Jak na věc


výprava za diamantovým mečem - box

Nové příspěvky v diskuzích Další

    Lumír Francek a Vlado „Vladys“ Žubor nacpali v tomto krásném podzimním počasí plného Sharana kaprařskou výbavou a vyrazili do neznáma. Cíl byl jasný prakticky jen zhruba – slunná jižní Francie. Ostatní záviselo na tom, jestli jejich přátelé ze zahraničí dodrží své sliby o tom, že jim dají tip na několik svazových jezer, která splňují jejich kritéria. Povolený lov nonstop celoplošně nebo alespoň v nočních zónách a šanci na ulovení ryby přes 20kg. Lumír si totiž dal letos jeden jasný cíl. Ulovit svého desátého kapra s hmotností přes tuto magickou hranici. Podaří se mu to? A co Vladovi? Držíme palce a již teď na začátku děkujeme klukům za to, že se pokusí výpravu do neznáma sdílet i s námi formou vlastního on-line reportu.
    Sledujte aktuální zpravodajství z WCC 2012 přímo z místa konání na jezeře Bolsena očima českých a slovenských soutěžních týmů. Exklusivně pouze na našem webu!
    On-line přenos z jednonoční výpravy Davida Fořta, kterým chce demonstrovat možnosti nové aplikace On-line výpravy. On-line reportáž ze své výpravy může uspořádat každý registrovaný uživatel našeho webu – v tomto článku zjistíte více informací.
    Tento víkend sice nevypadá v předpovědích úplně ideálně, ale i tak Carpkiller se Scopexem opět vyrazili, tentokrát na řeku! Honza se svojí kočkou Karolínou a Jirka s parťákem Rudou. Obě party se tentokrát rozdělily, Jirka s Rudou budou zkoušet štěstí na horním toku řeky, zatímco Honza si udělal trochu delší výlet, až na dolní tok.


31. 10. 2016 Carp Time na Szucsi Vogly Tó

    Michal „Mitchell“ Havránek zdraví všechny příznivce Carpfishingu a online přenosů. Touto cestou se nám pokusí zprostředkovat týdenní možná i delší lov z lodě Maximus, na které se budou plavit kde jinde než na Mušovských jezerech!!! Naše redakce bude po celou dobu Mitchelovi a jeho parťákovi „Done Vetrovi“ přát ať se jich drží štěstí na úlovky, ale taky ať to moc nehoupe, aby nechytili mořskou nemoc. Věříme, že se vypořádají s každou nástrahou počasí, která je potká a že jim přelom září a října přinese sklizeň toho nejzralejšího jihomoravského ovoce! Good luck!
    I Sméťa vyráží na svůj podzimní trip do Francie. Připravenej je na výbornou, lokality má už předem otestované. Každopádně vyráží úplně single, takže jeho volba sdílet svoje zážitky ON-LINE je velkou výzvou a všichni se těšíme, jak nám to naservíruje :o)
    Česko – Moravsko – Anglický tým ve složení Karel Nikl, Ray Dale Smith a Jan Dadák vyrazil na mezinárodní klání v lovu italských šupinatých hřebců World Carp Classic 2013, které se stejně jako vloni koná na jezeře Lago di Bolsena. Sledujte on line zpravodajství, ve kterém se nám tito chlapíci pokusí přiblížit atmosféru tohoto výjimečného závodu.


14. 9. 2012 Mirek Ševela - výprava na moravskou svazovku

    Jarda s Ondřejem vyrážejí v neděli 26.10. na podzimní výpravu. Jsou to mladý zapálený kluci, který kaprařina hodně chytla a hodně je baví. Podzimní kaprařskej čas je v plným proudu, někde to jezdí, jinde míň… Předpověď počasí nevypadá špatně, podzimní ochlazení dalo kaprům jasnej signál a sluníčko je určitě namotivuje k aktivitě. Klukům držíme palce, ať se jim daří a zároveň se těšíme na ON-LINE report z jejich rybaření, ve kterém se nám rozhodli svojí výpravu zprostředkovat.
    Tak se nám po roce znovu hlásí také Miloš Švihorík se svým projektem Podpora mládeže SK. Po nedávné vydařené akci české sekce NIKL Teamu, kde se Karel Nikl s jeho teamem věnovali klukům z Čech, bude dalším ročníkem pokračovat také Miloš na Slovensku. Kluci budou nejen lovit a učit se, ale také soutěžit… V úterý 19.8.2014 jede Miloš přednášet na dětský tábor do Galanty, odkud nám pravděpodobně zprostředkuje první zprávy a hned ve středu 20.8. do pátku 22.8. proběhne výše zmíněná 48 hodinová akce s názvem „Podpora mládeže SK“.
    Kluci se nám formou on-line přenosu pokusí zprostředkovat svou výpravu den po dni, tak jak jí budou prožívat a to od samotného výjezdu z Kolína až po návrat. Budeme spolu s nimi sdílet jejich výlet, radosti i strasti.


