Jak na věc


výrobky s dětmi na velikonoce s dětmi

Adventní svícen na 4 svíce 381808

       Společnost GR je česká rodinná firma. Grosskopf vyrábí náhradní díly na motorky a existuje na českém trhnu více jak dvacet let. Tato společnost se především zaměřuje na produkty jakými jsou řetězové sady, brzdové kotouče, moto stojánky a na další moto přislušenství. Firma většinu svojí produkce vyváží i do zahraničí. GR má ve světě celkem zvučné jméno, svědčí o tom fakt, že má zákazníky mezi významnými světovými firmami jako jsou Ducati, Aprilia, Betamotor, Moto Guzzi, Chiaravalli, S-teel, ale i mezi profesionálními týmy jako je BUD RACING, DUCATI CORSE atd.  
       Athena je jediná společnost na světě, která vyrábí termické jednotky, ale i jiné produkty jako je variátor, ozubená kola, přepravní pásy, klikové hřídele, elektronické jednotky, ventily a karburátory. 
        Ať jste profesionalní jezdec nebo amatér a rád se povozíte na louce, vždy potřebujete kvalitní a hlavně spolehlivé produkty, které budou za dostupnou cenu. A to je přesně Namura.
       Forma je italská firma vyrábějící motocyklové a cross boty. Forma je značka, která byla velice dobře přijata motocyklisty po celém světě. Ve firmě pracují technici, kteří mají více než 20 let zkušeností oblasti navrhování a vytváření mimořádně bezpečných a esteticky atraktivních bot.
       Brzdové destičky Carbone Lorraine/CL brakes používá na svých vozech např. B. Bouffier - tovární tým Citroen. Těmito brzdami jsou také osazeny i rychlé expresy TGV. Do rozsahu vyráběných produktů je zahrnuto i použití v náročních podmínkách při provozou letadel, různých vozidel a také v průmyslu. 


Adventní svícen na 4 svíčky K0755

       Motorex je největším nezávislou rafinérii ropy ve Švýcarsku a podniká déle než 90 let. Motorex je aktivní v oblasti výzkumu, vývoje a výroby inovačních maziv a chemikálií, které jsou usazeny na světovém trhu. Současný sortiment zahrnuje více než 2000 výrobků. 
       V roce 2007 HGS investovala spousta času do vývoje. Nesčetně hodin závodů, testování a vývoje mají za následek další řádek třídy výrobků světové kvality, které vyžaduje 4-T generace motorů. 
    Robotů si v budoucnu ještě užijeme. Proto dokud to jde, děláme vše poctivě, ručně. Zkušený kuchař totiž nejlépe ví, jak by mělo výsledné jídlo chutnat, abyste ho ani v horách nerozenali od domácího
       Jejich hlavní rozdělení je na těsněné a netěsněné řetězy. Těsněné řetězy se používají zejména pro cestovní a enduro motocykly zpravidla větší kubatury. Netěsněné řetězy jsou určeny k širokému použití nejen pro sportovní účely jako je motokros, enduro nebo trial, ale i k pohonu malých motocyklů, kde je použití utěsněného řetězu z důvodu větší výkonové ztráty vyloučeno.
       Nissin brzdy se dodávají i do ATV a ATU do všech možných společností. Když potřebujete vynikající brzdný účinek za všech terenních podmínek, na Nissin se můžete vždy spolehnout. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0736-01

       Společnost Acerbis byla založena v roce 1973 Fracoem Acerbisem. Vznik společnosti byl vyvinut z výzev Franca a to vlastními zkušenostmi ve svém vlastním závodění na začátku 70. let. První produkt, který Franco vytvořil, byl přední blatník. Důvodem bylo zjištění, že blatníky, které si objednal, byly příliš krátké a nebyly účinné v souladu z rozstřikováním bahna a jeho blokováním. 
    V nabídce DRC naleznete např.: měrky řetězů, počítadla motohodin, náhradní čepy, ochranná lana brzdových pedálů, nýtovače řetězů, zátky výfuku, špunty, stupačky, podložky ventilu, pumpičky, stojany a další. 
       Firma Carbone Lorraine vznikla v roce 1919 a je hlavním výrobcem integrovaných destiček železničních systémů s více než 4500 zaměstnanci a sídlí více jak na 30ti místech po celém světě. Majitel značky CL Brakes zachovává oddělení na výrobu brzdových destiček v historickém místě Gennevilliers ve Francii. Těží ze společného know-how v oblasti výzkumuu a vývoje v letecké i železniční dopravě, což umožňuje neustále zlepšování materiálů pro automobily, motockly a horská kola.
       Fiamm je italská firma, která má stovky kanceláří a továren po celém světě v šedesáti zemích. Má širokou síť dovozců a distributorů. Fiamm je světový lídr ve výrobě akustických signálů, startovacích baterií, průmyslových baterií a antén ve všech odvětvích, ve kterých působí. Made in Italy - to je Fiamm. 


