Jak na věc


výživový poradce v plzni

FITSTYLE - Jana Čvančarová (Plzeň)

    Jedná se o první setkání a vážení na bioimpedanci. Vážení je bezbolestné a trvá do 5 minut. Váha změří hodnoty tuků, svalů, tělesné vody, hmotnost vápníku v kostech, bazální metabolismus aj. Naměřené hodnoty Vám vytisknu a důkladně vysvětlím. Posuzuji každého klienta z pohledu jeho přání a cíle. Pro vytvoření nejpřesnějšího jídelníčku se ptám na zvyklosti, zdravotní stav, pracovní režim (i směny), úroveň pohybové aktivity a další. Na úvodní konzultaci shrnu všechny možnosti a předpokládané odhady délky či rychlosti shazování/nabírání. Snažím se, aby vstupní konzultace byla srozumitelná, přínosná a vždy je nezávazná. Nečekejte ode mne žádný nátlak ani používání obchodních triků.
    Když se mi narodilo mé štěstí Kristýnka, zůstaly mi poporodní kila. Sestavený jídelníček mě na míru mi zcela vyhovuje a hlavně nemám hlad a chuť na sladké. Za 4 měsíce jsem zhubla 13kg, má váha je 65kg a jsem naprosto spokojená.
    Jednotlivé kontroly slouží k opětovnému převážení na bioimpedanci, ale především pro doladění jídelníčku na základě často podceňované zpětné vazby. Ideálně nastavený jídelní plán je totiž nejdůležitějším předpokladem pro dosažení cíle. Hlad, výrazné chutě a ostatní negativní pocity by při dodržování zásad neměly být přítomny. V ceně kontroly je zahrnuta konzultace, řešení problémů, dolaďování jídelníčku, dále tipy, rady, má vlastní témata o výživě a také samozřejmostí je psychická podpora, motivace a pochopení.
    Máme štěstí, že syn je ve věku, kdy pochopil, jaké následky mohou mít špatné stravovací návyky a jsem na něj pyšná, že se naučil odmítat určitá nevhodná jídla či nápoje.


Lenka Šimandlová - výživový poradce (Plzeň - okr. Plzeň-město)

    Jmenuji se Aleš Beránek a provozuji nutriční péči bez spolupráce nutričních doplňků. Vytvářím individuální přístup ke každému klientovi, vymýšlím jídelníčky na míru s přihlédnutím na Váš životní styl i pracovní režim a dbám na diskrétní péči. Při tvoření jídelníčků zohledňuji všechny kontraindikace a pro dosažení zužitkovávám znalosti získané 7 letou praxí. Mou klientelou jsou ženy, muži, děti, dospělí, staří, nemocní, lidé sportující vrcholově i nesportovci.
    Metabolic balance, individuální a skupinové redukční programy, speciální dietologie, vyšetření na Bodystatu, prodej výživových doplňků Pharmanex a Green Ways,...
    V ceně je zahrnuto vytvoření jakékoliv sacharidové vlny (tvořím sestupné/vzestupné/zdvojené/lineární/dvoj vlny) plus jedna dodatečná případná kompletní změna (často je potřeba po určitém čase úprava pro další „šokování“ organismu).
    Délka trvání jedné kontroly je 30-60 minut (lze domluvit delší). Kontroly nemají časovou platnost, klient si je vybírá naprosto podle svého uvážení nebo naší domluvy. Ideální rozestup jsou 3-4 týdny.
    Když jsem se rozhodl začít se svou váhou něco dělat, měl jsem 122,5 kg. Dnes ráno jsem se vážil a na ukazateli se objevilo číslo 101,2. Paní inženýrko Pavlíno Cermanová, děkuji Vám.


Vypěstujte si vlastní bylinky a koření

    "První měsíc 4 kg, další měsíc 3 kg a potom každý měsíc další kg. Za pět měsíců celkem – 10 kg a těch cm v pase. Z velikosti 46 mám nyní 40 a jsem šťastná, velmi spokojená, mám energie, že bych jí mohla rozdávat. Všichni mě chválí a ptají se, jakou držím za dietu, říkám, že to není žádná dieta, jen změna životního stylu. Jím jen zdravé potraviny, které mi Markéta doporučila, jím do sytosti a nemám hlad. Tak dobře a hodně jsem se v životě nenajedla."
    Sacharidové vlny tvořím na míru klienta i co se týče preferencí chutí. Není nutné tedy jíst pouze čistou rýži s vařeným kuřecím masem, jak se často člověk mylně dočte.
    Nadváha je nemoc. A jako k nemoci se k ní musí přistupovat. Proto je nejlepší, když se svěříte do rukou odborníků - zkušených výživových poradců. Odhalíme příčinu vaší nadváhy a odstraníme jí. Navštivte výživovou poradnu Plzeň a dejte nadváze konečně sbohem!
    Jedná se o jídelní plán pro sportovce, který vzájemnou spoluprací vytváříme po dobu 6 měsíců. Zahrnuje všechny změny a specální druhy stravování pro určitě konkrétní období.
    Výživové poradenství Svět zdraví najdete v České republice na 73 místech. Kromě Světa zdraví Zbrojnická se můžete objednat i do jiné poradny, kterou máte blíž.
    Po roce mám úbytek váhy 20 kg. Protože jsem lehčí, lépe se mi chodí, únava je ta tam. A to vše bez počítání kalorií, bez hladovění a kvůli mým kloubům i při minimálním pohybu.


