Jak na věc


výstaviště černá louka ostrava second hand

Koncept odůvodnění Metropolitního plánu

    Koncept odůvodnění Metropolitního plánu je podkladem pro předběžnou diskusi o metodice plánu, o možnostech návrhu, o způsobu možných řešení problémů Prahy a její metropolitní oblasti. Koncept odůvodnění je otevřením cesty. Předběžnou diskusi jsme slíbili na počátku práce nejen za zpracovatele, ale především za pořizovatele plánu a za politickou reprezentaci, která je zadavatelem plánu. Tato diskuse probíhá po mnoha liniích. Jsme rádi, že po více než roce spolupráce s městskými částmi, s veřejností odbornou a někdy i laickou lze konstatovat, že probíhá úspěšně.
    PIETA existuje už více jak dvě desetiletí a za tuto dobu se stala jednou z největších akcí svého druhu. V roce 2017 navštívilo veletrh na 1500 odborníků z patnácti zemí světa, dokonce až z Brazílie i Ruska.
    DOPRAVA: tramvaj č. 10 zastávka „Messering, HALLE 1“ | možnost parkování u areálu výstaviště na parkovacích plochách P1, P2 a P7 (parkovací místa pro postižené osoby jsou vyhrazena přímo před hlavním vchodem - Hauptfoyer - a před halou HALLE 1), parkovné 5 €/den (platí se při vjezdu)


NEWSLETTER | Přihlášení k oběru

    Ve dnech 15.–17. března 2019 se v Drážďanech koná již osmnáctý ročník veletrhu aktiv+vital. Kolem 200 vystavovatelů z celého Německa a Evropy představí to nejzajímavější z oblasti zdraví, krásy, wellness a fitness, zdravé, vegetariánské a veganské výživy, přírodní kosmetiky a klasických i alternativních léčebných metod. Veletrh je ideálním začátkem sezóny pro všechny sportovní nadšence, na něž tu čekají novinky z oblasti vodních sportů, běhu, horolezectví, turistiky, cyklistiky, streatwear módy, sportovního vybavení a technologií. Vše k vyzkoušení i k nákupu.
    www.facebook.com/drazdany.net | www.facebook.com/drazdany.nakupy | www.facebook.com/drezno.info | www.facebook.com/drezden.info | www.twitter.com/drazdany | www.twitter.com/DREZNOinfo
    Výstaviště Přerov připravuje každoročně ve svých prostorách široké spektrum kulturních akcí, aby uspokojilo co nejvíce návštěvníků. Z výstav zde konaných tak můžeme zmínit například výstavu stavebnictví a bytového zařízení Postav dům, zařiď byt, výstavy hospodářských zvířat, exotického ptactva a psí závody agility.
    POZOR: vstup pouze pro ODBORNÉ publikum: pracovníci pohřební služby, správci a zaměstnanci hřbitovů (mj. zahradníci), zaměstnanci krematorií, organizace a instituce zodpovědné za provoz hřbitovů či zástupci církví. (Při koupi vstupenky je nutné předložit Vaší vizitku nebo vizitku Vaší FIRMY).


Koncepce Výstaviště Praha 2016, Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy

    Záměrem hlavního města je postupná obnova celého areálu Výstaviště Praha, který má potenciál stát se jedinečnou multifunkční zónou celodenní rekreace v širším centru Prahy ve vazbě na Trojskou kotlinu a Stromovku.
    Pohřební služba se v 21. století velmi změnila a stále se mění. Pohřební kultura, poslední rozloučení a smuteční obřady procházejí procesem rozsáhlých změn již po několik let.
    O víkendu  9.–10. listopadu 2019, se znovu sejdou nadšenci do her a hraček na veletrhu »spielraum« na drážďanském výstavišti MESSE DRESDEN. Přibližně 300 vystavovatelů předvede ve všech obrovských halách výstaviště nové i osvědčené hry. Veletrh »spielraum« je určený pro děti od 4 do 12 let, ale i menší děti se zde skvěle zabaví. Rodiče a prarodiče zase mohou vybírat a rovnou také nakoupit vánoční dárky. Každoročně se očekává kolem 20 tisíc návštěvníků.


Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

    První část „konceptu odůvodnění“ představujeme ve formě souboru dvanácti tematických sešitů a osmi výkresů. Sešity otevírají diskuzi o tom, jak bude ve výsledku Metropolitní plán Prahy vypadat ve své závazné části (podle stavebního zákona). V červnu 2014 bude koncept doplněn o druhou část (6 sešitů a 4 výkresy) a bude ještě doplněn o ukázky podrobných regulací jednotlivých lokalit. Je nutné zdůraznit, že předložený „koncept odůvodnění“ není (a nesmí být) návrhem ve smyslu § 50 stavebního zákona. Online verze elektronického vydání je k dispozici na adrese www.iprpraha.cz/metropolitniplan.
    MESSE DRESDEN se nachází jen deset minut chůze od centra města, nabízí dostatek parkovacích míst, dobré spojení jak na letiště tak na dálnice a v okolí najdete množství hotelů všech kategorií.
    Výstaviště Messe Dresden bylo v roce 1999 nově vybudováno z historického a památkově chráněného komplexu budov historických jatek architekta Hanse Erlweina. V drážďanském areálu zvaném Ostragehege tak vzniklo z nejhezčích výstavišť v Evropě. V první fázi výstavby 17. září 1999 byly vystavěny haly 2, 3 a 4. Hala 1, největší ze čtyř hal s více než 6300 m², byla otevřena ve druhé fázi výstavby, 23. února 2001, je dimenzována až pro 10 000 návštěvníků při konání rockových a popových koncertů a zábavních show, jež zde kromě veletrhů a kongresů rovněž našly své stálé místo.


Koncepce Výstaviště Praha 2013, Útvar rozvoje hl. m. Prahy

    Usnesením č. 1308 ze dne 31. 5. 2016 zadala IPR Rada hl. m. Prahy zpracování aktualizace koncepce z roku 2013. Dokument byl projednán a odsouhlasen v rámci pracovní skupiny složené ze zástupců OPP MHMP, NPÚ, SVM MHMP, VP, a. s., IPR Praha a MČ Prahy 7.
    Na druhý víkend roku 2020, od pátku 10. do neděle 12. ledna, připravilo drážďanské výstaviště MESSE DRESDEN současně veletrh životního stylu room+style a veletrh umění Neue ArT. Hlavními tématy room+style 2020 je zařízení interiéru, móda, kulinářství a stylové doplňky. Tato událost se pyšní výjimečností, kreativitou a vysokou kvalitou prezentovaných produktů. NEUE ArT 2020 nabízí výběr ze soudoubého umění a dává možnost i přímo sledovat, jak se díla tvoří a diskutovat o nich přímo s jejich tvůrci.
    Veletrh doprovází odborné přednášky v němčině. Kromě toho je jeho součástí výstava karikatur - černý humor z perspektivy umělců -  „80 x schwarzer Humor aus der Sicht von Künstlern“ a mimořádná výstava pohřebních vozů 20. století - „Historische Bestattungswagen des 20. Jahrhunderts“.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00