Jak na věc


výroba domácích pálenic

Výroba pálenic a lihovarů

    Výrobou pěstitelských pálenic se profesionálně zaobíráme již řadu let a proto jsme Vám schopni nabídnout kvalitní řešení. Specializujeme se na výrobu pěstitelských pálenic s jednokotlovým nebo dvoukotlovým systémem. Pálenice navrhujeme, vyrábíme a montujeme.
    Zařízení usnadňuje a urychluje čerpání ovocného kvasu do zásobní nádrže. Nasává ovocný kvas do zásobní nádrže, která je umístěna přímo nad destilačním kotlem. Odpadá tak ruční přelévání kvasu, které je mnohdy v pálenici zdlouhavé a namáhavé.
    Za zmínku jistě stojí také samostatné pracoviště Ohýbárna, díky němuž FenStar posouvá tvůrčí hranice výroby atypických oken či dveří daleko za standard. Pomocí ohýbacího stroje je zajištěna perfektní kvalita zpracování a precizní provedení.
    Na dalších pracovištích poté dochází k úplné kompletaci výrobků, tj.doplnění příslušenství (rolety, parapety, spojovací, rozšiřovací či podkladové profily, příčky apod.), okování a finálnímu zasklení.Všechna pracoviště jsou řízena počítači a navzájem propojena dopravníky, které přepravují polotovary bez lidského zásahu, čímž je eliminováno riziko jejich poškození.


Zařízení na čerpání kvasu

    Zhruba ¼ celkové plochy zahrnuje 3 sklady (sklad profilů, sklad skel a sklad kování) a zbytek plochy zahrnuje vlastní výrobu a specializovaná střediska jako jsou kašírovna, ohýbárna profilů, hliníkárna či pracoviště k výrobě atypických tvarů oken či dveří. Společnost vlastní 5 plně automatizovaných linek na svařování i frézování materiálů, které díky počítačovému řízení a přesné technické specifikaci zajistí výrobu celého rámu i křídla dveří či oken bez nutnosti dalších pracovních zásahů.
    Výrobní hala je strategickou částí společnosti. Celková plocha činí přes 12 000 m2 a její výrobní kapacita činí více jak 500 ks okenních jednotek za den.
    Odpeckovací stroj slouží k mechanické separaci pecek z výpalků ovocných kvasů jako jsou švestky, meruňky, ryngle a mirabelky nebo švestek při výrobě povidel. Zařízení tedy odděluje zbytky dužniny od pecek a velmi tak usnadňuje a urychluje zpracování suroviny.
    Všechny prostory a jednotlivá pracoviště jsou vytápěny na teplotu min. 19°C, účelově pro zachování optimálních vlastností skladovaných i zpracovávaných materialů. S ohledem na požadovaný rozvoj investovala roce 2011 společnost do modernizace strojového vybavení vice jak 2,5 mil. €. Do provozu byly uvedeny nové plně automatizované linky a celkové členění výrobní haly tak bylo podstatně změněno.


Výroba odpeckovacích strojů

    Dalším významným pracovištěm je Kašírovna, kde jsou profilové systémy pro výrobu oken či dveří FenStar potahovány barevnými fóliemi. FenStar nabízí bezkonkurenční výběr barev i dekorů dřeva. Více informací o barevném provedení a možných kombinací naleznete zde.
    FenStar svým zákazníkům nabízí možnost výroby nejen plastových oken či dveří, ale i variantu výrobků z hliníku. Pro zpracování výrobků v tomto provedení FenStar disponuje samostatnými prostory, ve kterých jsou tyto výrobky kompletně realizovány.
    Výrobky a služby naší společnosti jsou podloženy referencemi dodaných a vyrobených zakázek a spokojenými zákazníky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00