Jak na věc


vánoční dekorace

Háčky na vánoční stromeček 50 ks

    Máte rádi vánoce a chcete mít v tomto období stylově vyzdobený Váš dům i zahradu? Pak si určitě přijdete na své v kategorii vánočních dekorací, ve které můžete zakoupit vánoční LED řetězy věnce, figurky, svítící stromky, girlandy a další. Některé dekorace budou ideální jako výzdoba b...
    V naší nové nabídce Vánočních ozdob je více než 300 speciálních designových kolekcí skleněných ozdob vyvinutých našimi designéry dle módních trendů. Celkem pak okolo 2000 druhů skleněných baněk a samozřejmě veškeré ostatní vánoční dekorace.Pro firemní zákazníky,nabízíme také výrobu ozdob s logem.
    Na stránkách kromě širokého sortimentu dekoračních produktů a materiálů  najdete ukázky již realizovaných projektů vánočních dekorací. Představte si,jak by mohla vypadat Vaše vánoční výzdoba od světelného řetězu před domem až po dekory veřejného osvětlení nebo kompletní vánoční dekorace obchodních center. Nebo vánoční světelná výzdoba a girlandy pro ulice a venkovní prostory. Nazdobíme vše co vás napadne.


Vánoční výzdoba není jen vánoční osvětlení, zajistěte si vánoční dekorace včas.

    Nechcete každý rok utrácet za živý vánoční stromeček a ztrácet čas jeho sháněním? Pak můžete využít naší nabídky a zakoupit si umělý vánoční stromek. Některé stromky mohou být třpytivé a evokovat tak dojem zasněženého stromu, jiné jsou téměř k nerozeznání od skutečného stromu, který věrně kopírují. Ty pak můžete dozdobit baňkami nebo například LED řetězy. Větší modely stromků jsou jednoduše složitelné a rozložitelné, takže je po vánocích jednoduše schováte do skříně, kde zaberou minimum místa.
    Hledáte vánoční osvětlení pro výzdobu venkovních částí Vašeho domu, zábradlí balkonu apod.? Pak Vám nabízíme vánoční světelné deště s efektem padajících kapek / sněhových vloček, které je ideální především jako dekorace venkovních částí domu- můžete jej uchytit na krovy, zábradlí, omítku, ale samozřejmě může být použito i na vánoční strom. Většina těchto světelných dešťů je certifikována i pro venkovní použití- před nákupem konkrétního výrobku si ale tuto skutečnost případně ověřte v detailním popisku výrobku.
    Laserový vánoční projektor Vám ušetří spoustu času s každoroční instalací vánočního osvětlení a prostřednictvím silných LED diod vytvoří krásné obrazce s vánoční tématikou.
    V této kategorii najdete krásné a stylové světelné dekorace ve stylu rampouchů, z nichž je většina vhodná i pro venkovní použití (konkrétní specifikace viz. detailní popis produktu). Jedná se o řetězy, které velmi dobře vyniknou například na okapové římse, zábradlí, ale i na vánočním stromku.


Domovní číslo - kovová číslice "1" - měděná 120 mm

    Zajistíme Vánoční výzdobu pro obchodní centra, města a obce, banky, firmy, autosalóny, školy a další. Překážkou pro nás není žádné odvětví a prostor, rádi pro vás připravíme tématické dekorace podle Vaší vize a požadavků za nízké ceny, v reálném čase a na profesionální úrovni. Zpříjemněte vánoční čas zákazníkům a obchodním partnerům nádhernou vánoční výzdobou.
    Asi nejkrásnější vánoční osvětlení jsou řetězy z LED diod, kdy většinu z nich lze využít pro vnitřní i venkovní prostory. LED diody mají navíc velmi malý odběr a dlouhou životnost, takže Vám taková svítící krása prakticky nezatíží peněženku, ale vydrží dlouhá léta.
    Máte rádi vánoce a chcete mít v tomto období stylově vyzdobený Váš dům i zahradu? Pak si určitě přijdete na své v kategorii vánočních dekorací, ve které můžete zakoupit vánoční LED řetězy věnce, figurky, svítící stromky, girlandy a další. Některé dekorace budou ideální jako výzdoba bytu- můžete je umístit na stůl, na okno, nebo pod vánoční stromeček, jiné budou udivovat kolemjdoucí a sousedy na Vaší zahradě.


