Jak na věc


výrobky s dětmi na velikonoce s dětmi

Adventní svícen na 4 svíčky P0736-01

       DP - Brakes and Clutches se jako jediný výrobce zaměřuje výhradně na vývoj a výrobu slinutých kovových brzdových destiček. DP brzdy jsou unikátní v průmyslu i ve vývoji. Díky tomu brzdové destičky vynikají před ostatními. DP - Clutches je zaměřený na spojky, spojkové lamely apod. 
       Magura je společnost s více jak 100 let tradicí. Celou dobu se zabývá poskytováním technických řešení v oblasti ručních strojů. Výrobky firmy Magura se používají na motorkách, kolech ale i na automobilech či dokonce do zemědělských strojů a malých letadel. 
       Společnost Acerbis byla založena v roce 1973 Fracoem Acerbisem. Vznik společnosti byl vyvinut z výzev Franca a to vlastními zkušenostmi ve svém vlastním závodění na začátku 70. let. První produkt, který Franco vytvořil, byl přední blatník. Důvodem bylo zjištění, že blatníky, které si objednal, byly příliš krátké a nebyly účinné v souladu z rozstřikováním bahna a jeho blokováním. 


NEJLEPŠÍ SUROVINY a ŽÁDNÉ POLOTOVARY

       Firma DT-1 Airfilters je světoznámá belgická značka, která se zabývá vzduchovými pěnovými filtry pro čtyřkolky, motocykly ale i ostatními moto stroji. Všechny výrobky jsou vyráběny s velkým důrazem na svojí kvalitu a hlavně na funkčnost. Jako jediná firma na světe nabízí unikátní technologii jako je "Super seal base" což znamená, že filtr je vybaven neoprenovým povrchem, který zajištuje nejlepší a nejčistší těsnící efekt na trhu bez potřeby vazelíny. 
       FOX Racing je Americký název značky, kterou není třeba více predstavovat. Každý, kdo se zajímá o MX nebo BMX popřípadě MTB, tuto značku zná. Firma Fox Racing byla založena v roce 1974 univerzitním učitelem Geoffem Foxem. Z počátku se zabývala distribucí dílů pro evropské motokrosové motorky a výrobky další. Z jara roku 1977 Geoff Fox založil svůj vlastní motokrosový tým, který byl velmi úspěšný a dokázal na americké motokrosové scéně, že jeho výrobky jsou opravdu kvalitní a nejlepší ze svého oboru. 
       Helmy jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, protože je kladen důraz na bezpečnost i komfort nošení. Samotné skořepiny jsou vyrobeny  pod přísnou kontrolou kvality výroby pod certifikací ISO 9001 z polykarbonátů, sklolaminátů a uhlíkových vláken. 


Adventní svícen na 4 svíce 381808

       Brzdové destičky Carbone Lorraine/CL brakes používá na svých vozech např. B. Bouffier - tovární tým Citroen. Těmito brzdami jsou také osazeny i rychlé expresy TGV. Do rozsahu vyráběných produktů je zahrnuto i použití v náročních podmínkách při provozou letadel, různých vozidel a také v průmyslu. 
      Společnost Tamarri costruzione Gruppi Meccanici, pod kterou se řadí 4RACING components, vznikla v roce 1970 a specializuje se na vysoce přesné výrobky a vývoj mechanických skupin. Továrna vznikala v průběhu let a v současné době se může pyšnit high-end strojním zařízením. V roce 2005 vznikla 4RACING, která se řadí do sektoru trhu s koly. Všechny výrobky jsou vyvíjeny a konstruovány v továrně díky jejich špičkovým technikům.
        Japonská firma NGK je firma vyrábějící svíčky. NGK je světový lídr mezi výrobci svíček. Má několik řad od standartních svíček přes svíčky racing, iridium a mnoho dalších modelů. V nabídce naleznete: fajfky, botky, klíče na svíčku, koncovky zapalovací svíčku a především svíčky. 


