Jak na věc


výrobky s dětmi na velikonoce s dětmi

Adventní svícen na 4 svíčky P0736-21

       DP - Brakes jsou ideální náhrady za originální destičky. Mají velice dobrý poměr ceny / kvality . Jsou vyrobeny ze syntrovaného materialu vhodného pro jízdu za sucha i mokra. Firma DP-Brakes je rozhodně číslo 1 ve výrobě destiček. Vyrábí brzdové destičky pro všechny styly a to od Off-road, AT až po sport, cestování, ypersport a další. Brzdové destičky vynikají svými vynikajícími bzrdnými účinky, a to i za mokra nebo v blátě. Všechny ostatní destičky nechávají daleko za sebou.
       Easy Washer je nizozemská společnost zabývající se výrobou mobilních myček a vapek. Mobilní myčky mají spoustu uplatnění, nejvíce je využijí sportovci na kolech, motorkách a ATV, kdy si mezi závody mohou svoje stroje opláchnout a vyčistit. Ale uplatnění nalezne i v dalších odvětvích, když máte problém jak s vodou tak s energií. 
       Společnost Houser Racing byla založena v roce 1998 Johnem Houserem a jeho synem Jeffem. Společnost je rozdělená na ještě na John Houser & Associates, což je strojírenská firma, která se posledních 20 let zabývá navrhováním vysokoryhclostních zařízení pro Whirpool. Takže ještě předtím, než se John dostal ke čtyřkolkám, chopil se "potřeby rychlosti". 
       Firma Namura Technologies je společnost pocházející z USA. Od roku 2001 je na cestě za globální nadvládou ve výrobě pístů pro sportovní využití. Firma Namura má rozsáhlé sítě ditributorů po celém světě, aby výrobky byly k dispozici koncovým zákazníkům. 


Adventní svícen na 4 svíčky II.jakosti

       Hinson je prvotřídním výrobcem spojek, spojkových košů a pružin a dalších souvisejících součástek. Tato firma vznikla díky člověku jménem Wayne Hinson, který měl obrovskou vášeň pro off-road motocykly a ATV a pro ostatní motosporty. Jeho láska k motorkám začala na počátku 70. let. Měl dva syny, kteří sdíleli stejnou vášeň jako on. Strávili spousty času a víkendů na různých závodech. Od konce 80 let se začali účastnit závodů čtyřkolek.
       Brembo začala vyrábět brzdové kotouče pro automobily v roce 1964, brzdové systémy pro motocykly v roce 1972 a v roce 1975 se společnost pustila do Formule 1. Začala dodávat své vlastní brzdové systéme pro automobily Ferrari GP. 
    Společnost Motul má více než 150 letou historii v oblasti maziv. Společnost má po celém světě vynikající pověst a je vysoce uznává díky kvalitě svých výrobků, schopnosti inovovat a jejímu vlivu ve vysoke konkurenčním prostředí. 
       Nissin brzdy Ohio - tato firma byla založena v mateřské společnosti Nissin Kogyo Co Ltd v roce 1988 jako Findlex Coprtoration ve Findlay v Ohiu. Společnost byla posléze přejmenována na Nissin Ohio, Inc a v dubnu roku 2004 kvůli propagaci světové unavané "Nissin". Společnost Nissin je světově číslo 1 na dodávání brzdových systémů a to jak pro automobily, tak pro hlavní zákazníky jako je Honda a Harley-Davidson.  


Adventní svícen na 4 svíčky P0735-01

       Japonská firma Koyo byla založena roku 1921 a to panem Ikedaem. Po několika letech fungování se stala firma Koyo jedním z předních světových výrobců ložisek pro automobilové a motocyklové řídící systémy. S firmou Koyo se setkáte ve většině kvalitních automobilů, strojů a dalších zařízení, kde se ložiska využívají. Jedná se o světovou špičku v tomto oboru.
       Brzdové destičky Carbone Lorraine/CL brakes používá na svých vozech např. B. Bouffier - tovární tým Citroen. Těmito brzdami jsou také osazeny i rychlé expresy TGV. Do rozsahu vyráběných produktů je zahrnuto i použití v náročních podmínkách při provozou letadel, různých vozidel a také v průmyslu. 
       Během půl století technologických inovací a kontunuálního výzkumu materiálů a výrobních procesů se Brembo stala jedním z nejprestižnějších světových značek. V roce 1995 byla Brembo uvedena na Milánské burze a zahájila strategii pro růst, což časem vedlo k tomu, že společnost má výrobní závody po celém světě. 


