Jak na věc


typové projekty rodinných domů s plochou střechou

Typové štítky 45,7 x 21,2 mm odolné vlivům počasí - L6009-20

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Ceny typových projektů jsou konečné. Ceny staveb jsou pouze orientační bez DPH. Celková cena stavby se může lišit a to v závislosti na základových poměrech, vybavení domu a na realizační firmě (jaké má firma ceny stavebních prací a v jaké míře přistoupí na nabízené slevy stavebních materiálů). U staveb realizovaných svépomocí možno dosáhnout o 20-30% nižších cen. Hrubá stavba cihlového domu zpravidla obsahuje.
    Konstrukční systém, který používáme, umožňuje stavět "na druhé straně dveří" tedy celou stavbu "proneseme" otvorem velikosti dveří, pokud je to třeba, anebo vhodné. Tento způsob umožňuje chovat se velice citlivě například na už založené a udržované zahradě, v případě omezeného prostoru apod.
    Po více jak dvacetileté zkušenosti s návrhem a realizací někdy i celkem náročných staveb především rodinných domů, rozhodli jsme se rozšířit spektrum našich služeb, a to o nabídku menších staveb.


Typové štítky 210 x 297 mm odolné vlivům počasí - L6013-20

    Na této stránce představujeme typové projekty rodinných domů. Typové projekty rodinných domů mohou také sloužit jako inspirace pro zhotovení individuálního projektu domu. Po dohodě s investorem provádíme také změny typových projektů. Více informací Informace ke zpracování individuálních projektů. Výběr domů, kde jsou pouze typové bungalovy - typové projekty bungalovů a typové vícepodlažní domy - typové projekty vícepodlažních domů
    Na chatě bývá příjemné setkávat se s přáteli. Děti se tam často dokáží, dokonce sami od sebe, odpoutat se alespoň na chvíli od svých "drog", a zkoumat třeba mraveniště na kraji lesa, anebo pomáhat na zahrádce a zjistit, že mrkev se musí nejdříve zasadit a pak zalévat a plít, než si na ní pochutnáme. A také, že ta ze zahrádky chutná úplně jinak, než ta "v akci" z obchodu.
    Denní pracovna v případě, že máte možnost pracovat z domova a doma nemáte potřebný prostor anebo z různých důvodů prostě nechcete pracovat v bytě. Požadavky na takovou pracovnu mohou být značně různorodé, ale i tak patří do rodiny malých staveb.
    S jednoduchostí souvisí jak hmotové řešení, tak vlastní konstrukce a použité materiály a prvky, ale také například způsob zakládání, kdy právě tomuto typu staveb sluší třeba založení na zemních vrutech - tedy žádné výkopy, žádný beton....


Typové štítky 25,4 x 10 mm odolné vlivům počasí - L6008-20

    Typová projektová dokumentace obsahuje kompletní projekty stavební části, zdravoinstalace (kanalizace, voda), vytápění, elektroinstalace a požárně bezpečnostní řešení. Typové projekt také nyní obsahuje detaily omezující tepelné mosty (v místě soklu, oken, překladů, železobetonových věnců, pozednice a kleštiny nebo v místě vazníků). Neobsahuje projekt situaci osazení na pozemku s napojením na inženýrské sítě, který možno u nás také objednat. V případě požadavků vyprojektujeme i úpravy typového projektu rodinného domu. Individuální projekty - informace. Další informace k projektové dokumentaci (typové domy, individuální) naleznete zde.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00