Jak na věc


výrobky s dětmi na velikonoce s dětmi

Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/B

       Náš skutečný příběh začíná ale roku 1989, když se Wayne zapletl s profesionálním závodním týmem ATV Tuner pro Grand National Champion. Wayne pomáhal Garymu Denton vyhrát sedmý titul. Wayne byl velice tvořivý a cokoliv bylo potřeba, sám si vytvořil. Během této doby vytvořil vysoce výkonný spojkový koš. Koš byl vyroben z hliníku a logickou volbou pro úpravu lepšího koše by byla ocel. Ale nicméně ocelový koš by byl velice těžký. Wayne se tedy rozhodl, že by koš mohl být nakonec vyroben z hliníku a silnějšího hardcoated. A Hinson spojky se narodily. Velkej milník v historii Hinson je rok 1996. Hinson spojky se staly komponentem pro tovární americký Honda SX/MX tým pro Jeremyho McGratha a Stevena Lamsona.
       V České republice používá výrobky GR celá motokrosová špička, jako např. Michal Kadleček, Martin Michek, Petr Bartoš, Martin Žerava, David Čadek, Jiří Čepelák, Václav Hass a mnoho dalších. I sami výrobci jezdí motokros. A tak s jejich jezdci a jejich zkušenostmi zaručují tu nejlepší kvalitu a otestovanost produktů.
       MSR je firma zabývající se motorkářským oblečením a vybavením. MSR (Malcolm Smith Racing) začala v roce 1971, kdy motokrosová legenda Malcolm Smith se rozhodla vytvořit společnost, která by vyrobila motokrosové ochranné prostředky pro sportovce motokrosových motorek. Tato firma je na světe již kolem 44 let má dlouho tradici a výborné produkty. MSR obléká světové jezdce z Quad a MX scény. MSR je vynikající značka a těší se velké oblibě u zákazníků. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0736-21

       Brzdové destičky Carbone Lorraine/CL brakes používá na svých vozech např. B. Bouffier - tovární tým Citroen. Těmito brzdami jsou také osazeny i rychlé expresy TGV. Do rozsahu vyráběných produktů je zahrnuto i použití v náročních podmínkách při provozou letadel, různých vozidel a také v průmyslu. 
       Všichni pracují dle standartů kvality UNI EN ISO 9002. Jejich hlavními hesly je spolehlivost, dostupnost, technický vývoj a neustále se zlepšování. Během několika posledních let Athena zřídila svou divizi autopřislušenství, která působí výhradně v motocyklovém sektoru a vyrábí těsnění tepelných celků a náhradních dílů pro každou značku a model na celém světě. Athena je lídrem v přípravě těsnících souprav pro opravy mopedů, motocyklů, jetski atd. Nabízí nejvíce kompletní sortiment na světě. Vedle těsnění Athena nabízí také olejové těsnění, těsnění vidlic, olejové a vzduchové filtry, ložiska a AP Racing brzdové destičky. 
       V roce 2007 HGS investovala spousta času do vývoje. Nesčetně hodin závodů, testování a vývoje mají za následek další řádek třídy výrobků světové kvality, které vyžaduje 4-T generace motorů. 


Adventní svícen na 4 svíce 381808

       Bezazbestové brzdové destičky ve více než 10 různých směsí Lucas jsou k dispozici pro ambiciózní motocyklisty od roku 1980. Tento produkt se stal jedním z vedoucích značek v Německu. Firma dodává i prvotřídní kvalitní příslušenství k motocyklům. 
       V roce 1996 byla společnost odkoupena a její manažerský tým začal rychle rozšiřovat své výrobní kapacity. Hlavní cíl společnosti je rozvíjení a zlepšování svých produktů a služeb zákazníkům. 
       MAXIMA byla založena před 40 lety a to Dickem Lechienem a Ronaldem Reedem. Dick byl velice úspěšný závodník v dragsterech. Závodil ve třídě Roadster, Coupé a nakonec AA Nitro-Methane Fuelers. Jako závodník udělal několik světových rekordů. Byl také s Reedem velmi úspěšný podnikatel - prodávali motorky, skútry a čtyřkolky. Prodávali snad všechny známe značky, dokonce i motocykl ČZ, a každým rokem prodali pře 2500 motorek.
       Španělská značka LS2 Helmets vyrábí kvalitní přilby, které díky své atraktivitě, vysoké kvalitě a originálnímu designu získali velkou popularitu mezi závodními i nezávodními motocyklisty a čtyřkolkáři.