Adventní svícen na 4 svíčky II.jakosti

              Williem Kiefer byl zakladatelem společnost Bel-Ray. Začal ve své garáži v New Jersey a specializoval se na vysoké teploty pekařských maziv. První produkt Bel-Ray bylo mazivo vyráběné pro použití ve vysokoteplotních pekařských pecí. Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům nové a nápadité výrobky, které nabízí optimální výkon a měřitelnou hodnotu. 
    Robotů si v budoucnu ještě užijeme. Proto dokud to jde, děláme vše poctivě, ručně. Zkušený kuchař totiž nejlépe ví, jak by mělo výsledné jídlo chutnat, abyste ho ani v horách nerozenali od domácího
       Firma Carbone Lorraine vznikla v roce 1919 a je hlavním výrobcem integrovaných destiček železničních systémů s více než 4500 zaměstnanci a sídlí více jak na 30ti místech po celém světě. Majitel značky CL Brakes zachovává oddělení na výrobu brzdových destiček v historickém místě Gennevilliers ve Francii. Těží ze společného know-how v oblasti výzkumuu a vývoje v letecké i železniční dopravě, což umožňuje neustále zlepšování materiálů pro automobily, motockly a horská kola.
       Firma působí na trhu již několik let a svoje produkty dodává jak na český trh, tak vyváží i do zahraničí. U produktů MTZ je velmi dobrá kvalita a to za velmi zajímavou a dostupnou cenu. 


Adventní věnec na 4 svíčky P0689

    V nabídce DRC naleznete např.: měrky řetězů, počítadla motohodin, náhradní čepy, ochranná lana brzdových pedálů, nýtovače řetězů, zátky výfuku, špunty, stupačky, podložky ventilu, pumpičky, stojany a další. 
       Firma Namura Technologies je společnost pocházející z USA. Od roku 2001 je na cestě za globální nadvládou ve výrobě pístů pro sportovní využití. Firma Namura má rozsáhlé sítě ditributorů po celém světě, aby výrobky byly k dispozici koncovým zákazníkům. 
       Na výběru správného uložení podvozku ložisek a uložení ramen je rozhodně klíčová věc při ovladatelnosti motorky (ATV). A proto by se rozhodně jejich výběr neměl podceňovat. S firmou All Balls spolupracuje spousta jezdců a díky vývoji vytvářejí vynikající výrobky. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0736-21

       Když se Jeff začal zapojovat více do ATV a motorových závodů cross, tak on i jeho otec se snažili najít nové způsoby, jak zrychlit a vytáhnout výkon z motoru, protože si uvědomovali, že mít pouze silný motor nestačí. Došlo jim, že chcete-li opravdu zvýšet rychlsot a výkon, musí se zlepšit vylepšit nejen odpružení. Při jeho zlepšování docházelo ke spoustě problémů od špatného zpracování pošpatnou konstrukci apod. Proto John s Jeffem začali navrhovat a vyrábět vlastní komponenty pro své vlastní čtyřkolky. A ty pracovaly skvěle!
       V České republice používá výrobky GR celá motokrosová špička, jako např. Michal Kadleček, Martin Michek, Petr Bartoš, Martin Žerava, David Čadek, Jiří Čepelák, Václav Hass a mnoho dalších. I sami výrobci jezdí motokros. A tak s jejich jezdci a jejich zkušenostmi zaručují tu nejlepší kvalitu a otestovanost produktů.
       MTZ je česká firma, která vyrábí nahradní díly pro motorky a ATV. Mezi produkty MTZ najdete věci jako: brzdové destičky, olejové a vzduchové filtry, rozety, kotouče, šrouby, ale i mnoho dalšího příslušenství a ND. 
       Gaerne je španělský výrobce velice kvalitních motocrosových a silničních bot. Gaerne jsou jedny z nejlepších bot na trhu. Např. MX boty SG12 jsou v motocrosu pojmem. Všechny boty jsou dlouhodobě testovány. Firma si zakládá na kvalitních materiálech a chce pro svoje zákazníky vytvořit vždy tu nejlepší botu v dané cenové kategorii. Koupí boty Gaerne nemůžete udělat v žádném případě chybu. 


