Jak na věc


václav svoboda

Autorská práva k publikovaným materiálům

    Jako Lumír Nykl se herec Václav Svoboda handrkoval téměř se všemi - s kolegy na radnici (třeba s Miroslavem Hanušem v roli jeho stranického rivala), ale též se svou seriálovou matkou, známou drbnou nekonečného nováckého seriálu Ulice v podání Jaroslavy Obermaierové. Svou proměnu z podivínského tlusťocha, přes nafoukaného místního starosty až po pomocníka v pekárně, Václav Svoboda zvládl skvěle. Stejně tak to asi viděla i seriálová ukrajinská krasavice Světlana (herečka Tereza Bebarová) a též tvůrci veleúspěšné Ulice.
    Václava Svobodu alias Lumíra Nykla z populárního seriálu TV Nova Ulice není potřeba příliš představovat. Herec na sebe však už podruhé poutá pozornost skrze svůj boj s kilogramy navíc. O tom, že jeho postava je „vyvinutější“ není žádného sporu, nyní se ale rozhodl to radikálně změnit.
    Na profilech či webové stránce této výzvy (dostonasto.cz) se můžete podívat, jakých výsledků již Václav Svoboda dosáhl. Podařilo se mu za 22 dní zhubnout 6 kilogramů a z toho většina byl tuk. Pokles zaznamenal i u hodnot viscerálního tuku (okolo orgánů), který je velmi nebezpečný.
    RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.
    Jak Václav Svoboda napsal do svého „životopisu“ pro Vinohrady, byl by rád v případě inkarnace neodchycenou velrybou. Jeho nejmilejší dramatik je „nejspíš Václav Havel“, oblíbenou květinou „voňavá“ a nápoji „pivo a víno“.


Mladá Boleslav, Czech republik

    Na stříbrném plátně Václav Svoboda debutoval již v 90. letech 20. století, a to v báječných komediích Dušana Kleina Jak básníci přicházejí o iluze a Jak básníkům chutná život. Zde byl společně s Pavlem Křížem, Davidem Matáskem a Karlem Rodenem jednou z hlavních postav. Jeho nezapomenutelný Venoš z Moravy se musel zapsat do paměti každého milovníka této filmové série. A evidentně se v roli bodrého milovníka vína osvědčil. Jinak by se neukázal znovu – v pokrčování z roku 2016 s názvem Jak básníci čekají na zázrak.
    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
    Už před 7 lety se Václavovi podařilo vyhrát sázku s producentem, že zhubne 12 kg za 12 týdnů. Pod vedením osobního trenéra Michala Matušky se mu podařilo tohoto cíle dosáhnout a překonat. Nyní hubne, aby se mohl věnovat svému koníčku – sportu.


Sdílejte jednoduše tento příspěvek:

    Václav Svoboda vždy tíhnul k herectví. Už v deseti letech působil v Divadle Na provázku, kde hrál v dětském studiu, a chodil do dramatického kroužku. Po střední škole bylo tedy jasné, kam zamíří. Po úspěšném ukončení herectví na brněnské konzervatoři získal stálé angažmá v brněnském divadle Husa na provázku, kde hrál v mnoha představeních. V Praze jsou jeho výkony známy scény jako Divadlo na Fidlovačce a Vinohradské divadlo. Zde se potkal s hereckými partnery, jako jsou Václav Vydra, Tereza Bebarová či Ondřej Brousek.
    Václav se zapojil do akce „DOSTONASTO“, která se snaží lidi motivovat k tomu, aby změnili svůj životní styl. Je to výzva, která je určená všem, kteří chtějí změnit své tělo a žít zdravěji. V rámci VIP členství mají navíc možnost se nechat změřit na speciálních přístrojích InBody a sledovat tak svůj pokrok detailně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00