Jak na věc


true story

Nenašli jste Vaše oblíbené místo?

    Vaříme ledové čaje, které nám chutnají, baví nás a jsou pro nás dobré. Vaříme čaje, které sami chceme pít a na které jsme hrdí. Doufáme, že naše True Tea na vás přenesou kousek našeho nadšení, osvěží vás a budou vám chutnat. Na vaše zdraví!
    Naše True Tea vaříme z vybraných lístků nejvyšší kvality. Nepoužíváme čajové koncentráty, neindustrializujeme přírodu, neoptimalizujeme ji. Prostě vaříme čaj z lístků tak, jak se vaří v regionu jeho původu po staletí.
    Receptury pro přípravu čajů prošly dlouhým vývojem. Dá se s nadsázkou říci, že čaje prošly tisíciletou klinickou studií, než vznikly receptury jejich přípravy. Při vaření našich True Tea tyto tradice dodržujeme a respektujeme.
    Čaj je přírodní produkt. Věříme, že i kvalitní ledový čaj má obsahovat pouze čistě přírodní látky. Proto balíme True Tea do sklenic, které umožňují dostat naše čaje k vám bez jakékoli chemie.
    U kvalitního čaje nejde o to z co nejméně lístků vylouhovat co nejvíce. Při louhování se z lístků postupně uvolňují různé látky. Při přípravě True Tea striktně dodržujeme dobu louhování tak, aby každá lahvička obsahovala přesně to, co má kvalitní čaj mít. Nic víc, nic míň.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00