Andílci k zavěšení, 6 ks D1225/B

       Jejich akustické signály jsou přítomy v osmdesáti procentech vozidel vyrobených po celém světě. V sektroru průmyslových baterií je Fiamm jedním z pouhých tří světových výrobců a je i třetím největším v Evropě. Fiamm představuje více než 60 letou historii. Má přes 3000 zaměstnanců a 560 milion eur v tržbách.
       V dnešní době rozšířila pole své činnosti o MX, Enduro, Motard, Freestyle, ATV a motokáry. Blackbird Racing má vedoucí postavení na trhu, protože je hlavní grafický výrobce skoro pro všechny značky motocyklů na světě. 
       Tyto dokonalé produkty nepocházejí jen tak ze vzduchu. Nejtěžší závodní dráhy na offroad na celém světě jsou naše zkušební dráhy. Klady a Globetrotters testovali pro nás v těch nejhorších a nejextrémnějších podmínkách. V Magure panují ty nejpřísnější vnitřní kontroly a zkušební testy a metody aby posílili jejich tvrzení o kvalitě. Made by Magura je zaruka kvality. Jsou certifikování ISO 9001:2008. 


Adventní svíce na 4 svíčky P0735-21

       Americká společnost Big Gun byla založena v roce 1997 trojnásobným mistrem AMA National Champion Mikem Young Jr. Titul získal v profesionálním závodě v motokrosu, ve kterém dostal přezdívku "Big Gun". Firma Big Gun se specializuje na výfukové systémy a to především pro offroadové motocykly a také pro čtyřkolky. Výfuky Big Gun splňují jak hlukové předpisy, stejně tak jsou přínosem pro výkon a točivý moment.
       Vyrábí vysoce kvalitní disky pro motocykly, skútry, ATV a jízdní kola. Jejich disky jsou namontovány podle předních světových značek a jsou prodávány ve více než 17 zemí světa. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a nejnovějších technologií strojů jsou jejich výrobky v popředí současných brzdových systémů. 
       Forma je italská firma vyrábějící motocyklové a cross boty. Forma je značka, která byla velice dobře přijata motocyklisty po celém světě. Ve firmě pracují technici, kteří mají více než 20 let zkušeností oblasti navrhování a vytváření mimořádně bezpečných a esteticky atraktivních bot.
       Tato firma neutrácí své peníze, jako většina firem, v reklamách a televizích, ale snaží se podporovat filozofii, kterou vyznává. A to jsou extrémní sportovci, kapely... . Snaží se dotovat jejich kariéru a extrémní sporty. Tato firma dělá ty nejlepší události, jako je Freestyle motocross a mnohé další. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0736-01

    BS-Battery je jedním z největších a nejvíce inovativních olověných dodavatelů powersport baterií. Pokrývají širokou škálu motocyklů, skútrů, ATV, sněžných skútrů i užitkových vozidel. 
       Na výběru správného uložení podvozku ložisek a uložení ramen je rozhodně klíčová věc při ovladatelnosti motorky (ATV). A proto by se rozhodně jejich výběr neměl podceňovat. S firmou All Balls spolupracuje spousta jezdců a díky vývoji vytvářejí vynikající výrobky. 
    Populární přilby, vyráběné družstvem Tvar v Pardubicích, chránily zdraví několika generací motorkářů. Nová kolekce Cassida je navržena pro zcela současné jezdce. Díky moderním materiálům a praktickým funkcím zaujmou přilby klasické značky i náročné motorkáře na silných strojích. Jejich ceny změní váš pohled na to, kolik může stát kvalitní přilba.