Adventní svícen na 4 svíčky K0779

        Ať jste profesionalní jezdec nebo amatér a rád se povozíte na louce, vždy potřebujete kvalitní a hlavně spolehlivé produkty, které budou za dostupnou cenu. A to je přesně Namura.
       Anglické helmy NUVO vyrábí motokrosové a integrální helmy. Prvotní funkcí helmy pro společnost NUVO a jistě pro mnoho z Vás je BEZPEČNOST! Ale jak je známo, mnoho výrobců kvůli bezpečnosti obětuje i pohodlí a vyrábí pouze dvě velikosti skořepin pro pokrytí všech velikostí helem. Firma NUVO je však přesvědčená o tom, že pro optimální pohodlí a bezpečnost je mít nejméně čtyři velikosti skořepin. Touto stejnou cestou se ubírá pouze málo známých a prestižních značek a Nuvo se řadí mez ně.
       Nissin brzdy Ohio - tato firma byla založena v mateřské společnosti Nissin Kogyo Co Ltd v roce 1988 jako Findlex Coprtoration ve Findlay v Ohiu. Společnost byla posléze přejmenována na Nissin Ohio, Inc a v dubnu roku 2004 kvůli propagaci světové unavané "Nissin". Společnost Nissin je světově číslo 1 na dodávání brzdových systémů a to jak pro automobily, tak pro hlavní zákazníky jako je Honda a Harley-Davidson.  


Adventní svícen na 4 svíčky X0483

       V roce 1996 byla společnost odkoupena a její manažerský tým začal rychle rozšiřovat své výrobní kapacity. Hlavní cíl společnosti je rozvíjení a zlepšování svých produktů a služeb zákazníkům. 
       Vyvinuli nové a vlastní kvalitní oleje a po chvíli byla Maxima zavedenou a známou značkou na americkém trhu. Pouštěli se do nových a novýc h olejů, ať syntetických, aditivovaných, převodových, tlumičových a dalších produktů na mazání motorek. Produkty se rozrostly až do dnešních 40 produktů. Maxima se prodává po celém světě ve 40 zemích. MAXIMA se stala symbolem vynikající kvality a odhodlání být nejlepší.
       HGS má za sebou i spousty závodů. V roce 1997 upoutal pozornost legendárního šéfa týmu Jan De Groot. De Groot použil pouze HGS produkty a úspěchbyl na světě. Tým JHK a Stephen vyhrává Britské mistrovství ve třídě MX2.
       Mobilní myčky se dělají ve 2 variantách a to: Easy Washer® EX-1028 a Easy Washer® EX-1030. Rozdíly jsou v napájení a potom v obsahu vody. Plus lze k myčkám dokoupit širokou řadu příslušenství. Potřebujete umývat věci, kde není dostupná voda nebo eletrický proud? Mobilní myčky Easy Washer jsou rozhodně dobrou volbou. 


Adventní svíce na 4 svíčky P0735-21

    Obzvlášť při cestování jsme často nuceni uchýlit se k jednoduššímu a pohodlnějšímu řešení stravování na úkor kvality. Není čas, chuť a kolikrát ani možnosti na klasické vaření. Dostupné konzervy sice zajistí jednoduchou a rychlou přípravu, nicméně tělo většinu přijmuté energie spotřebuje na popasování se s chemickými přísadami a konzervanty, což v neojedinělých případech vede i k zažívacím potížím. Navíc o požitku z dobrého jídla se ve většině případů dá mluvit jen stěží. Když vezmeme v potaz za jakým účelem jsme vyjeli do přírody, stojí nám to opravdu za to? My jsme řekli "NE" a začali jsme hledat možnosti, jak tyto dva protiklady spojit a vytvořit kvalitní plnohodnotné jídlo, které bychom si mohli vzít kamkoli s sebou.
       Forma je italská firma vyrábějící motocyklové a cross boty. Forma je značka, která byla velice dobře přijata motocyklisty po celém světě. Ve firmě pracují technici, kteří mají více než 20 let zkušeností oblasti navrhování a vytváření mimořádně bezpečných a esteticky atraktivních bot.
       Společnost Blackbird Racing vznikla v roce 1996 a vytváří grafické sady a potahy pro off-road. Díky počáteční tvrdé práci několika kvalifikovaných lidí začala firma exponenciálně růst. Síla Blackbird Racing spočívá ve kvalitě, servisu i inovaci. 
       Henry měl velký sen a to spustit svůj vlastní podnik. Už jeho otec stavěl výfuky pro BSA. Tento sen se mu splnil. HGS neustále roste a dnes je uznávan po celém světe jako výrobce nejlepších výfukových a výkonostních výfuků. V roce 1995 začala HGS dodávat svoje výfuky do strojů firmy TM. HGS ale vyrábí na celou škálu motocyklů. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0616