Adventní věnec na 4 svíčky P0689

    Obzvlášť při cestování jsme často nuceni uchýlit se k jednoduššímu a pohodlnějšímu řešení stravování na úkor kvality. Není čas, chuť a kolikrát ani možnosti na klasické vaření. Dostupné konzervy sice zajistí jednoduchou a rychlou přípravu, nicméně tělo většinu přijmuté energie spotřebuje na popasování se s chemickými přísadami a konzervanty, což v neojedinělých případech vede i k zažívacím potížím. Navíc o požitku z dobrého jídla se ve většině případů dá mluvit jen stěží. Když vezmeme v potaz za jakým účelem jsme vyjeli do přírody, stojí nám to opravdu za to? My jsme řekli "NE" a začali jsme hledat možnosti, jak tyto dva protiklady spojit a vytvořit kvalitní plnohodnotné jídlo, které bychom si mohli vzít kamkoli s sebou.
       Splečnost Houser Racing byla založena na kreativních nápadech, inovativních řešení, výrobě vysoce kvalitních dílů efektním způsobem, důsledným dodávání svých výrobků včas a na reakci na potřeby zákazníka.
       LS2 Helmets nabízí i integrální přilby, které mají čelní plexi bez rušivých pomocných bočnic, díky čemuž dochází ke zmenšení jejich aerodynamického hluku.
       Co se týče oblečení Monster Energy, tato firma propůjčuje svoje logo několika výrobcům MX a Street oblečení, kteří vyrábějí to nejlepší MX oblečení. Mezi firmy, které Monster propůčuje svou značku, patří: Fox Racing, O'neal a společnost One industries. Vyrábějí jak MX oblečení jako např. kalhoty, helmy, rukavice a dresy, tak mají v sortimentu i věci na běžné nošení, aby člověk mohl ukázat svůj životní styl i mimo dráhu. V nabídce můžete nalézt věci jako: mikiny, trička, čepice, ale i dámská tílka... 


Adventní svícen na 4 svíce 381808

       Cross & Morse byla založena v roce 1984 sloučením dvou dlouholetých a respektovaných společností Power Transmission TD Cross a Morse Chain. TD Cross & Sons, založená v roce 1870 v Birminghamu, se zaměřovala na výrobu cyklistických komponentů. Po roce 1950 vyvinuly populární řadu řetězových kol a ozubení. 
       Společnost GR je česká rodinná firma. Grosskopf vyrábí náhradní díly na motorky a existuje na českém trhnu více jak dvacet let. Tato společnost se především zaměřuje na produkty jakými jsou řetězové sady, brzdové kotouče, moto stojánky a na další moto přislušenství. Firma většinu svojí produkce vyváží i do zahraničí. GR má ve světě celkem zvučné jméno, svědčí o tom fakt, že má zákazníky mezi významnými světovými firmami jako jsou Ducati, Aprilia, Betamotor, Moto Guzzi, Chiaravalli, S-teel, ale i mezi profesionálními týmy jako je BUD RACING, DUCATI CORSE atd.  
       ITP jsou kvalitní pneumatiky a disky na ATV a UTV. Za posledních 27 let firma ITP vzrostla v jasného lídra s náhradními díly na ATV a UTV průmysl. Tento úspěch podpořila firma svojí tvrdou prací, talentem, odhodláním a díky zpětné vazbě mezi tými. 


Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/B

       Ve společnosti Fasst Company žijí off-roadem. Svůj život oddala závodění již třetí generace. Proto u Fasst vědí co je to pokrok v tomto oboru. Fasst věří přidané hodnotě jejich výrobků, které překonávají všechny ostatní. Každý výrobek je od A do Z vyroben v USA. Všechny výrobky Fasst procházejí tou největší a nejpřísnější kontrolou kvality v celém výrobním procesu.  Konstrukční metody jsou založeny jednak na technoligii CNC, ale také na přesné ruční motnáži, kterou provadějí kvalifikovaní odborníci.
       Jejich akustické signály jsou přítomy v osmdesáti procentech vozidel vyrobených po celém světě. V sektroru průmyslových baterií je Fiamm jedním z pouhých tří světových výrobců a je i třetím největším v Evropě. Fiamm představuje více než 60 letou historii. Má přes 3000 zaměstnanců a 560 milion eur v tržbách.
       Ručně ušité různobarevné (červené, oranžové, žluté) oblečení jeho týmových jezdců se stalo obrovským hitem mezi jeho fanoušky, že se firma začala dále specializovat na obleční a doplňky pro extrémní sporty jako jsou jemotokros, BMX, MTB, Surfing , Wakeboarding a snowboarding. 
       Společnost Enuma Chains (EK Chains) byla založena v roce 1941 jako generální výrobce kroužkových řetězů. Sídlo má ve městě Kaga v Japonsku na japonském západním pobřeží. Firma v roce 1971 představila jako první na světě utěsněný O-krouižek řetězu. 


Adventní svícen na 4 svíčky P0736-01

       Společnost Blackbird Racing vznikla v roce 1996 a vytváří grafické sady a potahy pro off-road. Díky počáteční tvrdé práci několika kvalifikovaných lidí začala firma exponenciálně růst. Síla Blackbird Racing spočívá ve kvalitě, servisu i inovaci. 
       FOX Racing Shox je Americká firma s více jak 30 letou tradicí, která se zabývá výrobou premiových tlumičů. Bob Fox ji založil roku 1974 a svoje první tlumiče sestavil ručně v malé garáži. Již v roce 1976 vyhrál Kent Howeton na jeho tlumičích Fox Airshox namontovaných na motocyklu Husqvarna v kategorii 500ccm v americkém National Championship. Toto byl mezník této firmy a od té doby se firma Fox Racing Shox řadí mezi špičku ve výrobě tlumičů, které používá spousta profesionálních jezdců nejen na čtyřkolkách (atv) ale i na motoryklech a MTB. 
        Ať jste profesionalní jezdec nebo amatér a rád se povozíte na louce, vždy potřebujete kvalitní a hlavně spolehlivé produkty, které budou za dostupnou cenu. A to je přesně Namura.


NEJLEPŠÍ SUROVINY a ŽÁDNÉ POLOTOVARY

       Od roku 1996 se TRW stala světovou jedničkou na trhu bezpečnostních pásů, airbagů a systémů na volant. Získáním společnosti Lucas v roce 1999 se TRW transformovala na novou skupinu do přední společnosti po celém světě a to v oblasti systémů podvozku, antiblokací, kontroly trakce a stability systémů vozidel. 
       V součastnosti má firma DT-1 dvě fabriky a to jednu v USA a druhou v Belgii. Vzduchové filtry jsou vyráběny za pomocí moderních technologií a strojů. Finální kompletace (montáž) celého vzduchového filtru je prováděna precizní ruční výrobou, při které je prověřován každý kus. Díky tomuto postupu práce tato dražší firma DT-1 dokáže dělat ty nejlepší filtry na světě a dosahuje světové kvality. To hlavně potvrzují i nezávislé testy z časopisu Dirt Rides Magazine, kde byl proveden test všech váznamných světových značek vzduchových filtrů, a vzduchové filtry DT-1 byly oceněny hodnotou 9 na stupnici 0-10, což je velice dobrý výsledek. 