Adventní svícen na 4 svíčky P0735-01

       Společnost Lucal převzala v roce 1999 společnost TRW Automotive. Po celém světě nyní tedy působí pod názvem TRW Automotive. Kořeny této frimy pramení na počátku 20. století. TRW byla založena v roce 1901 a má za sebou úspěšnou historii vývoje a zavádění moderních technologií. Díky mnoha letům vývoje hydraulických brzd, ventilů a elektronických systémů se TRW stala synonymem pro prémiové technologické produkty v automobilovém průmyslu. 
       Od roku 1996 se TRW stala světovou jedničkou na trhu bezpečnostních pásů, airbagů a systémů na volant. Získáním společnosti Lucas v roce 1999 se TRW transformovala na novou skupinu do přední společnosti po celém světě a to v oblasti systémů podvozku, antiblokací, kontroly trakce a stability systémů vozidel. 
       Magura znamená výkon a emoce. Všichni zaměstnanci jsou fanoušky toho či toho oboru Magury, buď jsou cyklisté nebo milují motorky a jejich vášeň se promítá i do jejich práce. Vyrábějí ty nejlepší vyrobky ve svém oboru. Svět Magury v sobě spojuje nejmodernější technologie výroby s hlubokým vnitřním přesvědčením vytvářet dokonalé produkty, které jsou nejen ve své kategorii jedinečné, ale jsou naprosto fascinující. 


Adventní svícen na 4 svíčky X0483

       Flexx je patentovaný systém odpružení řidítek, který snižuje vibrace a nárazy do vašich rukou, loktů a ramen. Řidítka Fasst jsou rozhodně ideální volbou pro extremní sportovce, pro lidi kteří chtějí pohodlnější cestu a pro závodníky. S firmou Fasst a koupí jejich produktů rozhodně neuděláte chybu. 
       HGS výfukový systém byl vytvořen v roce 1988, zakladatelem byl Henri Gorthuis, který získal cenné zkušenosti a nadhled, když pracoval jako mechanik na Grand Prix na začátku 80. let.
       Athena je jediná společnost na světě, která vyrábí termické jednotky, ale i jiné produkty jako je variátor, ozubená kola, přepravní pásy, klikové hřídele, elektronické jednotky, ventily a karburátory. 
       Značka DT-1 Airfilters má dlouho tradici a vyrábí filtry déle něž 20 let. Díky obrovským zkušenostem během spolupráce s největšími závodními tými a jezdci, vyvinuli tvůrci pěnové filtry té nejvyšší kvality používané jezdci té nejvyšší světové úrovně. Filtry DT-1 používají jezdci jako James Stewart a další. 
       Helmy jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, protože je kladen důraz na bezpečnost i komfort nošení. Samotné skořepiny jsou vyrobeny  pod přísnou kontrolou kvality výroby pod certifikací ISO 9001 z polykarbonátů, sklolaminátů a uhlíkových vláken. 


Adventní svícen na 4 svíčky II.jakosti

       CrossPro je firma zabývající se příslušenstvím a doplňky pro motocykly a ATV. V naší nabídce najdete kryty motorů a to ve 2 variantách a výstuhy chladiče.
       Dalo by se říci, že kvalitní tlumiče jsou největším přínosem pro ovladatelnost čtyřkolky nebo motorek popřípadě MTB. Kvalitní tlumiče zlepší ovladatelnost jakékoliv čtyřkolky v jakékoliv situaci. Tlumiče se rozhodně vyplatí vyměnit i u levnějších čtyřkolek, protože na nich výrobci šetří a používají levnější komponenty, aby dosáhli atraktivní ceny pro zákazníka. Chcete-li mít kvalitní stroj s těmi nejlepšími vlastnostmi ovládání, rozhodně se vyplatí investovat do produktů značky Fox Racing Shox.