       Hinson je prvotřídním výrobcem spojek, spojkových košů a pružin a dalších souvisejících součástek. Tato firma vznikla díky člověku jménem Wayne Hinson, který měl obrovskou vášeň pro off-road motocykly a ATV a pro ostatní motosporty. Jeho láska k motorkám začala na počátku 70. let. Měl dva syny, kteří sdíleli stejnou vášeň jako on. Strávili spousty času a víkendů na různých závodech. Od konce 80 let se začali účastnit závodů čtyřkolek.
       Easy Washer je nizozemská společnost zabývající se výrobou mobilních myček a vapek. Mobilní myčky mají spoustu uplatnění, nejvíce je využijí sportovci na kolech, motorkách a ATV, kdy si mezi závody mohou svoje stroje opláchnout a vyčistit. Ale uplatnění nalezne i v dalších odvětvích, když máte problém jak s vodou tak s energií. 
       Jejich hlavní rozdělení je na těsněné a netěsněné řetězy. Těsněné řetězy se používají zejména pro cestovní a enduro motocykly zpravidla větší kubatury. Netěsněné řetězy jsou určeny k širokému použití nejen pro sportovní účely jako je motokros, enduro nebo trial, ale i k pohonu malých motocyklů, kde je použití utěsněného řetězu z důvodu větší výkonové ztráty vyloučeno.


Adventní svícen na 4 svíčky K0778

    Značka se závodním jménem Ayrton sází na tradiční hodnoty, jakými jsou dobrý design, kvalitní materiály a zpracování. Místo nákladných kampaní, nebo extravagantních barevných kombinací, překvapí spíše promyšlenými fukčními detaily, které by se daly čekat u produktů mnohem vyšší cenové hladiny. Motocyklové oblečení Ayrton, to jsou produkty pro reálné motocyklisty do reálného světa.
       Společnost Enuma Chains (EK Chains) byla založena v roce 1941 jako generální výrobce kroužkových řetězů. Sídlo má ve městě Kaga v Japonsku na japonském západním pobřeží. Firma v roce 1971 představila jako první na světě utěsněný O-krouižek řetězu. 
       Stručně řečeno Monster je komunita lidí, kteří žijí svůj život. Chodí na akční sporty, poslouchají punk rockovou hudbu, uživají si života na párty a žijí život na hraně! Monster je mnohem více než energetický nápoj, je to styl života, je to filozofie, je to extrém, je to užít si všechno naplno.
       Americká společnost Big Gun byla založena v roce 1997 trojnásobným mistrem AMA National Champion Mikem Young Jr. Titul získal v profesionálním závodě v motokrosu, ve kterém dostal přezdívku "Big Gun". Firma Big Gun se specializuje na výfukové systémy a to především pro offroadové motocykly a také pro čtyřkolky. Výfuky Big Gun splňují jak hlukové předpisy, stejně tak jsou přínosem pro výkon a točivý moment.