21. 8. 2015 Carp'R'Us team na World Carp Masters 2015

    Během ON-LINE výpravy proběhne taky několik soutěží o zajímavý ceny od značek Pelzer a Ehmanns a to buďto u nás na Carpfishing.cz a nebo na našem Facebookovém profilu. O všem budeme informovat právě na facebooku, takže se vyplatí uložit do oblýbených a sledovat ;-)
    Závody Imperial Baits – PV TV Boilie Cup na maďarském jezeru Deseda vám zprostředkuje v tomto on-line zpravodajství vítězný tým závodů na Zeplínské Šíravě – CT Žarnovica. Držíme pěsti!
    V další soutěži, kterou pořádáme společně s vánočním ON-LINE přenosem, můžete vyhrát jedno balení háčků značky PELZER dle vlastního výběru. Soutěž vyhlašujeme na našem facebookovém profilu, podmínky k výhře jsou následující:
    Jak je vidět ze zápisů do „on-line na rybách“ a jiných rubrik našeho kaprařského portálu, kluci se po příjezdu z Francie nikterak neflákají! Jezdí na ryby o106 a snaží se využít počasí a taky toho, že ryby jsou na mnoha místech ještě stále před třením a dosahují tak největších hmotností.


2. 7. 2015 Karel Nikl - Podpora mládeže červenec 2015!

    Závodní tým ve složení Míra Bradávka, Milan Tomík a David Pokorný, kteří se aktuálně nachází na průběžném druhém místě v celkových výsledcích Carp Ligy se nám pokusí přiblížit tento závod z jejich pohledu právě formou ON-LINE přenosu na našich stránkách. Dnes vyráží na revír Rosnička u Svitav, kde o víkendu proběhne třetí kolo tohoto závodu. Každý rok probíhá Carp Liga stejným způsobem. Chytají se čtyři víkendové závody, pokaždé na jiných revírech. Celkový vítěz získá startovné na světový závod Worl Carp Classic.
    V hlavní soutěži, která nás bude provázet až do pátku 24.4.2015, můžete vyhrát špičkový kaprařský naviják SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC , který věnoval generální partner ON-LINE přenosu, firma TROPIC LIBEREC s.r.o.
    Karel Nikl se svým týmem i letos startuje v závodě World Carp Clasic.Každý rok se s námi kluci podílí o svoje zážitky z této akce formou soukromého ON-LINE reportu a nebude tomu jinak i letos, kdy na Pálavu vyrážejí ve stejné sestavě, tedy ještě s Honzou Dadákem a Jakubem Erhartem Kumštou.
    David Fořt, Martin Škopek a kameraman Matěj Tirpák vyrážejí v úterý 1.11.2016 v noci na Maďarské jezero Szucsi Vogly Tó, kde budou natáčet zajímavou reportáž pro další vydání kaprařského magazínu Carp Time. Ten bude mít premiéru 28.11.2016 v 19:00h na TV Arena Sport. Jak se jim bude na jezeře dařit můžete sledovat díky on-line přenosu, který poběží, až do 6.11.2016 na www.carpfishing.cz. Během přenosu si budete moci zasoutěžit o zajímavé ceny. Sledujte náš on-line!


30. 8. 2012 World Carp Classic 2012 - jezero Bolsena, Itálie

    Další ON-LINE výpravička se nám už rýsuje! Dva týpkové, dva profíci na mediální prezentaci, dva skvělí kapraři, dva super kluci… Jak jsme napsali před chvílí, ještě chvíli budeme mlžit. Oni se kluci přihlásí sami! Vyrážejí na pár nocí, mají to minimálně 1500km a jako všichni, kdo se rozhodli pro ON-LINE, taky oni půjdou s kůží na trh! V diskusi už teď můžete tipovat, kdo by to mohl být… Žádnej dáreček pro výherce vymyšlenej nemáme, ale minimálně pytlik nějaký bižutérky by to bejt mohl :o)
    Tým Kadet a ten, který se nikoho a ničeho nebojí, Pepa Dytrych, vám přinesou exkluzivní reportáž z prestižního závodu World Carp Masters na legendárním francouzském jezeře Lac Du Der! Držíme pěsti!
    Team Nikl & Carp R Us & Habakuk ve složení s Karlem Niklem ml., Martinem Habakukem Hrdým a Jardou Vránou letos startuje na závodě IBCC 2019, který se koná v termínu od 14.-20.4. Kluci Vás v tomto online přenosu provedou celým závodem a budou Vás informovat o všem, co se na samotném závodě stane. Na letošním IBCC startuje rekordních 250 týmů z mnoha zemí světa, které jsou v některých případech obsazené opravdovými legendami a tak to kluci nebudou mít vůbec snadné, konkurence je obrovská. Držíme palce a těšíme se na příspěvky!
    Tento týden probíhá dokončování dalšího dílu pořadu Carp Time. Natáčíme pro společnosti Mivardi, Karel Nikl a Nash. Pokusíme se vám přiblížit momentky přímo z místa natáčení.