Ve kterých městech můžete navštívit pobočky Světa zdraví?

    Jediným reálným řešením je vedení odborníka. Výživový poradce přesně diagnostikuje váš stav a na základě poznatků vám vytvoří plán hubnutí, který vám bude pomáhat dodržovat. Díky tomu budete moci změnit svůj život od základů a vyhnout se i budoucímu návratu k nadváze. Sjednejte si konzultaci v plzeňské pobočce Světa zdraví a přesvědčte se o tom.
    Za prvních 14 dní, mávnutím proutku, ubylo 5 kilo. Jedl jsem jako mlejn a kila padala a padala. A padají dodnes. Netušil jsem, že jenom změna jídelníčku se mnou udělá takovou „paseku".
    Jídelníček sestavuji na míru a zohledním všechny směrodatné činitele – bazální metabolismus, příjem všech makro i mikro nutrientů. Při vytváření jídelníčku vymýšlím nejvýhodnější variantu pro zdravou redukci bez jo-jo efektu. Pro zachování plynulosti dosažení úbytku/nárůstu hmotnosti jsou v ceně započítané i všechny dodatečné úpravy. Do jídelníčku vypisuji gramáže i odhady na lžíce, kusy, plátky atp. Hotový jídelníček umožňuje kombinovat potraviny podle Vašich aktuálních chutí a jiných preferencí. Kontraindikace zohledním lékové, zdravotní, dietní, genetické i sportovní zátěže. Spolu s jídelníčkem předávám recepty. Jídelníček tvořím také pro vegetariány a některé neortodoxní výživové styly.


RECENZE KUCHAŘKY: Voňavý Inspiromat: Jako nepopsaný list papíru…

    Už po 2 měsících jsem zhubla 5 kg, svalová hmota mi nabývá, tuky pomalu mizí. Jsem opravdu nadšená ze svých výsledků a cítím se podstatně lépe. Mé předevzetí, že zhubnu 10 kg, se určitě za pár měsíců vyplní.
    fit studio aerobic - Robert Narovec bylo založeno 19.2. 1996 jako: Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení sloužící k regeneraci a rekondici. Obchodní dům...
    Speciální dieta pro cílené snižování podkožního tuku – tzv. „rýsování“. Zpravidla se používá u sportovců, ale dá se aplikovat i u nesportovce nebo při tzv. stagnací u klasického jídelníčku.
    Popis: Certifikovaný poradce pro výživu a zdravý životní styl, člen Aliance výživových poradců a Společnosti pro výživu. Poradenství v oblasti zdravé, redukční, detoxikační výživy. Diagnostika tělesného složení profesionálním přístrojem TANITA BC 418.
    Po operaci kloubů a páteře jsem měla problémy s nadváhou. Moje lékařka mě informovala o Světě zdraví, kam jsem hned šla. Můžu konzumovat potraviny, které jsem dříve nejedla ze strachu o zvýšení hmotnosti. Za 3 měsíce byl úbytek 8 kg a břicho menší o 16 cm.


Výživový poradce Aleš Beránek, DiS., Plzeň

    Líbilo by se vám začít hubnout tak efektivně, že skutečně doslova uvidíte, jak tuky mizí a nevracejí se? Bohužel, takových výsledků sotva dosáhnete díky článkům v časopisech nebo drahým pilulkám.
    Trpím roztroušenou sklerózou. Jsem odkázaný na invalidní vozík. Do Světa zdraví mě přivedla má nadváha 144 kg. Dostal jsem jídelníček na míru. Přihlédli na můj zdravotní stav a omezenost pohybu. Po 3 měsících vážím 128 kg.
    Díky naší kalkulačce zjistíte, kolik musíte každý den v průběhu těhotenství přijmout kalorií, aby docházelo ke zdravé výživě vašeho dítěte a zároveň, abyste se nepřejídala.
    Poradenství v oblasti výživy a sportu, sestavení individuálního stravovacího a tréninkového plánu - redukce nadváhy, nárůst svalové hmoty. Efektivní trénink pod dohledem...
    Bojovala jsem s nadváhou už od porodu. Držela jsem samé nezdravé a drastické diety. Na počátku jsem byla trochu skeptická. Dala jsem si za cíl shodit 10 kg. Doporučená strava mi chutnala. Za 4 měsíce mám dole 19 kg a -11 cm přes boky a bříško!


Efektivní hubnutí bez zdravotního rizika!

    Svět zdraví Zbrojnická není jedinou výživovou poradnou, kterou v České republice provozujeme. Celkově jich je 73. Vyberte si pobočku, která je nejblíž vašemu domovu a začněte hubnout s našimi výživovými poradci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00