Jak na věc


urologie nemocnice ústí nad orlicí

Červený jetel+soja cps.30+Rotklee+Soja

    Pracoviště je vybaveno vlastním operačním sálem a zákrokovým sálkem s moderní endoskopickou technikou, operace většího rozsahu provádíme na moderně vybavených centrálních operačních sálech. Lůžkovou část tvoří standardní lůžkové oddělení o kapacitě 24 lůžek na 1-4 lůžkových pokojích (k dispozici je i nadstandardní pokoj) a jednotka intenzivní péče se 4 lůžky. Ambulantní část tvoří 2 ambulance.
    Péče je zajištěna kolektivem lékařů, sester a pomocného personálu. Pracuje zde 5 kmenových a 2 externí lékaři, z nich II. atestace z oboru mají 4 lékaři, II. atestaci z chirurgie 1 lékař a v přípravě na atestaci z urologie jsou 2 lékaři.
    Urologické oddělení Kroměřížské nemocnice a.s. je významným spádovým centrem při zajišťování komplexní péče pro pacienty s poruchami močových cest a mužských pohlavních orgánů. Do náplně činnosti patří zejména diagnostika a léčba pacientů s močovými kameny, nenádorová a nádorová onemocnění močových cest a mužských pohlavních orgánů, včetně operační léčby zhoubných nádorů prostaty, dále vybraná onemocnění dětské urologie a v neposlední řadě i léčba inkontinence u žen.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00