Adventní svícen na 4 svíčky K0779

              Williem Kiefer byl zakladatelem společnost Bel-Ray. Začal ve své garáži v New Jersey a specializoval se na vysoké teploty pekařských maziv. První produkt Bel-Ray bylo mazivo vyráběné pro použití ve vysokoteplotních pekařských pecí. Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům nové a nápadité výrobky, které nabízí optimální výkon a měřitelnou hodnotu. 
       Jejich hlavní rozdělení je na těsněné a netěsněné řetězy. Těsněné řetězy se používají zejména pro cestovní a enduro motocykly zpravidla větší kubatury. Netěsněné řetězy jsou určeny k širokému použití nejen pro sportovní účely jako je motokros, enduro nebo trial, ale i k pohonu malých motocyklů, kde je použití utěsněného řetězu z důvodu větší výkonové ztráty vyloučeno.
      Společnost Tamarri costruzione Gruppi Meccanici, pod kterou se řadí 4RACING components, vznikla v roce 1970 a specializuje se na vysoce přesné výrobky a vývoj mechanických skupin. Továrna vznikala v průběhu let a v současné době se může pyšnit high-end strojním zařízením. V roce 2005 vznikla 4RACING, která se řadí do sektoru trhu s koly. Všechny výrobky jsou vyvíjeny a konstruovány v továrně díky jejich špičkovým technikům.


Adventní svícen na 4 svíčky P0616

       Nesmíme zapomenout, že kvalitní pérování šetří také konstrukci našeho stroje. Vinuté pružiny se používají pouze u zadních tlumiču PODIOM X. Přední tlumiče FOX Fload X Evol vynikají skutečně mimořádně nízkou hmotností - jejich váha je pouze lehce pře 2kg ! U tlumičů je samozřejmostí, že se dají nastavit ve všech parametrech, a tím převyšují ty nejpřísnější kritéria ve své třídě. 
       Athena je jediná společnost na světě, která vyrábí termické jednotky, ale i jiné produkty jako je variátor, ozubená kola, přepravní pásy, klikové hřídele, elektronické jednotky, ventily a karburátory. 
       Dalo by se říci, že kvalitní tlumiče jsou největším přínosem pro ovladatelnost čtyřkolky nebo motorek popřípadě MTB. Kvalitní tlumiče zlepší ovladatelnost jakékoliv čtyřkolky v jakékoliv situaci. Tlumiče se rozhodně vyplatí vyměnit i u levnějších čtyřkolek, protože na nich výrobci šetří a používají levnější komponenty, aby dosáhli atraktivní ceny pro zákazníka. Chcete-li mít kvalitní stroj s těmi nejlepšími vlastnostmi ovládání, rozhodně se vyplatí investovat do produktů značky Fox Racing Shox.


Adventní svícen na 4 svíčky K0778

       Morse Chain Company byla založena v roce 1984 v Pensylvánii v USA na výrobu jízdních kol. Firma začala pak vyrábět převrácené řetězové pohony a založila výrobní závod v Londýně v roce 1907. Zde se spíše soustředili na válečkové řezězy, řetězová kola, spojky, točivé momenty omezovačů, svěrací tělíska a rozvodové řemeny. Zatímco v USA akvizace Morse zahrnovala také převodovky a ložiska. 
       Všichni pracují dle standartů kvality UNI EN ISO 9002. Jejich hlavními hesly je spolehlivost, dostupnost, technický vývoj a neustále se zlepšování. Během několika posledních let Athena zřídila svou divizi autopřislušenství, která působí výhradně v motocyklovém sektoru a vyrábí těsnění tepelných celků a náhradních dílů pro každou značku a model na celém světě. Athena je lídrem v přípravě těsnících souprav pro opravy mopedů, motocyklů, jetski atd. Nabízí nejvíce kompletní sortiment na světě. Vedle těsnění Athena nabízí také olejové těsnění, těsnění vidlic, olejové a vzduchové filtry, ložiska a AP Racing brzdové destičky. 


