Jak na věc


výhody držitele průkazu ztp

Motorové vozidlo bez nákladů na pojištění

    Důležitým činitelem bezpečnosti jízdních kol je stabilita. Nejnestabilnějším momentem jízdy na jízdním kole je časový úsek mezi zahájením jízdy a jízdou. Díky elektrickému pohodu je elektrokolo mnohem rychlejší a pohyblivější. Kolo pohotově dosáhne stabilní rychlosti a lze je bezpečně řídit. Jízda do kopce je vyloženě potěšením.
    Vyšší cena při následném prodeji použitého elektrokola není vyvolána pouze výtečnými ekologickými charakteristikami. Nové technologie jsou v trendu a to se týká i elektrokol. Odbyt trvale roste.
    Elektrokolo (PEDal ELEctric Cycle) – jsou šlapací elektrokola nevyžadující řidičský ani technický průkaz. Motor zde plní funkci podpory šlapání a bez šlapání nepracuje. Po dosažení rychlosti 25 km/h se motor automaticky vypíná. Při jízdě doporučujeme důsledné používání cyklistické přilby.
    Jízda na elektrokole není lákavá pouze pro ekologické průkopníky. Statistika dokládá, že 60% všech jízd automobilem je kratších než 7,5 km. Na elektrokole lze takovéto krátké trasy zvládat dokonale a s podstatně nižší spotřebou energie než na mopedu či v autě. To znamená méně výfukových plynů a hluku. Nebudou vás trápit rovněž dopravní zácpy ani starosti s parkováním.


Vyšší hodnota při následném prodeji

    V tuhé dopravní situaci se již naše kola osvědčují při jednoduchém objíždění velké dopravní zácpy. Největším problémem při přestupu z auta na jízdní kolo často bývá fyzická námaha. Sprcha pro ekologicky zaměřeného cyklistu je k dispozici pouze na menšině pracovišť a často chybí i potřebný čas. Elektrokolo odstraňuje uvedené problémy přímo u zdroje. Určujete si sami, jak moc budete šlapat a jak se tedy zapotíte.
    Kromě výše uvedeného vzniká držiteli průkazu ZTP také nárok na pořízení parkovacího průkazu, na výplatu příspěvku na mobilitu, požádá-li o něj, dále je osvobozen od povinnosti nákupu dálniční známky a vztahují se na něj i další rozšířené výhody.
    Rovněž je zcela jasné, že na moderně navrženém a důsledně promyšleném elektrokole budete zažívat pravidelné potěšení při jízdě městem i volnou krajinou. Přejeme vám hodně zábavy!
    Kupní cena elektrokola je obecně poněkud vyšší než cena běžného jízdního kola. Tato skutečnost by vás však od koupě neměla odradit, protože kvůli výkonu a možnostem používání je vhodnější náklady na provoz a údržbu elektrokola v městském provozu srovnávat s malým motocyklem či s automobilem. Elektrokolo je tudíž podstatně levnější a ekologičtější.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00