Novou kolekci vánočních ozdob můžete vidět na naší vzorkovně J.Želivského 39 Praha 3. V prodeji také na E-shopu . Naše skleněné vánoční ozdoby jsou české výroby,ručně foukané a dekorované.

    Máte rádi Váš byt, dům, případně i zahradu ozdobené nejrůznějšími světýlky? Pak je přesně pro Vás určena naše nabídka světelných dekorací pro venkovní i vnitřní použití (vhodnost dané dekorace pro vnitřní nebo venkovní použití je vždy udaná v detailním popisu produktu). Světelné dekorace zkrátka patří do každé vánoční výzdoby, takže by neměly chbět ani u Vás.Pokud chcete umístit dekoraci do míst, kde nemáte zásuvku, pak se nic neděje- nabízíme i vánoční světelné dekorace na baterie. Můžete vybírat hvězdy, rampouchy, svícny a další.
    Vánoční laserové projektory jsou na trhu poměrně nové, ale přesto si získali spoustu spokojených zákazníků. Teď se mi ně můžete zařadit i Vy. Výhodou projektorů je především jejich snadná instalace, kdy je stačí v předvánočním období vybalit, postavit (případně zapíchnout do země) na vhodné místo, zapojit do zásuvky a zapnout. Tímto způsobem pak můžete osvětlit celé zdi domů, ploty, balkony, stromy apod. Většina modelů je vhodná i pro osvětlení interiérů.
     Potřebujete vytvořit poutavé vánoční dekorace do vašeho obchodu nebo firmy způsobem, jež vyrazí vašim zákazníkům dech a přesto bude působit klidnýma profesionálním dojmem? Efektní vánoční výzdoba a lákavé dětské koutky zaujmou vaše návštěvníky, jež se k vám budou rádi v předvánočním období vracet. Vánoční osvětlení a výzdobu navrhneme a sestavíme k naprosté spokojenosti a prožitku, nadchne vás i zákazníky. Neváhejte nás kontaktovat.


Vánoční výzdoba do bytu i na Vaši zahradu – dodání do 48 hodin

    Pro větší i malé vánoční dekorace dokáží naši grafici vytvořit zdarma grafický návrh, následně provedeme všechny přípravy a celou vánoční výzdobu můžeme kompletně a odborně nainstalovat.
    Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. Ale co by byly zač bez krásného vánočního osvětlení, které můžete umístit nejen na vánoční stromeček, ale též na zahradu, ke vstupním dveřím, nebo na fasádu domu. Najdete u nás vánoční řetězy z LED diod, svítící rampouchy, lucerničky a další osvětlení, které nemusíte nutně využívat pouze na vánoce.
    Pokud si chcete doma navodit tu pravou atmosféru Vánoc, nebo jen potěšit vánočním osvětlením Vaše nejmenší, pak nahlédněte do této kategorie. Pro milovníky venkovní vánoční výzdoby jsme připravili především venkovní LED řetězy, ale také figurky Santa Clausů, sněhuláků, sobů a podobně od malých, které můžete umístit například pod vánoční stromeček až po velké nafukovací figurky v životní velikosti ideální před dům, nebo na zahradu.


Grafické návrhy vánočních dekorací a dětských koutků zdarma!

    Vánoční ozdoby BPV-Lena je největší a nejkomplexnější vánoční e-shop, který vám nabízí zejména klasické skleněné české foukané vánoční ozdoby  jako koule , rakety , olivy , špice nebo figurky ,které pro nás vyrábějí nejlepší čeští skláři , všechny ozdoby jsou samozřejmě ručně foukané a dekorované.Dále pak veškeré vánoční doplňky  jako jsou vánoční ozdoby z různých materiálů , umělé stromky, řetězy, lamety , el.svíčky , františky, háčky , prskavky , stojánky na vánoční stromek , různé vánoční dekorace a pod. Tradiční česká výroba vánočních ozdob zažívá v posledních letech veliký comeback na českém trhu a proto i naše firma nabízí více než 2500 druhů českých foukaných skleněných ozdob, což je nejširší nabídka tohoto sortimentu na českém trhu.
    UPOZORNĚNÍ: Při vyzvednutí zboží z e-shopu na vzorkovně, prodejně nebo ve skladu NENÍ MOŽNÁ platba kartou, akceptujeme pouze platbu v hotovosti.Pokud se Vám u zboží zobrazuje cena Kč 1,- jedná se o chybu systému a toto zboží není skladem./na odstranění pracujeme/ Děkujeme za pochopení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00