Jak na věc


tvarůžková pomazánka

Tulsi se zeleným čajem BIO 25 sáčků

    Tavený sýr společně s tvarůžky nakrájíme na kostičky, v hrnci rozpustíme máslo a na mírném ohni na něm necháme sýry rozpustit. Bude-li hmota příliš hustá, přilijeme trochu vody. Přidáme koření, hořčici, osolíme a důkladně promícháme. Chceme-li pomazánku opravdu hodně pikantní, můžeme přidat ještě nadrobno nakrájenou chilli papričku. Nakonec přimícháme trochu světlého piva, ale ne moc, aby nebyla pomazánka příliš řídká.
    Tvaroh ušleháme se změklým máslem, přimícháme rozmačkané olomoucké tvarůžky, které jsme nechali uzrát doměkka, drobně nakrájenou cibuli, pivo, okořeníme a osolíme. Na závěr vmícháme jemně posekanou pažitku a pod fólií necháme pomazánku do druhého dne v chladničce uležet.
    balíček měkkých olomouckých tvarůľžků (opravdu musí být měkké - jednak by nešly rozmačkat), cibule, balení taveného sýra, půl lžičky mleté červené papriky (i pálivé),2 lžíce ramy nebo flory nebo perly
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Tvarůžkovou pomazánku necháme vychladnout a dáme do uzavřené nádoby do ledničky. Do vychlazené pomazánky přimícháme nadrobno nakrájenou cibuli a jarní cibulku, promícháme a necháme odležet do druhého dne.


MUDr. Uríková svým klientům...

    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
     Tvaroh ušleháme se změklým máslem, přimícháme rozmačkané olomoucké tvarůžky, které jsme nechali uzrát doměkka, drobně nakrájenou cibuli, pivo, okořeníme a osolíme. Na závěr vmícháme jemně posekanou pažitku a pod fólií necháme pomazánku do druhého dne v chladničce uležet.
    Suroviny Kmín mletý, Máslo čerstvé, Pivo světlé 10% 3,9% obj., Tvaroh měkký, Tvarůžky olomoucké malé mají zadané pouze základní hodnoty. Výpočty nutriční tabulky, nemusí souhlasit se skutečností.
    Nejprve rozmačkáme změklé olom.tvarůžky, přidáme jemně nakrájenou cibuli a tavený sýr - stačí ten nejobyčejnější. Dále přidáme ramu nebo floru - co máte doma. Pokud v domácnosti není, postačí jen ten tavený sýr.Lze přidat i pravé máslo a dále přidáme po ramě mletou papriku. Všechno dokonale promícháme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00