Adventní svícen na 4 svíčky K0778

       Společnost Namura se prezentuje tím, že nebude hovořit jako konkurence: "máme všechno nejlepší, existujeme xx let na trhu... ". Jejich snaha je nechávat jejich produkty hovořit samy za sebe a věří, že po vyzkoušení jejich produktů již nebudete chtít zkoušet jiné značky. Snaží se dodržovat ty nejpřísnější technologické postupy. A využití kvalitního vývoje se nám snaží firma Namura přinést ve velice kvalitních produktech a to za velice příznivou cenu. Jejich slova zní: Nechceme prodávat předražené těžítka, naše filozofie je jednoduchá: dodávat produkt, který bude kvalitnější než OEM díly a to za lepší cenu.
    Robotů si v budoucnu ještě užijeme. Proto dokud to jde, děláme vše poctivě, ručně. Zkušený kuchař totiž nejlépe ví, jak by mělo výsledné jídlo chutnat, abyste ho ani v horách nerozenali od domácího
       CrossPro má také v nabídce hliníkové kryty chladičů. Tato věc je vzláště užitečná. Kryt CrossPro totiž poskytuje velmi dobrou ochranu lehce deformovatelného chladiče během pádu motocyklu. 
       Firma Namura Technologies je společnost pocházející z USA. Od roku 2001 je na cestě za globální nadvládou ve výrobě pístů pro sportovní využití. Firma Namura má rozsáhlé sítě ditributorů po celém světě, aby výrobky byly k dispozici koncovým zákazníkům. 
    Společnost Motul má více než 150 letou historii v oblasti maziv. Společnost má po celém světě vynikající pověst a je vysoce uznává díky kvalitě svých výrobků, schopnosti inovovat a jejímu vlivu ve vysoke konkurenčním prostředí. 


Adventní věnec na 4 svíčky P0689

       Každý den pomáhají specialisté, technici, chemici a marketingoví specialisté udržet firmě Motorex svou pozici lídra na trhu. Motorex vyrábí a prodává výrobky, které se bezpečně produkují a bezpěčně využívají i recyklují a především i bezpečně likvidují. Motorex se snaží minimalizovat dopad na člověka i životní prostředí. Cílem Motorexu je neustále zlepšovat bezpečnost a ochranu zdraví a životního prostředí. 
       Anglické helmy NUVO vyrábí motokrosové a integrální helmy. Prvotní funkcí helmy pro společnost NUVO a jistě pro mnoho z Vás je BEZPEČNOST! Ale jak je známo, mnoho výrobců kvůli bezpečnosti obětuje i pohodlí a vyrábí pouze dvě velikosti skořepin pro pokrytí všech velikostí helem. Firma NUVO je však přesvědčená o tom, že pro optimální pohodlí a bezpečnost je mít nejméně čtyři velikosti skořepin. Touto stejnou cestou se ubírá pouze málo známých a prestižních značek a Nuvo se řadí mez ně.
       Již od roku 1929 jsou v továrně ČZ vyráběny kvalitní motocyklové řetězy. Počátek výroby řetězů je spojen se zahájením výroby motocyklů ČZ. Vysoká kvalita jejich produktů je potvrzena mnoha úspěchy ve všech oblastech motocyklového sportu. Inovace a vývoj nových produktů probíhající na základě zkušeností ze závodního i běžného prostředí přinášejí zákazníkům kvalitní a spolehlivé řetězy. Mnohé výrobky jsou dodávány do renomovaných motocyklových továren po celé Evropě.


