Jak na věc


umístění orgánů v dutině břišní

ReestSpa online. Sledujte Softub na sociálních sítích

    Toalety TOILETDESIGN díky svému variabilnímu designu zapadnou do jakéhokoli prostředí. Produkty najdou své uplatnění zejména ve městech a obcích, kde není možnost jiného hygienického řešení, v blízkosti kulturních a historických památek či v přírodě. Vzhled toalety mohou zákazníci vždy upravit, aby zapadly do koloritu okolí a vizuálně nerušily jeho ráz. Podobně lze toalety designově upravit pro různé typy akcí či pouze ponechat volné plochy pro reklamu.
    Malé a jemné kokedamy (například sukulenty, mini Asparagus setaceus) umístěte tam, kde nezaniknou nebo je seskupte k sobě. Velké, zajímavé listy (například Monstera deliciosa, Platycerium) zvýrazní pozadí s jemnou texturou. Zajímavě tvarované rostliny (např. Sophora prostrata „Little Baby“) vyniknou v kombinaci s jednoduchým pozadím.
    Kokedamy se hodí do jakéhokoli prostoru. Jsou netradiční, působí příjemně, zútulňují prostor, zlepšují kvalitu ovzduší, ale hlavně skvěle vypadají. Díky rozmanitosti rostlin můžou být kokedamy vytvořeny přímo na míru danému prostředí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00