Jak na věc


typologie milenek

Test: Jste na první pohled sympatická?

    Co má vždy u sebe? V kabelce má připravenou voňavku s orientální vůní, hedvábný kapesníček, černé krajkové spodní prádlo, svíčku na dekoraci, masážní rukavice a erotický časopis.
    Loví muže jako na běžícím pásu, protože ve skutečnosti neustále hledá toho pravého - což by však nepřiznala. Při milování často zažívá zklamání, neboť „to zase není ono“. Žene se do dalších a dalších dobrodružství.
     Když pravidelně každé ráno vypijete sklenici vlažné vody se šťávou z citronů, budou se dít s vaším zdravím zázraky. Podlehli jste novodobému trendu a už si nedokážete představit den bez ... čtěte hned
     Na porno kouká každý, a kdo tvrdí že ne, kouká na něj o to víc. Problém ale nastává v okamžiku, kdy muž zapomene, že to co se děje u něj v ložnici není "pohádka pro dospělé" ale reálný ... čtěte hned
    Výhoda: Bývají dost psychicky labilní, což muže po čase unaví. Nedostává-li se jim potřebné pozornosti, mívají sklony k hysterii. A to většina mužů těžce snáší.


Kokain je out, teď frčí čokoláda

    Své tělo dokonale zná a přesně ví, jak reaguje na dotyky. Mužům dokáže obratně ukázat, jak se mohou stát rovnocennými spoluhráči, takže je útočištěm pro nešťastníky, kteří nevědí, co se ženám líbí. Mistryně obřadu se však až příliš urputně brání sexuální průměrnosti, prospělo by jí trochu se uvolnit.
    Kdy se ráda miluje? Když je dokonale vyladěná atmosféra. Dokáže se milovat nepřetržitě i několik hodin a je nakloněna všemožným experimentům, včetně milování při stoji na rukou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00