10. 9. 2016 Karel Nikl Tým na WCC2016 ON-LINE

    Rosťa Wator a Martin Kania (Starbaits Extreme Carping Team) vyrážejí na závody Boilies Cup Dubník 2012 na vodní nádrži Dubník 1 ve Staré Turé na Slovensku. Jejich on-line report můžete sledovat zde.
    Kluci nám zprostředkují atmosféru, jaká panuje v tomto legendárním, kaprařském závodě, který již mnoho let pořádá Carp Club Česká republika a dle názoru naší redakce je právě Carp Liga jediný a opravdu férový způsob kvalifikace na světový závod WCC. Účastnit se ho můžou závodní týmy z České republiky a Slovenska (po splnění členství v organizaci Carp Club ČR).
    Honza „Carpkiller“ Hubka a Jirka „Scopex“ Majer vyrážejí měřit své síly na další kaprařské závody. Tentokrát na CARPDREAM Game 2014, které proběhnou 1–4.9.2014 na jezeru Dělouš. Touto cestou se chtějí podělit o svoje vlastní zážitky z této akce. Držíme klukům palce, ať se jim daří a těšíme se na jejich prezentaci.


16. 5. 2014 Carpkiller a Scopex opět ON-LINE!

    Značka Carp´R´Us je letos opět jedním ze sponzorů WCC 2015 a její tým vyrazil na závod v klasickém složení Karel Nikl a Jan Dadák. Ray Dale Smith přes pracovní povinnosti nemohl vyrazit a proto tentokrát bude celému týmu dělat společnost ještě Jakub Erhart Kumšta. Jsme zvědaví jaké zážitky celou partu letos potkají. Každopádně jsme rádi že se s námi o ně opět rozhodli podělit formou ON-LINE přenosu. Držíme palce a těšíme se na zprostředkování všeho i toho nepublikovatelného :o)
    Ve dnech 8.-12.11.2017 se na jezeře Toušeň koná první ročník charitativního závodu Shoemaker´s Charity Carp Cup. Veškerý výtěžek z akce bude věnovaný nadačnímu fondu Kapka naděje, pod patronací paní Venduly Pizingerové, který pomáhá dětem s onkologickým onemocněním. Na závodě se sešlo hned několik zajímavých jmen, včetně Jiřího Drahoráda, který závodí vůbec poprvé.
    I v letošním roce bude team závodit ve stejném složení a to jmenovitě Honza ,, Carpkiller´´ Hubka , Ivan Fabián a Ludovít Vítek. Klukům se v loňském roce podařilo s přehledem vyhrát svůj sektor a umístit se na celkovém 17.místě. Držme jim proto palce i v jejich letošním tažení a sledujme jejich očima, jak se na takové závody připravují, jak závod probíhá a jak se jim bude dařit.
    ON-LINE přenos ze 110 hodinového závodu v lovu kaprů a amurů o ceny v hodnotě více než 130.000,– Kč, který probíhá na rybníku Brodský. ON-LINE přenos zajišťuje pořadatel závodu.


25. 9. 2014 WCC 2014 očima týmu CRU - ON-LINE

    Po roku sa opäť hlásime s malým projektom, v ktorom by sme chceli aspoň malou troškou podporiť a hlavne vychovť novú generáciu rybárov, ktorý si budú každý úlovok vážiť trocha inak, ako len kus mäsa a budú rešpektovať, že to je živí tvor a aj on má právo na život. Čo si budeme nahovárať. Pri dnešnom modernom spôsobe lovu je doslova len otázkou času kedy sa v rybníkoch a riekach už nebudú preháňať ryby kapitálnych rozmerov a my budeme nútení vycestovávať tam kde to už dávnejšie pochopili a vážia si všetko čo ich vody ukrívajú. (…)
    Začíná podzim a spolu s tím je tady další ročník mezinárodního kaprařského závodu World Carp Classic 2014. Stejně jako vloni i letos vyráží měřit svoje síly s ostatními také Carp´R´Us team ve složení Ray Dale Smith, Karel Nikl, Honza Dadák a nově i Leoš Svoboda. Právě Leoš bude vybavený fotografickou a video technikou a s těmito zbraněmi se nám pokusí nejen on, ale celý CRU tým opět přiblížit atmosféru závodu z pohledu soutěžního týmu. Za redakci držíme všem palce, ať se jim daří a ať se jim podaří pěkné umístění.