Adventní svícen na 4 svíčky K0779

       Firma Fox využívá unikátní patentovanou konstrukci tlumičů, které narozdíl od konkurence nepoužívají ke své funkci vinuté pružiny, které jsou zbytečně težké. Tyto pružiny nahradilo pérování za pomoci oleje/dusíku/vzduchu. Tlumiče jsou tedy podstatně lehčí a hlavně mají i lepší a bezkonkurenční absorbci nárazů při překonávání nerovností. Tím především snižuje celkovou únavu z jízdy.
       Magura je společnost s více jak 100 let tradicí. Celou dobu se zabývá poskytováním technických řešení v oblasti ručních strojů. Výrobky firmy Magura se používají na motorkách, kolech ale i na automobilech či dokonce do zemědělských strojů a malých letadel. 
       NG Brakes byla založena v roce 1969, přičemž návrhy a výroba začala v roce 1997. Společnost NG Brakes vyrábí nejlepší kotoučové brzy na trhu. Od svého založení získaly vysoké technologické znalosti. Vyrábějí jak konstrukční výrobky, stejně tak navrhují vlastní. NG Brakes je společnost založená mladými lidmi se spoustou zkušeností v oblasti brzdových kotoučů. 
       Motorex je největším nezávislou rafinérii ropy ve Švýcarsku a podniká déle než 90 let. Motorex je aktivní v oblasti výzkumu, vývoje a výroby inovačních maziv a chemikálií, které jsou usazeny na světovém trhu. Současný sortiment zahrnuje více než 2000 výrobků. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0616

       V součastné době tato značka vyrábí od hardwaru po oblečení skoro všechno, na co si vzpomenete. Od helem, přes boty po ortézy, jak na Mx tak MTB a BMX. V oblečení najdete také velmi kvalitní sortiment od kalhot, dresů, ale jak jsme už uvedli, ani na poli běžné módy nezůstává Fox pozadu. A na svoje si přijdou jednoznačně i ženy, protože v distribuci  Foxe jsou i kabelky, šaty, mikiny a boty na běžné nošení. 
       V naší nabídce můžete najít kompletní řadu tlumičů na motokros, pro sportovní i užitkové čtyřkolky a také pro stroje UTV (side by side). Jak už bylo řečeno, tlumiče Fox jsou ultimativním řešením nejen pro profesionální závodníky, ale jsou řešením pro každého, kdo vyžaduje pohodlnou, plynulou a hlavně bezpečnou jízdu. 
       Firma Carbone Lorraine vznikla v roce 1919 a je hlavním výrobcem integrovaných destiček železničních systémů s více než 4500 zaměstnanci a sídlí více jak na 30ti místech po celém světě. Majitel značky CL Brakes zachovává oddělení na výrobu brzdových destiček v historickém místě Gennevilliers ve Francii. Těží ze společného know-how v oblasti výzkumuu a vývoje v letecké i železniční dopravě, což umožňuje neustále zlepšování materiálů pro automobily, motockly a horská kola.


Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/C

       V roce 2003 se TRW stala součástí Blackstone Group a získala tak potřebnou nezávislost, aby mohla dále rozšiřovat globální vedoucí úlohu v rozvoji dynamiky vozidel, brzdových systémů, airbagů, bezpečnostních pásů, řídících mechanismů a elektronickcýh systémů. Dnes má TRW Automotive více než 63.000 zaměstnanců na více jak 200 místech v 25 zemích po celém světě. 
       Monster Energy je značka, která vyrábí vzásadě energetické nápoje. Monster Energy není pouze značkou, je to něco více, je to filozofie a životní styl. Je to o extrému, žít život naplno a užívat si ho na 100%. 
       DP - Brakes se jako jediný výrobce zaměřuje výhradně na vývoj a výrobu slinutých kovových brzdových destiček. DP brzdy jsou unikátní v průmyslu i ve vývoji. Díky tomu brzdové destičky vynikají před ostatními.
       Easy Washer je nizozemská společnost zabývající se výrobou mobilních myček a vapek. Mobilní myčky mají spoustu uplatnění, nejvíce je využijí sportovci na kolech, motorkách a ATV, kdy si mezi závody mohou svoje stroje opláchnout a vyčistit. Ale uplatnění nalezne i v dalších odvětvích, když máte problém jak s vodou tak s energií. 
       MTZ je česká firma, která vyrábí nahradní díly pro motorky a ATV. Mezi produkty MTZ najdete věci jako: brzdové destičky, olejové a vzduchové filtry, rozety, kotouče, šrouby, ale i mnoho dalšího příslušenství a ND. 


