizího jazyka. Je vhodná pro jednotlivce i skupiny dvou, maximálně tří studentů.
     Pro podnikatele, zaměstnance firem i individuální cestovatele s hlubším zájmem nabízíme stručný úvod do jazyka a seznámení se s historií, kulturním prostředím a reáliemi této nám blízké země. Tyto znalosti jsou velkou výhodou při jednání s chorvatskými obchodními partnery i všech ostatních aktivitách.


Privátní výuka lyžování (snowboardingu) je velmi efektivní způsob výuky, jelikož je šitá na míru klientovi - jeho potřebám, zkušenostem a schopnostem. 

    Student navíc při zahájení studia získá přístup do školního studentského portálu. Získá tím neomezený přístup a možnost administrace svého kurzu. Má stálý přehled o obsahu odučených hodin, zadaných domácích úkolech, po vstupu na portál může čerpat zdroje k výuce - ať již ve formě audio, video nebo text. A samozřejmě je v kontaktu s lektorem kurzu.
    Specializujeme se na jazyky Dálného Východu (čínština, japonština, korejština, vietnamština) a nabízíme vám početný a stabilní lektorský tým, ve kterém najdete české lektory i rodilé mluvčí. Výuka probíhá podle individuálních požadavků studenta na čas, tempo i charakter výuky cizího jazyka vždy pod vedením zkušeného lektora.
    Individuální výuka CHORVATŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska, Chorvatska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností.
    Připravujeme pro vás letní výuku chorvatštiny, intenzita i termíny bude připravena podle vašich požadavků.Výuku zaměřujeme podle vašich požadavků i na obor vaší činnosti


LETNÍ KURZ NA HVARU - STARI GRAD

    *Tento rozvrh není konečný a můžeme ho přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je (den, čas), prosím, v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout.Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ. **Kurz pro jachtaře je určen pro vás, kteří jste objevili kouzlo jachtingu především na jaderském pobřeží Chorvatska a chcete se v přístavu bez problémů domluvit. Termín výuky může být přizpůsoben vašim požadavkům.
    Registrovat na výuku se můžete denně na jakémkoli prodejním místě SKOL MAX nebo předem online přes www.gopass.cz  nebo naše rezervační oddělení na rezervace@skiareal.cz .
    POZNÁMKY Do kurzů CHORVATŠTINY pro pokročilé se můžete přihlásit a po konzultaci s lektory zařadit.Kurzy na konverzační úrovni( 15.a 18. semestr) našich nejvěrnějších studentů, milovníků Chorvatska, jsou určeny pro ty, kteří CHORVATŠTINU již velmi dobře ovládají, a je zaměřen na komunikační dovednosti, reálie a literaturu. Vyučuje v nich kvalifikovaná vynikající bilingvní lektorka-daruvarská Češka

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00