Jak na věc


výkonové brzdy

Výkonové brzdy (Powerbrake, Attenuator...)

    Load Box umožňuje připojení sluchátek k libovolnému zesilovači o dané impedanci. Hlasitost sluchátek je možno nastavit ve čtyřech úrovních. Úroveň presencí je možno nastavit třípolohovým přepínačem.
    - 3/2017: obrovská hromada upravených zesilovačů, nová modifikace Laney LC50, ESH1001 (najdete ho ve Studiu Hostivař) a velmi dobře znějící nová verze modifikace Marshall JVM205 (i pro Marshall JVM410), viz video na stránce s úpravami zesilovačů Marshall.
    - 23.3.2014: po zdravotní pauze už šrouby v páteři drží a tak hurá na další zesilovače. Nově přibyla v menu nabídka Engl mods a Peavey mods - a během pár dnů se objeví další ukázky. Nově spolupracujeme s PPL a DHL pro svoz zesilovačů k úpravám a opravám (z CZ i Evropy)
    - 3/2017: Další s modifikovaných Marshallů JCM800 2210 je zpět v Montpelier (Francie), právě včas, aby nahrál nové album kapelu Black beauty a s výbornou reakcí od majitele po obdržení zesilovače. Velká modifikace s plně elektronkovou signálovou cestou a typickým hard&heavy 4rockers zvukem...


Výkonové brzdy (Powerbrake, Attenuator...)

    - 8.6.2016: S radostí vítáme prvního japonského klienta, skupina Kikagaku Moya na svém evropském turné potřebovala rychlou opravu svých starých Fender zesilovačů a dalšího vybavení, většina oprav byla skutečně expresních... Další novinkou je nové vylepšení modifikace zesilovače Bugera 333/333XL, stávající modifikace dostala další vylepšení zvukového spektra na nižších středech/basech zejména pro rock/metal. Výrazně lepší pro palm muting!  
    - 10/2016: Uvádíme na trh nové a zcela unikátní kytarové reproboxy TS212 a SS412! Pokud hledáte velmi čitelný a zpěvný zvuk při malé i velmi velké hlasitosti, pokračujte na produktovou stránku kytarových reproboxů! Tyto reproboxy jste mohli vidět a slyšet i na pražském semináři slavné Jennifer Batten na KJJ!
    - 24.2.2016: Nový vývoj - nové vylepšené modifikace pro Bugera 333XL, Peavey 5150 a zbrusu nová modifikace Jet City JCA-50 (i s videem upraveného zvuku).
    Pro dopravu zesilovačů napříč Evropou a tedy i ze Slovenska využíváme služeb DPD. Díky nové smlouvě jsou nyní ceny pro transport výrazně příznivější i pro slovenské klienty!
    Load Box také umožňuje připojit zesilovač do PC (případně mixu) integrovaným DI boxem. Výstup je pomocí XLR konektoru a jeho výstup je možný nastavit potenciometrem.


Two Notes Audio Engineering Torpedo Reload - výkonová brzda se spoustou věcí navíc

    - 1.5.2016: Nový vývoj modifikací preampu pro "techno amp" Marshall DSL50 ukončen, nyní zesilovač hraje od klasického rocku po metal s typickým rockovým zvukem, zcela zmizely původní "techno" chemické zvuky... Viz video v sekci úprav zesilovačů Marshall.- 25.4.2016: Ve spolupráci s prof. Šindlerem vzniklo několik modifikací maličkého Gallien Krueger MB200 pro použití s (jazzovou) lubovou kytarou. Originál nehraje na kytaru hezky, výsledky si můžete zajít poslechnou na některé jazzové vystoupení Jaroslava Šindlera. Už to hraje kytarově!
    - 15.1.2016: Na stránkách 4rockers najdete spoustu video ukázek upravených zesilovačů, ale jak hrají zesilovače z vlastního vývoje 4rockers? Zde hraje skvělý Adam Tvrdý na svůj signature zesilovač 4rockers Tough30. Plně lampová signálové cesta, ale integrovány 2x 24 bitové multiefekty s lampovým buzením, simulace usměrňovací elektronky, EF86 FAT preamp, top butikové součástky...
     Detailní data pro výkonové drátové rezistory v Al pouzdru (brzdné rezistory), typové řady TR 31x, TR 33x, TR 35x, TR 34x a dále pro sestavy rezistorů s Al pouzdrem, krytí IP 54 (IP 20).
    - 12.4.2016: Je mi nesmírnou ctí spolupracovat se špičkovými kytaristy, jako je Adam Tvrdý a vyvíjet pro ně zesilovače. Poslechněte si tedy špičkového jazzového kytaristu, famózního Adama Tvrdého s jeho signature 4rockers Tough 30 zesilovačem z LMB Praha 11.4.2016:


