Jak na věc


utahovací momentové klíče

Pneumatické pistolové šroubováky Fiam s nastavitelnou momentovou spojkou a vypínáním vzduchu

    Pro český trh od roku 1995 přímo distribuujeme a provádíme autorizovaný servis firmy FIAM, italského výrobce pneumatického a elektrického utahovacího nářadí. FIAM má 60 letou tradici na světovém trhu s pneumatickým a elektrickým nářadím. FIAM dodává zatahovací nářadí pro přesné a spolehlivé dotahování šroubových spojů v různých barevných kombinacích určených pro evropský či mimoevropský trh. Nářadí FIAM se kvalifikuje mezi Hi-Tech kategorii za velmi přijatelnou cenu. Předností nářadí Fiam je dlouhodobá životnost a nízké náklady na opravu.
    Elektrické šroubováky eTensil dodávané naším obchodním partnerem italskou firmou Fiam jsou velmi kvalitní svojí robusní a ergonomickou konstrukcí s vysokou opakovatelností při zatahování šroubových spojů.Samozřejmostí je ESD.
    Rozsáhlá nabídka pneumatických momentových šroubováků vhodných pro široký rozsah použitelnosti: K montáži malých součástek v elektronice, automobilovém průmyslu a dalších odvětvích průmyslu. Okamžité vypnutí vzduchu pneu motoru při dosažení momentu zaručuje maximální opakovatelnost přesného zatažení na všech spojích, tzn. značné zlepšení kvality zatahovacího procesu a konečného výrobku.
    V jednotlivých PDF souborech je možno shlédnout některá automatizovaná řešení zatahování šroubových spojů našeho obchodního partnera - Italské firmy Fiam.


Příklady automatizovaných řešení utahovacích operací Fiam

    Rozsáhlá nabídka pneumatických momentových šroubováků firmy Fiam vhodných pro široký rozsah použitelnosti: K montáži malých součástek v elektronice, automobilovém průmyslu a dalších odvětvích průmyslu. Okamžité vypnutí vzduchu pneu motoru při dosažení momentu zaručuje maximální opakovatelnost přesného zatažení na všech spojích, tzn. značné zlepšení kvality zatahovacího procesu a konečného výrobku.
    Tyto pneu průmyslové motory s pravým nebo obousměrným, reverzním chodem jsou robustní, spolehlivé a všestranného použití. Se svým širokým výkonovým spektrem (90, 140, 180, 240, 375, 645 a 800 Wattů) nabízí vhodné řešení pro mnoho aplikací. Lze je využít v přístrojích pro míchání, linearni posuvy, obrábění, vrtání, montování, broušení, šroubování atd.
    Systém EasyDriver CA nabízí jednoduchou a plynulou dodávku šroubů operátorovi na lince.Operátor nemusí trpět stresem při dodání šroubů u zatahovací operace, případně zapomenutí šroubu v již hotovém výrobku.Navíc podstatně zkracuje čas utahovací operace.
    Pneumatické průmyslové motory Italské firmy Fiam s pravým nebo obousměrným chodem jsou robustní, spolehlivé a všestranného použití. Se svým širokým výkonovým spektrem (90, 140, 180, 240, 375, 645 a 800 Wattů) nabízí vhodné řešení pro mnoho aplikací. Lze je využít v přístrojích pro míchání, jako pohon posuvů, obráběcích vřeten, vrtání, montáže, broušení, šroubování atd.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00