Jak na věc


uloz to stahuj zdarma

Bombuj – filmy a seriály zdarma ke sledování online

    Pokud chcete stahovat neomezenou rychlostí, je ještě zajímavou alternativou Hellspy, který nabízí o něco levnější stahování. Nenabízí ovšem tak širokou sbírku knížek a není možné stahovat zcela zdarma.
    Jednou z největších sbírek elektronických knih (e-knih) ve formátech PDF, je Uložto.cz. Díky tomu, že se jedná o ryze českou službu, tak na Uložto najdete desítky tisíc knih, učebnic v mnoha formátech. To vše zcela zdarma a bez registrace.
    Uložto nabízí mimo klasických knih také obrovskou sbírku učebnic, které si můžete zcela zdarma stáhnout, vytisknout a využívat dle libosti. Učebnice jsou obvykle ve formátu PDF včetně všech obrázků.
    Díky možnosti vyhledávání a filtru pouze pro formáty dokumentů, je vyhledání libovolné knihy otázka několika sekund. Ať už hledáte zbrusu nové knihy nebo starší hity v češtině, na Uložto je téměř jistě najdete.


Google Docs – Vytvářejte, editujte a sdílejte dokumenty online

    Není nad vůni nové knihy, kterou jste si právě koupili a na kterou se tak těšíte. Nové knížky ale stojí klidně i několik stovek korun a ruku na srdce, většinu knih si nakonec přečteme jen jednou. Každý čtenář má nějakých těch pár oblíbených kousků, které si přečte s chutí zas a znova, ale u drtivé většiny knih to tak nebude. Kupovat si ale za mnoho peněz knížku, kterou poté pouze založíme a už nikdy neotevřeme, je velmi často zbytečné.
    Naštěstí žijeme v době, kdy je možné si knížky číst a ukládat do čteček nebo si je číst přímo na počítači. Podíváme se, kde najít ty nejlepší sbírky knih, které jsou ke stažení zdarma a které si pak můžete uložit do čtečky a číst kdykoliv na cestách, nebo je mít v počítači.
    Stahovat navíc můžete zcela zdarma. Stačí jen vybrat „Stáhnout pomalu“, kdy se vám omezí rychlost stahování. To ale u malých souborů, jakým jsou e-knihy, vůbec nevadí a soubor si stáhnete za pár sekund.
    Učebnice jsou mnohdy velmi drahé a místo nákupu bývá daleko výhodnější si knihu zdarma stáhnout a vytisknout. Mnohdy z učenic potřebujeme jenom pár stránek a je zbytečné si celou učebnici kupovat za opravdu velké peníze.


John Wick (2014) – recenze filmu

    Formát PDF je v mnoha ohledech nepřekonatelný, ale pokud si chcete knihy nahrát přímo do čtečky, jsou vhodné formáty jiné. Mezi nejpoužívanější patří MOBI, který určitě znají majitelé čtečky Amazon Kindle, ale také formát EPUB, který je používaný v prakticky všech typech čteček, kromě právě Amazon Kindle.
    Pokud byste přeci jen chtěli, můžete stahovat i neomezenou rychlostí, respektive maximální rychlostí vašeho internetového připojení. Na Uložto je super hlavně u stahování filmů nebo také na Uložto najdete písničky a alba v mp3.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00