Jak na věc


umělecké štětce

Fude Pen No. 30 "FUTAHO KABURA" - ZAVÁDĚCÍ CENA

    Spolupráce s Agenturou Lev je na profesionální úrovni. Tradičně s námi spolupracuje především při akci Rozsvícení vánočního stromu. Výhodou je pružná komunikace, která umožní agentuře rychle se přizpůsobit našim požadavkům, a individuální přístup, díky němuž mohou akci obohatit nové prvky. Výsledkem je nepodbízivý, vkusně vytvořený základ pro náš program.
    Ať už vám vyhovuje dodávka na klíč (umělecká vystoupení, ohňostroje, programy pro děti, soutěže, či jiné atrakce), nebo jen subdodávka všeho potřebného (párty stany, pódia, světla, zvuk) právě jste našli partnera - Uměleckou agenturu LEV.
    Vážení, chtěla jsem Vám všem poděkovat za Vaši spolupráci při Vánočním jarmarku, jste skvělí a moc děkuji všem. Bez Vás by jarmark nebyl tím co je. Děti zdravím a přeji všem klidné a pohodové Vánoce a radostné vykročení do Nového roku 2016.
    Máte v úmyslu uspořádat městské slavnosti, raut, či prezentaci své firmy? Nebo potřebujete jen umělecké programy, pronajmout si pódia, zvukovou a světelnou techniku, kulisy, ohňostroj a zbytek si zařídíte sami?
    Umělecká agentura LEV je od roku 1993 tradičním spolurealizátorem programů v rámci tradiční Slavnosti města Nový Jičín. Město Nový Jičín využívá opětovně služeb UA LEV z důvodu kvality, spolehlivosti a vysoké umělecké úrovně provedených programů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00