31. 10. 2014 Karel Nikl - Podpora mládeže ON-LINE

    Rok se s rokem sešel a již tuto neděli 24. Dubna vypukne další, v pořadí již druhý ročník mezinárodního kaprařského klání, na obrovském maďarském jezeru Balaton o rozloze 592km čtverečních, jménem IBCC 2016. I letos se závodu z účastní několik teamů z Čechech a Slovenska, a my jsem rádi, že vám můžeme zprostředkovat on-line přenos očima jednoho z nich, konkrétně teamu Tropic Liberec a Starbaits, který se již z účastnil loňského, prvního ročníku ze kterého jsme vám taktéž z prostředkovali přenos.
    Radek Hyroš alias Buldozer vyráží spolu s přáteli Jonášem Cajskou a Radkem Vlasatým na vánoční výpravu směr Balkán. Zatímco většina kaprařů si bude cpát pupky cukrovím doma u televize, kluci se rozhodli, že vyrazí na ryby. A aby všichni ostatní mohli být aspoň touto cestou tak trochu na rybách, rozhodli se pro nás svojí výpravu zprostředkovat ON-LINE přenosem. V plánu mají zůstat až do Silvestra, tak doufáme, že jim ryby půjdou.
    Radek Řehák vyráží s přáteli na dlouhou výpravu do Francie. Jejich cílem je pro ně naprosto neznámé jezero. Co se v jeho hlubinách ukrývá a jak si s tím Radek poradí budete moci sledovat v tomto zpravodajství. Pevně věříme, že se dočkáme nějakého velkého úlovku!


22. 9. 2014 Scopex a Zdeněk opět ve Francii!

    Jako každý rok závodní sezónu začínáme mezinárodním kláním ADACS CARP CUP v Maďarsku. Jedná se o pohodovou akci pořádanou slovenskou partičkou carpfanatic.sk pro dvacet teamů z ČR, PL, SK a Maďarska. Zatím jsme se tam vždy ohřáli po kruté české zimě, doufejme, že tentokrát nezmrzneme. Letos jsme se s Martinem rozdělili a pojedeme ve dvou týmech. Martin slíbil taťkovi, že ho provětrá a já si beru našeho nejmenšího člena Viktora, pro kterého to bude první prémiový závod v životě. Na jeho 13 let celkem slušný začátek závodní dráhy :)
    Ve dnech 19–26.9. 2015 proběhne ve Francii, na jezeře Lac de Madine další ročník zřejmě největšího světového klání, závodu World Carp Classic. Naší republiku bude mimo jiné reprezentovat, postupem s kvalifikace, také team Tropic Liberec a Starbaits team, ve složení Honza ,,Carpkiller´´ Hubka , Ivan Fabian a Ludovit Vítek. Toto trio jste již letos mohli sledovat na závodu IBCC na Maďarském Balatonu, kde vyhráli s přehledem svůj sektor. Nyní budeme moci sledovat jejich počínání na tomto prestižním klání v konkurenci nejlepších kaprařů z celého světa. Držme jim palce a sledujme jak se jim bude dařit.
    Z tohoto závodu nám zprostředkují ON-LINE přenos, který bude mapovat jejich cestu závodem. Jak se chystají, jak se perou se 60 000 hektarovým gigantem, aby nalovili co nejvíc kaprů a jak to celé nakonec dopadne!


