Jak na věc


václavské bistro

Vaše hodnocení podniku Václavské bistro (Praha)

    (*) Váš email nebude zveřejněn ani poskytnut provozovateli pizzerie (Václavské bistro). V případě vložení negativní recenze je uvedení emailové adresy povinné - pro možnost zpětné reakce provozovatele.
    Zveme Vás do našeho bistra, kde naleznete širokou nabídku tradičních českých a orientálních jídel, které připravujeme výhradně z čerstvých surovin. Každý den vaříme přibližně 10 druhů jídel a 2 - 3 druhy polévek. Dále nabízíme originální pizzu o průměru až 45 cm a také vynikající kebab na talíři, nebo v tortille. Nezapomínáme ani na zdravou výživu, připravujeme pšeničné karbanátky, pohanku se zeleninou a s uzeným tofu, bulgur se zeleninou a uzený tempeh.Máme i čerstvé saláty a pokrmy z mořských a sladkovodních ryb. Dále nabízíme výtečnou kávu nebo čaj.


Václavské Bistro pizzerie - zkušenosti a hodnocení zákazníků:

    Zveme Vás do našeho bistra, kde naleznete širokou nabídku českých tradičních jídel, které připravujeme výhradně z čerstvých surovin. Každý den vaříme přibližne 10 druhů jídel a 2 - 3 druhy polévek. Dále nabízíme staročeské bramboráčky, bramborové placičky, babičiinu sekanou. Nezapomínáme ani na zdravou výživu, připravujeme pšeničné karbanátky, pohanku se zeleninou a s uzeným tofu, bulgur se zeleninou a uzený tempeh. Máme i čerstvé saláty a pokrmy z mořských a sladkovodních ryb. Dále nabízíme výborné palačinky s tvarohem nebo domácí zavařeninou a k tomu výtečnou kávu nebo čaj.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00