Jak na věc


ukázka kreslení pravou mozkovou hemisférou

Přihlášení k odebírání newsletteru

    Přečtěte si ukázku z prvního dílu epické série ze světa legendárních gamebooků o Lone Wolfovi – Osamělém vlkovi, z nové knihy od nakladatelství Mytago.
    K restaurování autíček mě, přiznám se, dovedl můj sobecký cíl - zrestaurovat si autíčka mého dětství, zničená jak ode mě, tak od potomků. On když angličák prochází rukama třech dětí po dobu třiceti let, tak je to na něm setsakra znát. 
    PRÁVĚ VYŠLOTim Weaver: Muž bez minulosti    • Pro fanoušky knih Joa Nesbøho, Chrise Cartera, Michaela Connellyho a Jefferyho Deavera.    • Weaverovy romány (Hon na mrtvého, Bez slitování, Němé oběti, Zlomené srdce aj.) se staly bestsellery!    • Nakladatelství Mystery Press vydá tento rok ještě devátý Rakerův případ nazvaný Žena mého života.
    Nakladatelství Triton vydává první díl vesmírné sci-fi trilogie Jiskry války britského autora Garetha L. Powella. Kniha získala cenu BSFA v kategorii Best Novel 2018.
    Nakladatelství Triton vydalo knihu Maxim Kammerer, souborné vydání tří románů Obydlený ostrov, Brouk v mraveništi a Vlny ztišují vítr bratrů Strugackých.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00