Adventní svícen na 4 svíčky K0755

       V roce 2007 HGS investovala spousta času do vývoje. Nesčetně hodin závodů, testování a vývoje mají za následek další řádek třídy výrobků světové kvality, které vyžaduje 4-T generace motorů. 
       Společnost Namura se prezentuje tím, že nebude hovořit jako konkurence: "máme všechno nejlepší, existujeme xx let na trhu... ". Jejich snaha je nechávat jejich produkty hovořit samy za sebe a věří, že po vyzkoušení jejich produktů již nebudete chtít zkoušet jiné značky. Snaží se dodržovat ty nejpřísnější technologické postupy. A využití kvalitního vývoje se nám snaží firma Namura přinést ve velice kvalitních produktech a to za velice příznivou cenu. Jejich slova zní: Nechceme prodávat předražené těžítka, naše filozofie je jednoduchá: dodávat produkt, který bude kvalitnější než OEM díly a to za lepší cenu.
       V dnešní době rozšířila pole své činnosti o MX, Enduro, Motard, Freestyle, ATV a motokáry. Blackbird Racing má vedoucí postavení na trhu, protože je hlavní grafický výrobce skoro pro všechny značky motocyklů na světě. 


Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/C

       Každý den pomáhají specialisté, technici, chemici a marketingoví specialisté udržet firmě Motorex svou pozici lídra na trhu. Motorex vyrábí a prodává výrobky, které se bezpečně produkují a bezpěčně využívají i recyklují a především i bezpečně likvidují. Motorex se snaží minimalizovat dopad na člověka i životní prostředí. Cílem Motorexu je neustále zlepšovat bezpečnost a ochranu zdraví a životního prostředí. 
       Náš skutečný příběh začíná ale roku 1989, když se Wayne zapletl s profesionálním závodním týmem ATV Tuner pro Grand National Champion. Wayne pomáhal Garymu Denton vyhrát sedmý titul. Wayne byl velice tvořivý a cokoliv bylo potřeba, sám si vytvořil. Během této doby vytvořil vysoce výkonný spojkový koš. Koš byl vyroben z hliníku a logickou volbou pro úpravu lepšího koše by byla ocel. Ale nicméně ocelový koš by byl velice těžký. Wayne se tedy rozhodl, že by koš mohl být nakonec vyroben z hliníku a silnějšího hardcoated. A Hinson spojky se narodily. Velkej milník v historii Hinson je rok 1996. Hinson spojky se staly komponentem pro tovární americký Honda SX/MX tým pro Jeremyho McGratha a Stevena Lamsona.
       HGS výfukový systém byl vytvořen v roce 1988, zakladatelem byl Henri Gorthuis, který získal cenné zkušenosti a nadhled, když pracoval jako mechanik na Grand Prix na začátku 80. let.


Adventní svíce na 4 svíčky K0754

       Morse Chain Company byla založena v roce 1984 v Pensylvánii v USA na výrobu jízdních kol. Firma začala pak vyrábět převrácené řetězové pohony a založila výrobní závod v Londýně v roce 1907. Zde se spíše soustředili na válečkové řezězy, řetězová kola, spojky, točivé momenty omezovačů, svěrací tělíska a rozvodové řemeny. Zatímco v USA akvizace Morse zahrnovala také převodovky a ložiska. 
       Fiamm je italská firma, která má stovky kanceláří a továren po celém světě v šedesáti zemích. Má širokou síť dovozců a distributorů. Fiamm je světový lídr ve výrobě akustických signálů, startovacích baterií, průmyslových baterií a antén ve všech odvětvích, ve kterých působí. Made in Italy - to je Fiamm. 
       V současnosti je K&N hlavní producent a distributor výkonných vzduchových fitrů. Ve své nabídce má více než 3.500 výrobků vč. rozsáhlé řady výměnných vzduchových filtrů, systémů sání vzduchu a kvalitních olejových filtrů.  