Adventní věnec na 4 svíčky P0689

       Tyto dokonalé produkty nepocházejí jen tak ze vzduchu. Nejtěžší závodní dráhy na offroad na celém světě jsou naše zkušební dráhy. Klady a Globetrotters testovali pro nás v těch nejhorších a nejextrémnějších podmínkách. V Magure panují ty nejpřísnější vnitřní kontroly a zkušební testy a metody aby posílili jejich tvrzení o kvalitě. Made by Magura je zaruka kvality. Jsou certifikování ISO 9001:2008. 
       Nissin brzdy Ohio - tato firma byla založena v mateřské společnosti Nissin Kogyo Co Ltd v roce 1988 jako Findlex Coprtoration ve Findlay v Ohiu. Společnost byla posléze přejmenována na Nissin Ohio, Inc a v dubnu roku 2004 kvůli propagaci světové unavané "Nissin". Společnost Nissin je světově číslo 1 na dodávání brzdových systémů a to jak pro automobily, tak pro hlavní zákazníky jako je Honda a Harley-Davidson.  
    Populární přilby, vyráběné družstvem Tvar v Pardubicích, chránily zdraví několika generací motorkářů. Nová kolekce Cassida je navržena pro zcela současné jezdce. Díky moderním materiálům a praktickým funkcím zaujmou přilby klasické značky i náročné motorkáře na silných strojích. Jejich ceny změní váš pohled na to, kolik může stát kvalitní přilba.


Adventní svícen na 4 svíčky P0616

       Motorex používá špičkové tovární týmy po celém světě. Kompletní Motorex řada zahrnuje širokou škálu syntetických motorových olejů, maziv, aerosolové spreje, čisticí prostředky a výrobky pro péči o jídzní kola, motocykly a čtyřkolky. 
       Italská firma Alpinestars vznikla v roce 1963 díky řemeslníku jménem Sante Mazzarolo. Pan Mazzarolo začal vyrábět první produkty nesoucí Alpinestars přezdívku. V té době bylo založení nového sportu s názvem motokros, takže toho využil a díky tomu je populární po celé Evropě. Díky technické prozíravost využil příležitosti a navrhnul nový typ obuvi, který splňoval ochranné potřeby a požadavky tohoto sportu. Jeho revoluční bota se stala archetypem pro ochranu motokrosu. 


Adventní svícen na 4 svíčky II.jakosti

       Náš skutečný příběh začíná ale roku 1989, když se Wayne zapletl s profesionálním závodním týmem ATV Tuner pro Grand National Champion. Wayne pomáhal Garymu Denton vyhrát sedmý titul. Wayne byl velice tvořivý a cokoliv bylo potřeba, sám si vytvořil. Během této doby vytvořil vysoce výkonný spojkový koš. Koš byl vyroben z hliníku a logickou volbou pro úpravu lepšího koše by byla ocel. Ale nicméně ocelový koš by byl velice těžký. Wayne se tedy rozhodl, že by koš mohl být nakonec vyroben z hliníku a silnějšího hardcoated. A Hinson spojky se narodily. Velkej milník v historii Hinson je rok 1996. Hinson spojky se staly komponentem pro tovární americký Honda SX/MX tým pro Jeremyho McGratha a Stevena Lamsona.
       Dnes i po letech je Fox Racing nadále rodinnou firmou s více jak 300 zaměstnanci a nabízí velkou řadu sportovních oblečení a doplňků. Ale nevyrábějí již výhradně sportovní oblečení, zabývají se i módou na volné nošení (street), které svým uživatelům poskytuje maximální pohodlí a svobodu pohybu při zachování dokonalé funkčnosti. Fox Racing má kvalitní výzkum, vývoj a celá produkce této firmy, s hlavou lišky (fox) ve znaku, vychází z dlouholetých zkušeností týmových jezdců této společnosti. Jezdci Fox Racing jezdí ty nejprestižnejší zavody a akce po celém světě. Ačkoliv je značka na 100% oddaná svým motocrossovým kořenům, tak i v BMX a TB oblečení se stala jednou z nejvíce uznávaných značek těchto sportů napříč generacemi. 


