Jak na věc


typy střech

Pracovník do výroby plastových a hliníkových otvorových výplní

    STAVOPROJEKTA se po celou dobu své historie již od roku 1991 snaží udržet vysokou kvalitu svých výrobků, z těchto důvodů plastová okna a dveře dodáváme a montujeme výhradně své vlastní výroby. STAVOPROJEKTA nenakupuje ze zahraničí ani z tuzemska žádná plastová okna a dveře. Stavoprojekta nevyrábí okna a dveře z recyklovaných profilů.
    Zdánlivě nezajímavá otázka, ale bezpečně rozdělí nás ženy na dvě skupiny. Za první se muži se zalíbením, dokonce až s fascinací podívají. O ženě z druhé skupiny si řeknou,“ ta je ale tlustá, že se sebou něco nedělá“. Co nás tedy tak rychle odhalí a určí, do jaké míry nám budou muži nadbíhat, otvírat nám dveře a obdivně vzdychat a to snad i tehdy, kdybychom byly semetriky? Je to obvod pasu. Není nikde přesný údaj, od kdy patříme do které skupiny. Jde spíše o subjektivní dojem, kdy naše břicho je větší než naše boky či naopak boky nadměrně vystupují oproti pasu. Jinak je to ale se zdravotními komplikacemi, které jsou s těmito typy obezity spojené. Tam jsou již čísla přesná a vyjadřují naše možné riziko našich zdravotních komplikací
    Našem webu Vám budeme ukazovat místa, která se líbí nám a kam se rádi vracíme. Naše výlety jsou převážně rodinné a odvíjí se od aktuálního věku a fyzické zdatnosti našich dětí.


Český ráj – místo pro relaxaci a nové zážitky

    Zabloudit mezi pískovcové skály, typické světničky (např. Drábské) a voňavé čisté lesy a odpočinout si od všedních starostí na místě, kde lišky dávají dobrou noc - zní to jako sen. Uskutečněte je v penzionu, kde na vás dýchne rodinná pohodová atmosféra.
    Okna ze 6-ti komorových profilů jsou určena především pro nízkoenergetické domy, svými vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi zaručují vysokou návratnost investic v podobě úspor za vytápění.
    Obecně se venkovní bazény rozdělují podle typu filtrace. V nabídce proto naleznete dva typy bazénů: plastové bazény se skimmerem a plastové bazény s přelivným žlábkem.
    Český ráj je jako stvořený pro romantickou i rodinnou dovolenou. Co by kamenem dohodil do hor, do měst i za historií. CHKO Český ráj se řadí k nejstarším chráněným krajinným oblastem v ČR. Skály, hluboké lesy a výhledy široko do překrásné krajiny. To vše najdete právě v Českém ráji.


Plastová okna a dveře STAVO-PLAST

    Dovolená v ráji ... a to přímo v Českém. Opusťte velkoměsta a přijeďte si alespoň na pár dní odpočinout do krajiny, kde nikdo ani nic nikam nespěchá a všude kolem je jenom krásná příroda. Příjemný a útulný Penzion Pod Hlavaticí se nachází necelý kilometr od hlavního centra Českého ráje - města Turnova, ale přesto je tu úžasný klid a pohoda. Každý den vám tu podle vašeho přání připraví chutné snídaně.
    Utěšovat se, že právě naše postava z nás dělá opravdu ženu. Málokterý muž o nás řekne, že jsme tlusté. Nanejvýš prohlásí, že máme velkou zadnici. Ani intenzivním cvičením často optimální postavy nedocílíme. Ale cvičení není dobré zanedbávat. Zpevní nám stehna a boky, vyvarujeme se pomerančové kůže a nepěkného natřásání těchto partií při chůzi.


Jaké je tedy řešení?

    Je to trochu nespravedlivé. Ostatní ženy mají ploché bříško a já, at´dělám, co dělám, břicho se vydouvá z kalhot či sukně. Pokud se to snažíme zamaskovat volnějšími oděvy, způsobuje nám to trochu krabicovitou a nezajímavou postavu. To nejhorší, co si lze představit, je starší žena, která nás jako těhotnou ochotně pustí v tramvaji sednout. To ale zdaleka není to jediné, čím nám tento typ obezity komplikuje život. Dochází k hromadění tuku v oblasti hrudníku a břicha. Mužský neboli androidní typ obezity je spojen s častým výskytem kardiovaskulárních a metabolických komplikací. Metabolický syndrom při obezitě tohoto typu se nazývá syndrom X (Reavenův syndrom). Bývá provázen hyperinsulinismem, sníženou koncentrací HDL cholesterolu, hypertenzí , insulinorezistencí a hypertriacylglycrolemií. Pokud to přeložíme do běžného jazyka, muži i ženy s tímto typem obezity trpí vysokým krevním tlakem, cukrovkou 2. typu a vysokými hladinami cholesterolu a krevních tuků. Také jsme daleko více ohrože


Typ jablko – neboli mužský typ obezity

    Bohužel si nemůžeme říci, že už to nějak vydržíme. Jsme totiž opravdu velmi ohroženy zdravotními komplikacemi. Určitě nechceme být ve stáří odkázané na nemocniční lůžko. Nezbývá tedy než cvičit a snažit se zhubnout omezením počtu kilojoulů, které sníme. Zde platí, že pokud i trochu cvičíme, přesto že se nám nepodaří dostat své křivky do ideálních rozměrů, děláme pro sebe z hlediska zdravotní prevence více než ženy, které mají ideální postavu od narození, ale neudělají žádný pohyb navíc. Platí, že „fit fat“ z hlediska zdravotních komliplikací znamená menší riziko nežli „unfit unfat“. A dá se něco udělat s vyklenujícím se bříškem? Ano. To, že se nám vyklenuje bříško je dáno genetickou dispozicí, při které naše břišní svaly musí být schopné rychlého rozpětí, aby těhotenství proběhlo zdravě a bez komplikací. Tím, že naše břišní svaly jsou tak rychle „povolující se“, musíme je stále zpevňovat. Stačí se 2 x týdně zaměřit na cviky, posilující břišní svaly a


Typ hruška – neboli ženský typ obezity

    Tyto ženy poznáte na první pohled, velmi těžko jde něco zamaskovat. Muži se za nimi často otáčejí. Ne s opovržením, jak by nám kolikrát i u nepříjemné kolegyně bylo milé, ale se zalíbením a zvláštní fascinací. Mají prostě velký zadek. Podvědomě představují pro muže ideální typ ženy, která mu porodí hodně dětí a udrží teplo rodinného krbu. U těchto žen dochází k zmnožení tuku na hýždích a stehnech. Tento typ obezity nebývá provázen tak častým výskytem zdravotních komplikací,ale o to hůře se nám s nadměrnými partiemi bojuje. Ženský, odborně gynoidní typ obezity, je dán především genetickou dispozicí, kdy se ve zvýšené míře ukládá tuk právě v oblastech hýždí a stehen. I když se zhubnout snažíme, často dosáhneme pouze úbytku v oblasti hrudníku či obličeje. Naše problémové partie nám zůstanou snad i tehdy, kdybychom nejedli opravdu nic. Je to dáno zvýšenou citlivostí tkání v oblasti stehen a hýždí na hormonální vlivy, které vysílají signál tkáním, ať si tuk do těchto partií ve zvýšené míře
    Profilový systém s vynikajícími tepelně technickými vlastnostmi, vhodný pro nízkoenergetické a pasivní domy. V poslední době se díky velmi příznivé ceně čím dál více dodává do standardních bytových domů a RD a již brzy se stane standardem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00