Jak na věc


truhlářství újezd u brna

Zpracování umělého kamene, KORIAN, MONTELLI

    Zabýváme se zakázkovou výrobou ,která vychází z konkrétních přání našich zákazníků.V současné době vlastníme kompletní technologie jak pro výrobu z masivu tak plošných materiálů jako jsou lamina , HPL folie jak tuzemských tak zahraničních výrobců.Technologie na dýhování je samozřejmostí. Z těchto materiálů realizujeme interiéry ,které vychází z konkrétních požadavků našich zákazníků. Interiéry bytů, komerčních prostor,zakázková a sériová výroba pro lékárny, zdravotnictví a veškeré prodejny.
    Zabýváme se výrobou typového i atypového kancelářského nábytku, nábytku do dětských pokojů a koupelen, kuchyňských linek, prodejních a recepčních pultů, nábytku do státních zařízení, hotelů, restaurací, škol, apod.
    Firma Arco truhlářství s.r.o. má sídlo a provozovnu v Mostě, v ulici Kostelní 1465. Pod značkou ARCO působíme na trhu od roku 2008, avšak využíváme bohatých a dlouhodobých zkušeností v tomto oboru.
    V naší truhlářské dílně vyrábíme kompletní vybavení interiérů – kuchyňské linky, nábytek, schodiště, kancelářský nábytek, vestavěné skříně, ale také interiérové dveře, okna, vrata či pergoly. Kromě vybavení interiérů vám vyrobíme na zakázku jakékoliv truhlářské výrobky i jednoduché dřevěné konstrukce.


Kontaktujte nás nebo rovnou přijeďte

    Kromě hotových truhlářských výrobků u nás můžete koupit i pouhé materiály v různém množství. Na dílně vám připravíme přesné rozměry, zajistíme i dopravu materiálů. V našem skladu v Prušánkách nabízíme překližky, OSB desky, DURÉLIS desky, sololit, obkladové palubky, podlahové palubky, profilové lišty, dřevotřísky, hladká dveřní křídla, hoblované plotovky či hranoly, stavební a truhlářské řezivo, interiérové dveře a mnohé další.
    Nejste si pořád jistí? Přijeďte se podívat do naší vzorkové prodejny v Boubské u Vimperku.Rád Vám ochotně poradím s výběrem. Ve vzorkové prodejně si můžete prohlédnou náš sortiment od postelí až po kuchyňské desky. Otevřeno po dohodě.
    První zadání může tedy být velmi obecné, většinou máte alespoň nějakou představu o daném kousku. Vy, nebo někdo jiný měl zajímavý nápad, ale rádi byste ho přizpůsobili svým potřebám. Nebojte se být nároční, jsme tu pro Vás. Děláme originální i klasický nábytek, a běžné i nevšední doplňky pro každodenní použití.
    Na základě vaší poptávky zpracujeme první návrhy a orientační cenu. Ta je potom k úpravě v závislosti na použitém dřevě, nebo složitosti provedení daného kousku, použitých spojů, nebo povrchové úpravě. Finální plán se vyladí a domluví se termín zhotovení. Ten může být od "potřebuju to hned!" do "vůbec na to nespěchám...".


Venkovní, interiérové a protipožární dveře

    Součástí našich služeb je také stavební dřevovýroba. Sériově či na zakázku vyrábíme dřevěné obaly, různé bedny, palety, regály, stojany či dárkové krabičky. Konkrétní ukázky můžete vidět ve Fotogalerii. Do dřevovýroby spadá také výroba a formátování přířezů, šablon, bednění, atypických dílců či lešenářských podlážek. To vše opět z různých materiálů dle vašich potřeb (OSB desky, překližka, sololit, masiv aj.).
    Zárukou plné spokojenosti zákazníků je i schopnost přizpůsobení jednotlivých modulů prostorám, do kterých je nábytek navržen, neboť výroba atypických modulů je s technologií, kterou využíváme samozřejmě dostupná.
    Naše truhlářství sídlí v obci Prušánky na jihu Moravy mezi městy Hodonín a Břeclav. Zavolejte nám či napište a my vám buď zodpovíme vaše dotazy, naceníme poptávku nebo přímo připravíme vše, co si objednáte. Rádi a ochotně zajistíme i dovoz zboží kamkoliv si budete přát. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.
    Používáme kvalitní a zdravé české dřevo, každá zakázka je pro nás zajímavá a vždy se jí věnujeme naplno – precizně a přesně dle představ zákazníka. Naše dílna a celé truhlářství sídlí v obci Prušánky, na jihu Moravy mezi městy Hodonín a Břeclav. Přijeďte nebo nás kontaktujte a domluvíme detaily vaší poptávky.


Dýhování deskového materiálu a olepování hran

    Účelnost nábytku spočívá jak v možnostech výrobní technologie, kvalitních materiálech, které splňují přísné normy zdravotní nezávadnosti, mechanické i chemické odolnosti, kvalitním nábytkovém kování renomovaných značek, tak i ve variabilitě sestav jednotlivých modulových řad. Použité materiály zároveň zaručují jednoduchou údržbu a dlouhou životnost tohoto nábytku, přičemž design jde s účelností ruku v ruce. Různorodostí tvarů a kombinací dezénů materiálů vycházíme vstříc zákazníkovi při spoluvytváření interiéru dle jeho přání a možností.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00