Adventní svícen na 4 svíčky K0779

       Henry měl velký sen a to spustit svůj vlastní podnik. Už jeho otec stavěl výfuky pro BSA. Tento sen se mu splnil. HGS neustále roste a dnes je uznávan po celém světe jako výrobce nejlepších výfukových a výkonostních výfuků. V roce 1995 začala HGS dodávat svoje výfuky do strojů firmy TM. HGS ale vyrábí na celou škálu motocyklů. 
       Řetězy motocyklové jsou určeny jako sekundární převod pro pohon motocyklů a čtyřkolek, speciální druh motocyklových řetězů se používá pro převody motokár.
       FOX Racing Shox je Americká firma s více jak 30 letou tradicí, která se zabývá výrobou premiových tlumičů. Bob Fox ji založil roku 1974 a svoje první tlumiče sestavil ručně v malé garáži. Již v roce 1976 vyhrál Kent Howeton na jeho tlumičích Fox Airshox namontovaných na motocyklu Husqvarna v kategorii 500ccm v americkém National Championship. Toto byl mezník této firmy a od té doby se firma Fox Racing Shox řadí mezi špičku ve výrobě tlumičů, které používá spousta profesionálních jezdců nejen na čtyřkolkách (atv) ale i na motoryklech a MTB. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0735-01

       Není pochyb o tom, že benzín a byznys měli oba pánové v krvi. Ale jak se dostali k výrobě olejů? Když syn Dicka závodil v motocyklových závodech v 80 letech, byl racingový olej nedostatkovým zbožím. A oleje, které se dali sehnat, neměli dostatečnou kvalitu. Situace se zhoršovala a tak se Dick a Reed rozhodli vyrobit si vlastní olej. Po vývoji a neuspěšných pokusech vyrobili racingový olej, který byl lepší naž cokoliv na dosavadním trhu. Dick a Roland slavili úspěch, protože zájem o olej byl takový, že museli rozšířit výrobu. Časem zaměstnali tým mladých dynamických odborníků, kteří začali rozbíjet jeden v oboru zavedený mýtus za druhým. 
       Firma DT-1 Airfilters je světoznámá belgická značka, která se zabývá vzduchovými pěnovými filtry pro čtyřkolky, motocykly ale i ostatními moto stroji. Všechny výrobky jsou vyráběny s velkým důrazem na svojí kvalitu a hlavně na funkčnost. Jako jediná firma na světe nabízí unikátní technologii jako je "Super seal base" což znamená, že filtr je vybaven neoprenovým povrchem, který zajištuje nejlepší a nejčistší těsnící efekt na trhu bez potřeby vazelíny. 
       Španělská značka LS2 Helmets vyrábí kvalitní přilby, které díky své atraktivitě, vysoké kvalitě a originálnímu designu získali velkou popularitu mezi závodními i nezávodními motocyklisty a čtyřkolkáři.


Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/B

       Magura znamená 100% soulad mezi sportovcem a jeho strojem ať se jedná o motorku nebo MTB či jiné stroje. Člověk má absolutní kontrolu nad strojem i na samém okraji svých možností i možností stroje. Výrobky magura jsou vhodné pro každodenní použití. Pokud jste vyzkoušeli ten perfektní pocit z dokonalého tlaku brzdy Magura nebo jestli jste zažili tu přesnost hydraulické spojky Magura, je zcela jisté, že nebudete chtít už nikdy nic jiného. Vyberte si to nejlepší, co si mužete na trhu vybrat a magura to bezesporu je!!!
       LS2 Helmets nabízí i integrální přilby, které mají čelní plexi bez rušivých pomocných bočnic, díky čemuž dochází ke zmenšení jejich aerodynamického hluku.
       Společnost Namura se prezentuje tím, že nebude hovořit jako konkurence: "máme všechno nejlepší, existujeme xx let na trhu... ". Jejich snaha je nechávat jejich produkty hovořit samy za sebe a věří, že po vyzkoušení jejich produktů již nebudete chtít zkoušet jiné značky. Snaží se dodržovat ty nejpřísnější technologické postupy. A využití kvalitního vývoje se nám snaží firma Namura přinést ve velice kvalitních produktech a to za velice příznivou cenu. Jejich slova zní: Nechceme prodávat předražené těžítka, naše filozofie je jednoduchá: dodávat produkt, který bude kvalitnější než OEM díly a to za lepší cenu.


Andílci k zavěšení, 6 ks D1225/B

       JEPistons vyrábí písty již více než 60 let v USA. V sortimentu jsou písty pro závodní automobily (Chevy, Buick, Ford, Subaru, Mitsubishi, Toyota, Porsche, VW, a mnoho dalších) i pro závodní motocykly (silnice, off-road, ATV/QUAD a H-D). Použití bylo rovněž v soutěžích NASCAR, ALMS, NHRA, AMA Supercross, a další...
       Helmy jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, protože je kladen důraz na bezpečnost i komfort nošení. Samotné skořepiny jsou vyrobeny  pod přísnou kontrolou kvality výroby pod certifikací ISO 9001 z polykarbonátů, sklolaminátů a uhlíkových vláken. 
       Japonská firma Koyo byla založena roku 1921 a to panem Ikedaem. Po několika letech fungování se stala firma Koyo jedním z předních světových výrobců ložisek pro automobilové a motocyklové řídící systémy. S firmou Koyo se setkáte ve většině kvalitních automobilů, strojů a dalších zařízení, kde se ložiska využívají. Jedná se o světovou špičku v tomto oboru.


Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/C

       Vyvinuli nové a vlastní kvalitní oleje a po chvíli byla Maxima zavedenou a známou značkou na americkém trhu. Pouštěli se do nových a novýc h olejů, ať syntetických, aditivovaných, převodových, tlumičových a dalších produktů na mazání motorek. Produkty se rozrostly až do dnešních 40 produktů. Maxima se prodává po celém světě ve 40 zemích. MAXIMA se stala symbolem vynikající kvality a odhodlání být nejlepší.
       All Balls je společnost, která se zabývá ložisky a celkově podvozkem ATV a motocyklů. Ložiska All Balls jsou na vysoké úrovni a je to světoznámá společnost. V jejich sortimentu najdeme opravárenské sady předních a zadních tlumičů, ložiska a gufery kol, uložení kyvné vidlice ale i kulových kloubů a kloubů řízení pro ATV. 
       Společnost Lucal převzala v roce 1999 společnost TRW Automotive. Po celém světě nyní tedy působí pod názvem TRW Automotive. Kořeny této frimy pramení na počátku 20. století. TRW byla založena v roce 1901 a má za sebou úspěšnou historii vývoje a zavádění moderních technologií. Díky mnoha letům vývoje hydraulických brzd, ventilů a elektronických systémů se TRW stala synonymem pro prémiové technologické produkty v automobilovém průmyslu. 
       MTZ je česká firma, která vyrábí nahradní díly pro motorky a ATV. Mezi produkty MTZ najdete věci jako: brzdové destičky, olejové a vzduchové filtry, rozety, kotouče, šrouby, ale i mnoho dalšího příslušenství a ND. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0736-21