NEJLEPŠÍ SUROVINY a ŽÁDNÉ POLOTOVARY

       Japonská firma Koyo byla založena roku 1921 a to panem Ikedaem. Po několika letech fungování se stala firma Koyo jedním z předních světových výrobců ložisek pro automobilové a motocyklové řídící systémy. S firmou Koyo se setkáte ve většině kvalitních automobilů, strojů a dalších zařízení, kde se ložiska využívají. Jedná se o světovou špičku v tomto oboru.
       Cross & Morse byla založena v roce 1984 sloučením dvou dlouholetých a respektovaných společností Power Transmission TD Cross a Morse Chain. TD Cross & Sons, založená v roce 1870 v Birminghamu, se zaměřovala na výrobu cyklistických komponentů. Po roce 1950 vyvinuly populární řadu řetězových kol a ozubení. 
       All Balls je společnost, která se zabývá ložisky a celkově podvozkem ATV a motocyklů. Ložiska All Balls jsou na vysoké úrovni a je to světoznámá společnost. V jejich sortimentu najdeme opravárenské sady předních a zadních tlumičů, ložiska a gufery kol, uložení kyvné vidlice ale i kulových kloubů a kloubů řízení pro ATV. 
    V nabídce DRC naleznete např.: měrky řetězů, počítadla motohodin, náhradní čepy, ochranná lana brzdových pedálů, nýtovače řetězů, zátky výfuku, špunty, stupačky, podložky ventilu, pumpičky, stojany a další. 


Adventní svíce na 4 svíčky K0754

       Americká firma se začala rozvíjet od roku 1950 Edgarem Hettenem, který nechal postavit první sněžný skútr. V roce 1961 otevřel Hetten továrnu na sněžné skútry. V dnešní době se jedná o největší společnost vyrábějící sněžné skútry na světě. První čtyřkolku představila Arctic Cat v roce 1995.  
        Ať jste profesionalní jezdec nebo amatér a rád se povozíte na louce, vždy potřebujete kvalitní a hlavně spolehlivé produkty, které budou za dostupnou cenu. A to je přesně Namura.
       Ve společnosti Fasst Company žijí off-roadem. Svůj život oddala závodění již třetí generace. Proto u Fasst vědí co je to pokrok v tomto oboru. Fasst věří přidané hodnotě jejich výrobků, které překonávají všechny ostatní. Každý výrobek je od A do Z vyroben v USA. Všechny výrobky Fasst procházejí tou největší a nejpřísnější kontrolou kvality v celém výrobním procesu.  Konstrukční metody jsou založeny jednak na technoligii CNC, ale také na přesné ruční motnáži, kterou provadějí kvalifikovaní odborníci.


Adventní svícen na 4 svíčky K0755

       Značka DRC je pod záštitou firmy Dirtfreak (založena 2003), která vyrábí díly a příslušenství do motokrosových motorek. Produkty firmy Dirtfreak jsou prodávány ve více než 40 zemích. Spolčenost Dirtfreak vyvíjé své produkty, testuje je a dodává je ve vysoké kvalitě nejen pro jezdce Dirt Bike. Nápady této společnosti pochází z jejich vlastních jezdeckých zkušeností od profesionálních jezdců a od MX továrních týmů.
       Motorex používá špičkové tovární týmy po celém světě. Kompletní Motorex řada zahrnuje širokou škálu syntetických motorových olejů, maziv, aerosolové spreje, čisticí prostředky a výrobky pro péči o jídzní kola, motocykly a čtyřkolky. 
       Co se týče oblečení Monster Energy, tato firma propůjčuje svoje logo několika výrobcům MX a Street oblečení, kteří vyrábějí to nejlepší MX oblečení. Mezi firmy, které Monster propůčuje svou značku, patří: Fox Racing, O'neal a společnost One industries. Vyrábějí jak MX oblečení jako např. kalhoty, helmy, rukavice a dresy, tak mají v sortimentu i věci na běžné nošení, aby člověk mohl ukázat svůj životní styl i mimo dráhu. V nabídce můžete nalézt věci jako: mikiny, trička, čepice, ale i dámská tílka... 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00