Adventní svícen na 4 svíčky X0483

       Firma Carbone Lorraine vznikla v roce 1919 a je hlavním výrobcem integrovaných destiček železničních systémů s více než 4500 zaměstnanci a sídlí více jak na 30ti místech po celém světě. Majitel značky CL Brakes zachovává oddělení na výrobu brzdových destiček v historickém místě Gennevilliers ve Francii. Těží ze společného know-how v oblasti výzkumuu a vývoje v letecké i železniční dopravě, což umožňuje neustále zlepšování materiálů pro automobily, motockly a horská kola.
       Každý den pomáhají specialisté, technici, chemici a marketingoví specialisté udržet firmě Motorex svou pozici lídra na trhu. Motorex vyrábí a prodává výrobky, které se bezpečně produkují a bezpěčně využívají i recyklují a především i bezpečně likvidují. Motorex se snaží minimalizovat dopad na člověka i životní prostředí. Cílem Motorexu je neustále zlepšovat bezpečnost a ochranu zdraví a životního prostředí. 
       ITP má jak zajímavý desing tak kvalitní zpracování. A díky kvalitě si vysloužil oblíbenost a první místa v popularitě mezi zákazníky. Vybráním produktu ITP rozhodně neuděláte žádnou chybu . 
    BS-Battery je jedním z největších a nejvíce inovativních olověných dodavatelů powersport baterií. Pokrývají širokou škálu motocyklů, skútrů, ATV, sněžných skútrů i užitkových vozidel. 


Adventní svíce na 4 svíčky P0735-21

       V naší nabídce můžete najít kompletní řadu tlumičů na motokros, pro sportovní i užitkové čtyřkolky a také pro stroje UTV (side by side). Jak už bylo řečeno, tlumiče Fox jsou ultimativním řešením nejen pro profesionální závodníky, ale jsou řešením pro každého, kdo vyžaduje pohodlnou, plynulou a hlavně bezpečnou jízdu. 
       Fiamm je italská firma, která má stovky kanceláří a továren po celém světě v šedesáti zemích. Má širokou síť dovozců a distributorů. Fiamm je světový lídr ve výrobě akustických signálů, startovacích baterií, průmyslových baterií a antén ve všech odvětvích, ve kterých působí. Made in Italy - to je Fiamm. 
       FASST Company je americká firma, která vyrábí špičková antivibrační řídítka. Společnost Fasst vyrábí řidítka jak pro motorky tak pro ATV. Nabízí unikátní systém odpružení Flexx. Systém Flexx je navržený tak, aby co nejvíce zachitil vibrace a nárazy zpusobené při jízdě. A tím pádem zmenšil vaší únavu z jízdy. Řidítka Fasst mají možnost ladit tuhost a míru propružení pomocí silentbloků z elastomerů. Tato řidítka nejenže zvýší vaší kontrolu nad strojem, ale také sníží únavu vašich rukou a ramen, což je při delších jízdách rozhodně potřeba. 


Andílci k zavěšení, 6 ks D1225/B

       FOX Racing je Americký název značky, kterou není třeba více predstavovat. Každý, kdo se zajímá o MX nebo BMX popřípadě MTB, tuto značku zná. Firma Fox Racing byla založena v roce 1974 univerzitním učitelem Geoffem Foxem. Z počátku se zabývala distribucí dílů pro evropské motokrosové motorky a výrobky další. Z jara roku 1977 Geoff Fox založil svůj vlastní motokrosový tým, který byl velmi úspěšný a dokázal na americké motokrosové scéně, že jeho výrobky jsou opravdu kvalitní a nejlepší ze svého oboru. 
       Nissin má dlouhou historii v navrhování a výrobě brzdných systémů pro společnosti Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, Harley- Davidson, Buell a další motocyklové společnosti. Zeptejte se jakéhokoliv motocyklového nadšence na brzdy na motocyklech a jméno "Nissin" bude okamžitě skloňováno ve vašem rozhovoru.  
    Proč bychom měli zrovna na cestách jíst méně kvalitně než doma? Těšíme se na dovolenou, na expedici, nebo jenom na víkend v přírodě strávený s rodinou nebo přáteli. Těšíme se na to celý týden, měsíc, rok. Proč si tedy tento výjimečný okamžik neužít naplno? Našim cílem je, abyste si mohli dopřát kvalitní a plnohodnotné jídlo kdekoli a kdykoli Vás napadne. Užívat si cesty a dobrodružství naplno bez zbytečných starostí. Dopřát tělu kvalitní živiny, když Vás má v pořádku dostat na ta nejúžasnější místa.