    Obzvlášť při cestování jsme často nuceni uchýlit se k jednoduššímu a pohodlnějšímu řešení stravování na úkor kvality. Není čas, chuť a kolikrát ani možnosti na klasické vaření. Dostupné konzervy sice zajistí jednoduchou a rychlou přípravu, nicméně tělo většinu přijmuté energie spotřebuje na popasování se s chemickými přísadami a konzervanty, což v neojedinělých případech vede i k zažívacím potížím. Navíc o požitku z dobrého jídla se ve většině případů dá mluvit jen stěží. Když vezmeme v potaz za jakým účelem jsme vyjeli do přírody, stojí nám to opravdu za to? My jsme řekli "NE" a začali jsme hledat možnosti, jak tyto dva protiklady spojit a vytvořit kvalitní plnohodnotné jídlo, které bychom si mohli vzít kamkoli s sebou.
       Monster je o tom, že nikdo z nás nesní, že bude chodit do práce. Všichni jsme snili nebo sníme o tom, že budeme vrcholoví sportovci či světoznámí hudebníci a budeme žít život naplno. Monster ví, že to chce nějaké povzbuzení a podporu, aby se tento sen stal realitou. Takže vytvořil Monster Army a má svoje kapely a sportovce, které podporuje a které jsou ukázkou jejich filozofie. Příkladem mohou být Ricky Carmichael, Jeremy McGrath, Dave Mirra, Danny Kass a RobDyrdek a mnoho dalších.
       Brembo začala vyrábět brzdové kotouče pro automobily v roce 1964, brzdové systémy pro motocykly v roce 1972 a v roce 1975 se společnost pustila do Formule 1. Začala dodávat své vlastní brzdové systéme pro automobily Ferrari GP. 


Adventní svíce na 4 svíčky P0735-21

       Jejich akustické signály jsou přítomy v osmdesáti procentech vozidel vyrobených po celém světě. V sektroru průmyslových baterií je Fiamm jedním z pouhých tří světových výrobců a je i třetím největším v Evropě. Fiamm představuje více než 60 letou historii. Má přes 3000 zaměstnanců a 560 milion eur v tržbách.
       Nesmíme zapomenout, že kvalitní pérování šetří také konstrukci našeho stroje. Vinuté pružiny se používají pouze u zadních tlumiču PODIOM X. Přední tlumiče FOX Fload X Evol vynikají skutečně mimořádně nízkou hmotností - jejich váha je pouze lehce pře 2kg ! U tlumičů je samozřejmostí, že se dají nastavit ve všech parametrech, a tím převyšují ty nejpřísnější kritéria ve své třídě. 
       Řetězová kola JT jsou využívána závodními tými celosvětově a to silničními, motokrosovými i enduro. Všichni spoléhají na vysokou kvalitu a velký výběr v sortimentu. Nejznámnější tým, který jejich výrobky používá je Yamaha Motor Germany, který je jedním z nejlepších týmů v MS Supersport.
       Kimpex je velmi kvalitní kanadský výrobce. Kimpex vyrábí plastové boby, rámy, radlice a boční plasty na čtyřkolky. Společnost Kimpex je dnes světoznámou značkou. 


Adventní svícen na 4 svíčky K0778

       CrossPro má také v nabídce hliníkové kryty chladičů. Tato věc je vzláště užitečná. Kryt CrossPro totiž poskytuje velmi dobrou ochranu lehce deformovatelného chladiče během pádu motocyklu. 
       V České republice používá výrobky GR celá motokrosová špička, jako např. Michal Kadleček, Martin Michek, Petr Bartoš, Martin Žerava, David Čadek, Jiří Čepelák, Václav Hass a mnoho dalších. I sami výrobci jezdí motokros. A tak s jejich jezdci a jejich zkušenostmi zaručují tu nejlepší kvalitu a otestovanost produktů.
       V roce 2003 se TRW stala součástí Blackstone Group a získala tak potřebnou nezávislost, aby mohla dále rozšiřovat globální vedoucí úlohu v rozvoji dynamiky vozidel, brzdových systémů, airbagů, bezpečnostních pásů, řídících mechanismů a elektronickcýh systémů. Dnes má TRW Automotive více než 63.000 zaměstnanců na více jak 200 místech v 25 zemích po celém světě. 


