Jak na věc


výměna radiátorů

Záruční podmínky pro výměny autoskel

    Poškození čelního skla u auta je vždy nepříjemná záležitost. Řešením je výměna skla. V případě silniční kontroly policií Vám hrozí nejen pokuta, ale i odebrání technického průkazu vozidla. Vyměňte si prasklé sklo na autě levně a rychle. Zavolejte nám a my přijedeme za Vámi, jsme MOBILNÍ AUTOSKLO SERVIS.
    Záruka na veškerá autoskla dodávaná naší firmou je poskytována na tvar, stálobarevnost, průhlednost, jakost dle platných právních předpisů ČR. Záruku vzhledem k charakteru zboží nelze poskytnout na jakékoliv mechanické poškození. Na montáž autoskla v našem servise poskytujeme dále záruku na těsnost délce 6 měsíců od data montáže. V případě použití starších, nebo původních dílů při montáži skla nelze poskytnout záruku. Záruka se rovněž nevztahuje na poškození zboží během přepravy, kterou neposkytla naše firma.
    Do všech vozidel, u kterých provádíme výměny skel, používáme kvalitní autoskla. Položky, které naše sklady neobsahují, jsme schopni z 90% případů zajistit do druhého dne. Naše dlouholeté zkušenosti a dobře sehraný tým je zárukou profesionálně odvedené práce.
    V případě zájmu jsme schopni Vám zpracovat nabídku Vámi poptávaného sortimentu skel včetně dodacích a platebních podmínek. Firmám s větším počtem automobilů nabízíme množstevní slevy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00