Jak na věc


výměna občanských průkazů ostrava,ulice gorkeho

Záruční podmínky pro výměny autoskel

    Záruka na veškerá autoskla dodávaná naší firmou je poskytována na tvar, stálobarevnost, průhlednost, jakost dle platných právních předpisů ČR. Záruku vzhledem k charakteru zboží nelze poskytnout na jakékoliv mechanické poškození. Na montáž autoskla v našem servise poskytujeme dále záruku na těsnost délce 6 měsíců od data montáže. V případě použití starších, nebo původních dílů při montáži skla nelze poskytnout záruku. Záruka se rovněž nevztahuje na poškození zboží během přepravy, kterou neposkytla naše firma.
    Poškození čelního skla u auta je vždy nepříjemná záležitost. Řešením je výměna skla. V případě silniční kontroly policií Vám hrozí nejen pokuta, ale i odebrání technického průkazu vozidla. Vyměňte si prasklé sklo na autě levně a rychle. Zavolejte nám a my přijedeme za Vámi, jsme MOBILNÍ AUTOSKLO SERVIS.
    V případě zájmu jsme schopni Vám zpracovat nabídku Vámi poptávaného sortimentu skel včetně dodacích a platebních podmínek. Firmám s větším počtem automobilů nabízíme množstevní slevy.
    Do všech vozidel, u kterých provádíme výměny skel, používáme kvalitní autoskla. Položky, které naše sklady neobsahují, jsme schopni z 90% případů zajistit do druhého dne. Naše dlouholeté zkušenosti a dobře sehraný tým je zárukou profesionálně odvedené práce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00