Výkonové brzdy (Powerbrake, Attenuator...)

    - 1.4.2016: Vymyšlena nová úprava, v podstatě skoro celý nový předzesilovač pro Engl Thunder, Martin Střeska z Alice chtěl oživit trochu chladný zvuk tohoto comba. I s videem najdete v sekci modifikací zesilovačů Engl.
    Naše firma se stala jedním z autorizovaných prodejců kvalitní techniky značky SENNHEISER. Vedeme celý sortiment (mikrofony, sluchátka, bezdrátové mikrofony,...) včetně špičkových produktů NEUMANN.
     Firma s více než 15. letou historií využívá zkušeností z minulých let a z více než stovky realizovaných projektů. Dnes disponujeme špičkovou technikou abychom mohli dodržet podmínky i těch nejnáročnějších interpretů a pořadatelů. Zajišťujeme: - ozvučení a osvětlení kulturních a společenských akcí (firemní večírky, veletrhy, konference, sportovní události, festivaly...) - nahrávání kulturních akcí v terénu - mobilní podium- klasické podium vč. zastřešení - pronájem párty stanů - videoprojekce - produkci hudebních skupin - prodej ozvučovací a světelné techniky - instalace zvukové a světelné techniky - prodej hudebních nástrojů a příslušenství - pronájem techniky - instalaci divadelních závěsů pro jeviště, pódia - instalaci akustických panelů a prvků Oblast působení není omezena.


Re: Výkonové brzdy (Powerbrake, Attenuator...)

     Detailní data pro drátové výkonové rezistory tmelené, typové řady TR 26x, TR 30x, TR 310, TR 320, rezistory TR 409 - TR 420 - oxidovaný drát a data pro sestavy rezistorů.
    - 18.4.2016: Vylepšená modifikace Marshall JVM410 pro ješlě klasičtější reakci na středech, typický midrange punch, video naleznete na stránce s úpravami zesilovačů Marshall.
    - 8-9/2016: Nové vylepšené modifikace preampu pro Marshall DSL, ale hlavně připravujeme výrobu zcela unikátních kytarových reprobeden 2x12 a 4x12! Zcela nové konstrukce ozvučnic, nesmírně pracná výroba, vlastní speciální materiál... Těšte se, hrají skutečně skvěle! 
    - 30.5.2016: Nové, vylepšené, modifikace pro Bugeru 6260/6262 a Peavey 6505/5150... Krátké video nového zvuku Bugery 6260 najdete na stránce s úpravami zesilovačů Bugera!
    - 1.11.2015: Za poslední měsíce těch úprav a oprav bylo mnoho... Změnili jsme také přepravní společnost, pro EU (a tedy i SK) spolupracujeme s DPD pro transport zesilovačů. Cena je podstatně nižší. Z novinek se podívejte třeba na novou modifikaci Marshall JVM410, výrazně lepší zvuk v říjnové modifikaci!


Re: Výkonové brzdy (Powerbrake, Attenuator...)

    - pracujeme  na nové verzi podlahového lampového zkreslení, protože i současné modelingové procesory potřebují občas vtisknout polibek elektronky tak, jako probral polibek prince Šípkovou Růženku. Určitě se máte na co těšit!
    - 24.9.2014: Přidána nová videa s modifikacemi Bugery 333XL, Orange a další... Za poslední měsíce byla opravena a modifikována spousta zesilovačů, ve videích jsou pouze ukázky možností, zeptejte se možnost pro svůj zesilovač...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00