Adventní svíce na 4 svíčky K0754

    Suroviny jsou základ každého jídla. Když chceme kvalitní poctivé jídlo bez jakékoli chemie, musíme také vybírat ty nejkvalitnější potraviny, ze kterých vaříme. Práci si nezjednodušujeme a tudíž nepoužíváme žádné polotovary a vše připravujeme poctivě od základu ručně. Odměnou je potom skvělá přirozená chuť, které se kolikrát nedočkáme ani v restauraci.
       DP - Brakes and Clutches se jako jediný výrobce zaměřuje výhradně na vývoj a výrobu slinutých kovových brzdových destiček. DP brzdy jsou unikátní v průmyslu i ve vývoji. Díky tomu brzdové destičky vynikají před ostatními. DP - Clutches je zaměřený na spojky, spojkové lamely apod. 
       Forma je schopna uspokojit zcela všechny motocyklové potřeby jezdce. Zároveň zaručuje elegantní, bezpečné a odolné boty vyrobené pouze z nejlepších materiálů na trhu. Forma je jednou z mála značek po celém světě, která svoje produkty vyrábí ve vlastních výrobních zařízení. Výrobky Forma jsou navrženy, testovány a vyráběny výhradně výhradně v jejich firmě Forma a díky tomu zaručuje kompaktnost a ucelenost celého výrobku. Jsou také testovány i externími jezdci, kde se vrací tak potřebná zpětná vazba. Mezi testovací jezdce patří Marvin Musquin, Cedric Melotte a Alex Baldolini a další světoví jezdci. Díky nim a skvělému vývoji může firma dělat ty nej výrobky. 


NEJLEPŠÍ SUROVINY a ŽÁDNÉ POLOTOVARY

       Mobilní myčky se dělají ve 2 variantách a to: Easy Washer® EX-1028 a Easy Washer® EX-1030. Rozdíly jsou v napájení a potom v obsahu vody. Plus lze k myčkám dokoupit širokou řadu příslušenství. Potřebujete umývat věci, kde není dostupná voda nebo eletrický proud? Mobilní myčky Easy Washer jsou rozhodně dobrou volbou. 
       V dnešní době rozšířila pole své činnosti o MX, Enduro, Motard, Freestyle, ATV a motokáry. Blackbird Racing má vedoucí postavení na trhu, protože je hlavní grafický výrobce skoro pro všechny značky motocyklů na světě. 
       ITP jsou kvalitní pneumatiky a disky na ATV a UTV. Za posledních 27 let firma ITP vzrostla v jasného lídra s náhradními díly na ATV a UTV průmysl. Tento úspěch podpořila firma svojí tvrdou prací, talentem, odhodláním a díky zpětné vazbě mezi tými. 
       CrossPro vyrábí 2 typy chráničů motoru a to variantu Cross, která nabízí základní ochranu spodní části motorů (nejsou zde boční kryty); a variantu Enduro, která poskytuje kompletní ochranu motoru včetně bočních krytů vík. 


Adventní svícen na 4 svíčky X0483

       Již od roku 1929 jsou v továrně ČZ vyráběny kvalitní motocyklové řetězy. Počátek výroby řetězů je spojen se zahájením výroby motocyklů ČZ. Vysoká kvalita jejich produktů je potvrzena mnoha úspěchy ve všech oblastech motocyklového sportu. Inovace a vývoj nových produktů probíhající na základě zkušeností ze závodního i běžného prostředí přinášejí zákazníkům kvalitní a spolehlivé řetězy. Mnohé výrobky jsou dodávány do renomovaných motocyklových továren po celé Evropě.
              Williem Kiefer byl zakladatelem společnost Bel-Ray. Začal ve své garáži v New Jersey a specializoval se na vysoké teploty pekařských maziv. První produkt Bel-Ray bylo mazivo vyráběné pro použití ve vysokoteplotních pekařských pecí. Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům nové a nápadité výrobky, které nabízí optimální výkon a měřitelnou hodnotu. 
       DP - Brakes se jako jediný výrobce zaměřuje výhradně na vývoj a výrobu slinutých kovových brzdových destiček. DP brzdy jsou unikátní v průmyslu i ve vývoji. Díky tomu brzdové destičky vynikají před ostatními.
       Flexx je patentovaný systém odpružení řidítek, který snižuje vibrace a nárazy do vašich rukou, loktů a ramen. Řidítka Fasst jsou rozhodně ideální volbou pro extremní sportovce, pro lidi kteří chtějí pohodlnější cestu a pro závodníky. S firmou Fasst a koupí jejich produktů rozhodně neuděláte chybu. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00