Andílci k zavěšení, 6 ks D1225/B

    Proč bychom měli zrovna na cestách jíst méně kvalitně než doma? Těšíme se na dovolenou, na expedici, nebo jenom na víkend v přírodě strávený s rodinou nebo přáteli. Těšíme se na to celý týden, měsíc, rok. Proč si tedy tento výjimečný okamžik neužít naplno? Našim cílem je, abyste si mohli dopřát kvalitní a plnohodnotné jídlo kdekoli a kdykoli Vás napadne. Užívat si cesty a dobrodružství naplno bez zbytečných starostí. Dopřát tělu kvalitní živiny, když Vás má v pořádku dostat na ta nejúžasnější místa.
       Goldfren je značka brzd a brzdových kompomentů, které se vyrábějí v České republice. Zaměřují se na sintrované destičky, spojky, spojkové segmenty, brzdové obložení, hadičky a brzdové hadice, brzdové třmeny, kotouče a brzdiče nejen pro motorky, ale i např. pro ATV, auto, motokáry, závodní automobily, MTB, letadla, jeřáby, ultralighty a průmyslové stroje. Značka Goldfren působí na českém trhu více než 23 let.
       Helmy jsou navržené v Evropě, přičemž plní nejpřísnější bezpečnostní certifikáty a standary (ECE-R 22.05, ISO 900:2008, CE a DOT včetně nejpřísnější normy SNELL 2005).
       Monster Energy je značka, která vyrábí vzásadě energetické nápoje. Monster Energy není pouze značkou, je to něco více, je to filozofie a životní styl. Je to o extrému, žít život naplno a užívat si ho na 100%. 
       ITP má jak zajímavý desing tak kvalitní zpracování. A díky kvalitě si vysloužil oblíbenost a první místa v popularitě mezi zákazníky. Vybráním produktu ITP rozhodně neuděláte žádnou chybu . 


Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/B

       Tyto dokonalé produkty nepocházejí jen tak ze vzduchu. Nejtěžší závodní dráhy na offroad na celém světě jsou naše zkušební dráhy. Klady a Globetrotters testovali pro nás v těch nejhorších a nejextrémnějších podmínkách. V Magure panují ty nejpřísnější vnitřní kontroly a zkušební testy a metody aby posílili jejich tvrzení o kvalitě. Made by Magura je zaruka kvality. Jsou certifikování ISO 9001:2008. 
       Jejich akustické signály jsou přítomy v osmdesáti procentech vozidel vyrobených po celém světě. V sektroru průmyslových baterií je Fiamm jedním z pouhých tří světových výrobců a je i třetím největším v Evropě. Fiamm představuje více než 60 letou historii. Má přes 3000 zaměstnanců a 560 milion eur v tržbách.
       Společnost GR je česká rodinná firma. Grosskopf vyrábí náhradní díly na motorky a existuje na českém trhnu více jak dvacet let. Tato společnost se především zaměřuje na produkty jakými jsou řetězové sady, brzdové kotouče, moto stojánky a na další moto přislušenství. Firma většinu svojí produkce vyváží i do zahraničí. GR má ve světě celkem zvučné jméno, svědčí o tom fakt, že má zákazníky mezi významnými světovými firmami jako jsou Ducati, Aprilia, Betamotor, Moto Guzzi, Chiaravalli, S-teel, ale i mezi profesionálními týmy jako je BUD RACING, DUCATI CORSE atd.  


Adventní svícen na 4 svíčky P0735-01

       Společnost Athena byla založena roku 1973 a jedná se o skupinu 7 firem, které vyrábějí těsnění, písty, technické články a kovové díly pro průmyslové odvětví týkajících se motocyklů, automobilů a dalších.
       Řetězová kola JT jsou využívána závodními tými celosvětově a to silničními, motokrosovými i enduro. Všichni spoléhají na vysokou kvalitu a velký výběr v sortimentu. Nejznámnější tým, který jejich výrobky používá je Yamaha Motor Germany, který je jedním z nejlepších týmů v MS Supersport.
       V naší nabídce můžete najít kompletní řadu tlumičů na motokros, pro sportovní i užitkové čtyřkolky a také pro stroje UTV (side by side). Jak už bylo řečeno, tlumiče Fox jsou ultimativním řešením nejen pro profesionální závodníky, ale jsou řešením pro každého, kdo vyžaduje pohodlnou, plynulou a hlavně bezpečnou jízdu. 
       ITP jsou kvalitní pneumatiky a disky na ATV a UTV. Za posledních 27 let firma ITP vzrostla v jasného lídra s náhradními díly na ATV a UTV průmysl. Tento úspěch podpořila firma svojí tvrdou prací, talentem, odhodláním a díky zpětné vazbě mezi tými. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00