Jak na věc


výměna kreditní karty česká spořitelna

děláme výměny zdarma z pojištění

    Jedná se o města v pomyslném okruhu a to Bohumín, Hlučín, Háj ve Slezsku, Velká polom, Vřesina, Bílovec, Studénka, Klimkovice, Brušperk, Paskov a všechna menší města v oblasti (např. Krmelín, Děhylov, Ludgeřovice apod.)
    Záruka na veškerá autoskla dodávaná naší firmou je poskytována na tvar, stálobarevnost, průhlednost, jakost dle platných právních předpisů ČR. Záruku vzhledem k charakteru zboží nelze poskytnout na jakékoliv mechanické poškození. Na montáž autoskla v našem servise poskytujeme dále záruku na těsnost délce 6 měsíců od data montáže. V případě použití starších, nebo původních dílů při montáži skla nelze poskytnout záruku. Záruka se rovněž nevztahuje na poškození zboží během přepravy, kterou neposkytla naše firma.
    Naše služby provozujeme denně od 8:00 do 16:30 s možností domluvit si výměnu i na víkend. V Autosklo-MD vyměňujeme skla rozbitá, vysypaná, vypadlá, zkrátka všechny případy poškození čelního, boční, či zadního skla, nebo okna. Výměnu dokážeme provést i na Vámi určeném místě, kdy je potřeba dodržet jen fyzikální podmínky.


Záruční podmínky pro výměny autoskel

    Poškození čelního skla u auta je vždy nepříjemná záležitost. Řešením je výměna skla. V případě silniční kontroly policií Vám hrozí nejen pokuta, ale i odebrání technického průkazu vozidla. Vyměňte si prasklé sklo na autě levně a rychle. Zavolejte nám a my přijedeme za Vámi, jsme MOBILNÍ AUTOSKLO SERVIS.
    Již více než 10 let je pro nás výměna a tónování autoskel v Ostravě zábavou i prací, při které pomáháme řidičům v nesnázích řešit jejich akutní problémy. - Marek Drahanský
    Mobilní výměnu u klienta provádíme kdekoliv je k tomuto úkonu prostor a klimatické podmínky. Máme-li být konkrétní, zpravidla vyjma Poruby a následně celé Ostravy jezdíme i okruh mimo město.
    Ano, po předchozí domluvě jsme schopni s vámi sjednat i víkendový termín pro výměnu, bez ohledu jedná-li se o mobilní servis, nebo o zásah u nás na provozovně.
    V případě zájmu jsme schopni Vám zpracovat nabídku Vámi poptávaného sortimentu skel včetně dodacích a platebních podmínek. Firmám s větším počtem automobilů nabízíme množstevní slevy.
    V rámci našich služeb provádíme výměny doporučenými technologickými postupy výrobců i na autobusech a nákladních vozidlech. Mimo služeb montáže autobusových skel u zákazníků poskytujeme i veškerý servis v případě řešení pojistných událostí a pořízení fotodokumentace.


Mobilní výměny a opravy autoskel

    Nemůžete-li k provedení výměny, nebo opravy autoskla přistavit vaše vozidlo do naší provozovny, rádi za vámi dojedeme tam, kam budete potřebovat. Mobilní zásahy provádíme u vás doma, v práci, v areálu vaší firmy, nebo kdekoli je to technicky možné. Na vaše vybavení nemáme žádné nároky - všechny potřebné nástroje si přivezeme. Základní podmínkou pro úspěšnou výměnu, nebo opravu čelního skla jsou vhodné klimatické podmínky a vlhkost ovzduší.
    Do všech vozidel, u kterých provádíme výměny skel, používáme kvalitní autoskla. Položky, které naše sklady neobsahují, jsme schopni z 90% případů zajistit do druhého dne. Naše dlouholeté zkušenosti a dobře sehraný tým je zárukou profesionálně odvedené práce.
    Službu mobilní výměny a opravy autoskel provádíme zdarma. Neúčtujeme žádné další poplatky, ani náklady. Jediným omezením jsou naše časové možnosti, zavolejte a rezervujte si termín pro mobilní výměnu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00