Jak na věc


výměna zipu hradec králové

CELÝ DÍL VÝMĚNY MANŽELEK: Bývalí uživatelé drog, manžel ve vězení a rozmazlené dítě

    Špatná finanční situace trápí jednu z rodin nové epizody Výměny manželek. Za ní stojí hlavně partnerova lenost. Jak je to u vás doma? Pracujete oba, nebo jen jeden z vás?
    Tomáš z nové epizody Výměny manželek slíbil náhradní partnerce Báře, že do roka shodí ze 170 kilogramů na devadesát. Jak mu to jde? A byl už na operaci?
    Pořádný šok zažije v další epizodě Výměny manželek Ota, když po deseti dnech uvidí svou partnerku Báru při debatě mezi osmi očima, kam dorazí s obvázanou rukou...
    Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Sára se dostala do rodiny s rozmazleným dítětem a manželem, kterému příliš nevoněla práce. Jak dnes žije a jak na Výměnu vzpomíná?
    Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Bára se dostala do rodiny, kde ji zcela šokovaly odlišné stravovací návyky. Jak dnes žije a co se u ní změnilo?


Rozmazlené dítě terorizuje rodinu: Náhradní mámu dokonce zbije!

    Jak si poradí křehká Bára v rodině se zcela odlišnými stravovacími návyky? Dokáže se Jana přizpůsobit životu s manželem workoholikem? Úspěšná reality show, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery!
    Marie z nového dílu Výměny manželek v rozhovoru po natáčení všechny šokovala, když prohlásila, že ji náhradní manžel Dušan špehoval klíčovou dírkou při koupání. Nyní se ovšem ukázalo, že vše bylo jinak.
    Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Patrik strávil deset dní s ženou, která podle něj špatně uklízela, ta mu zase vzkázala, aby se šel léčit. Jak natáčení změnilo rodině z Děčína život?
    Výměna manželek nebude mít příliš poklidné zakončení. Do velké hádky s náhradním manželem se dostane Sára. Krátce před odjezdem na osm očí totiž Pavel nečekaně zmizí!
    Ve středu jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Jana strávila deset dní v rodině, ve které byl náhradní manžel hodně zaneprázděný a pracoval. Tomáš zase nevěděl, jak se chovat ke svému synovi. Jak dnes žijí a jak na Výměnu vzpomínají?


Obézní Tomáš po Výměně zhubnul: Vypadá báječně! VIDEO

    Ve středu večer jste mohli sledovat další díl reality show Výměna manželek. Marcela se dostala do domácnosti s extrémně puntičkářským manželem. Jak dnes žije a co se u ní změnilo?
    Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jestli zvládne temperamentní Sára rodinu se svérázným otcem a rozmazleným dítětem a jestli si poradí pohodlná Lucie v domácnosti se čtyřmi kluky.
    Milan z nové epizody Výměny manželek v rozhovoru popsal, proč se bál o své děti, když je nechal s Lucií samotné. Jak mladá maminka trávila většinu času natáčení?
    Už dnes večer můžete sledovat další díl reality show Výměna manželek. Poradí si Marcela v domácnosti s abnormálně puntičkářským partnerem a si uvědomí Veronika, že se dá žít i jinak, než jak byla dosud zvyklá?
    Podle vědců trpí obezitou každé sedmé dítě. Jak se k dětskému stravování stavíte vy? Omezujete své ratolesti, nebo je necháváte jíst, co se jim zachce?


Šílené poměry v náhradní rodině: Třináctiletý chlapec váží skoro 100 kilo! VIDEO

    Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jestli si poradí křehká Bára v rodině se zcela odlišnými stravovacími návyky a jestli se dokáže Jana přizpůsobit životu s manželem workoholikem.
    Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí Marcela v domácnosti s abnormálně puntičkářským partnerem a jestli si uvědomí Veronika v jiné rodině, že se dá žít i jinak, než je zvyklá.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00