Andílci k zavěšení, 2 ks D1227/C

       Italská firma Alpinestars vznikla v roce 1963 díky řemeslníku jménem Sante Mazzarolo. Pan Mazzarolo začal vyrábět první produkty nesoucí Alpinestars přezdívku. V té době bylo založení nového sportu s názvem motokros, takže toho využil a díky tomu je populární po celé Evropě. Díky technické prozíravost využil příležitosti a navrhnul nový typ obuvi, který splňoval ochranné potřeby a požadavky tohoto sportu. Jeho revoluční bota se stala archetypem pro ochranu motokrosu. 
       Americká společnost Big Gun byla založena v roce 1997 trojnásobným mistrem AMA National Champion Mikem Young Jr. Titul získal v profesionálním závodě v motokrosu, ve kterém dostal přezdívku "Big Gun". Firma Big Gun se specializuje na výfukové systémy a to především pro offroadové motocykly a také pro čtyřkolky. Výfuky Big Gun splňují jak hlukové předpisy, stejně tak jsou přínosem pro výkon a točivý moment.
       Kimpex je velmi kvalitní kanadský výrobce. Kimpex vyrábí plastové boby, rámy, radlice a boční plasty na čtyřkolky. Společnost Kimpex je dnes světoznámou značkou. 
       Nissin brty Ohio, Inc má přibližně něco okolo 700 spolupracovníků v jejich továrně ve Findlay. Firma je založená na filozofii: respekt - komunikace - asosiace zapojení - otevřené oči a otevřená mysl a uši. 


Adventní svícen na 4 svíčky K0755

       Vyvinuli nové a vlastní kvalitní oleje a po chvíli byla Maxima zavedenou a známou značkou na americkém trhu. Pouštěli se do nových a novýc h olejů, ať syntetických, aditivovaných, převodových, tlumičových a dalších produktů na mazání motorek. Produkty se rozrostly až do dnešních 40 produktů. Maxima se prodává po celém světě ve 40 zemích. MAXIMA se stala symbolem vynikající kvality a odhodlání být nejlepší.
       CrossPro vyrábí 2 typy chráničů motoru a to variantu Cross, která nabízí základní ochranu spodní části motorů (nejsou zde boční kryty); a variantu Enduro, která poskytuje kompletní ochranu motoru včetně bočních krytů vík. 
       Společnost MITAS a.s. ze skupiny ČGS a.s. je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik, které jsou vyráběny a prodávány po celém světě pod třemi obchodními značkami. Vlastními obchodními značkami společnosti jsou Mitas a Cultor; značka pneumatik Continental pro zemědělský segment je licencovaná. Mitas dále vyrábí a distribuuje průmyslové pneumatiky a pneumatiky pro motocykly pod značkou Mitas. Mitas vlastní tři výrobní závody v České republice a jeden v Srbsku a má vlastní globální prodejní a distribuční síť.


Adventní svíce na 4 svíčky K0754

       Vyrábí vysoce kvalitní disky pro motocykly, skútry, ATV a jízdní kola. Jejich disky jsou namontovány podle předních světových značek a jsou prodávány ve více než 17 zemí světa. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a nejnovějších technologií strojů jsou jejich výrobky v popředí současných brzdových systémů. 
    Značka se závodním jménem Ayrton sází na tradiční hodnoty, jakými jsou dobrý design, kvalitní materiály a zpracování. Místo nákladných kampaní, nebo extravagantních barevných kombinací, překvapí spíše promyšlenými fukčními detaily, které by se daly čekat u produktů mnohem vyšší cenové hladiny. Motocyklové oblečení Ayrton, to jsou produkty pro reálné motocyklisty do reálného světa.
       Arctic Cat je jedním z nějvětších světových výrobců terénních vozidel (ATV), ROV, UTV a sněžných skútrů. Společnost poskytuje kvalitní, robustní a špičkové produkty pro průmysl i běžné uživatele, kteří vyžadují vysoký standard. Dnes jsou Arctic Cat produkty používány v celosvětovém měřítku a prostřednictvím sítě mají asi 1000 prodejců. Společnost Arctic Cat distribuuje výrobky ve více než 30 zemích po celém světě. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00