Soutěž o jedno balení háčků PELZER

    Chystáme sa na vodu s menšou rozlohou, peknou čistou vodou a bohatou obsádkou rýb, ktoré sa v poslednom čase vyhýbali nielen mne ale aj rybarom, ktorý túto vodu ,,vychovali" preto sme sa rozhodli zmeniť túto situáciu :D. Voda je bez prekážok až na ostré hrany pretože je to staré bagrovisko, a starý rybáry dosť trhajú ryby a nechávaju vo vode 0,40mm silony . Preto sme sa rozhodli, že ideme prave sem, ak sa nam teda podarí nájsť miesto na vhodný basecamp…
    I v roku 2016 pokračuje NIKL Team v úspešnom projekte Podpora Mládeže. Tento rok si Karel Nikl, Miloš Švihorík a Erik Voltemar spoločne s ostatnými členmi NIKL Teamu pripravili niekoľko nezabudnuteľných akcií počas ktorých mladým, nádejným kaprárom priblížia techniky presného nahadzovania, hodu do diaľky, podelia sa o mnoho fígľov z pretekárskej sféry kapráriny a spoločne sa pokúsia dostať pred objektívy fotoaparátov i zopár kaprích matiek. Počas víkendových akcií sa spoločne s účastníkmi dozvieme, ako sa stať úspešnejší nie len pri love kaprov ale i v reálnom živote. Prvá Slovenská podpora mládeže sa bude odohrávať tradične na štrkovisku Green Lakes v Novom Meste nad Váhom už od tohto piatku 03.06.2016 do nedele 05.06.2016. Poďme teda prostredníctvom On-Line prenosu spoločne s mladými kaprármi zažiť nezabudnuteľné chvíle, emócie a zážitky… Bude to mocné!!!


22. 4. 2016 Tým Imperial Baits CZ na IBCC 2016 ON-LINE

    Tropic Liberec & Starbaits Team je ČeskoSlovenský tým ve složení Honza „Carpkiller“ Hubka, Ivan Fabian a Ludovít Vítek . Tahle partička se rozhodla startovat na jednom z největších světových kaprařských závodů IBCC 2015, které jsou pořádané v Maďarsku na jezeru Balaton
    Navíc nám dají nahlédnout do kuchyně svého závodního týmu, abychom měli představu jak se to dělá. Protože jsou kluci závodním týmem, držíme jim palce, aby jim šly ryby. Zároveň s tím je jasné, že nebudou moci obíhat všechny závodní týmy, aby udělali kompletní a nezávislý přenos. S tím musíme počítat, ale i tak se kluci pokusí udělat přenos z tohoto závodu co možná nejzajímavější.
    Dvojice Karel a Karel a nebo taky otec & syn vyrazili na kaprařskou výpravu do Francie na svazovou vodu. I v případě této soukromé výpravy se kluci rozhodli vyrazit z kůží na trh ON-LINE a tak můžeme být zvědaví, jestli se jim bude dařit, co během výpravy zažijí a jak si to budou užívat. Za redakci držíme palce a těšíme se na přenos!
    Soutěže se může zúčastnit každý registrovaný návštěvník portálu Carpfishing.cz a Facebook.com. Svůj tip do soutěže může zaslat každý jen jednou. Vyhraje jeden vylosovaný soutěžící, který splní všechny tři podmínky.


13. 10. 2014 Niklové ve Francii ON-LINE!

    Dnes večer vyrážím na řeku. Mohu výjimečně zůstat, až do úterního rána, tak se vám pokusím zase něco napsat a nafotit. Snad se povede i nějaký pěkný úlovek.
    A máme tu další on-line přenos! Blížícíse podzim nenechává kluky v klidu a opět vyrážejí za kapry do Francie. Tentokrát ve složení Jirka „Scopex“ Majer a Zdenek Tischler. Dle Jirkových slov ještě není jasné, kde přesně budou lovit. Jirka má v merku tři lokality, které by chtěl nejdříve prozkoumat po souši a po té se rozhodnou, kde se zabivakují. Kluci chtějí vyzkoušet něco nového, pro ně neznámého. Vyrážejí v úterý v noci, celkem tedy na 10 dní. Z toho chtějí rybařit pouze týden. Zbývající čas zabere cesta autem a především prozkoumávání terénu. Jak je již zvykem, můžeme se těšit na kvalitní přenos. Doufejme, že nezklame připojení a klukům se podaří i nějaký ten pěkný úlovek.
    Dalším z českých týmů, který bude startovat v závodě IBCC 2016 na maďarském Balatonu, je Karel Nikl a Miloš Švihorík. Špičkoví závodníci, kteří se podělí o svoje zážitky z tohoto závodu zde na Carpfishing.cz formou vlastního ON-LINE přenosu.


20. 9. 2012 Fosgen a Miky 14 dní na řece!

    Bude se vám snažit přinášet v rámci možností neustále čerstvé informace z tohoto unikátního závodu. Samotný závod vypukne 21.4. 2013 v 10 : 00 hod. a skončí 27.4. 2013 v 8 : 00 hod.
    Celý přenos je protkaný několika zajímavými soutěžemi, ve kterých můžou čtenáři hlavně formou tipování, vyhrát zajímavé ceny od jednoho ze sponzorů, firmy www.tropicliberec.cz

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00