Jak na věc


true story

Nenašli jste Vaše oblíbené místo?

    Naše True Tea vaříme z vybraných lístků nejvyšší kvality. Nepoužíváme čajové koncentráty, neindustrializujeme přírodu, neoptimalizujeme ji. Prostě vaříme čaj z lístků tak, jak se vaří v regionu jeho původu po staletí.
    U kvalitního čaje nejde o to z co nejméně lístků vylouhovat co nejvíce. Při louhování se z lístků postupně uvolňují různé látky. Při přípravě True Tea striktně dodržujeme dobu louhování tak, aby každá lahvička obsahovala přesně to, co má kvalitní čaj mít. Nic víc, nic míň.
    Rádi byste viděli True Tea ve Vaší oblíbené kavarně, restauraci či obchůdku? Doporučte nám místo a my uděláme maximum, abychom naše True Tea k Vám dostali. A pokud se nám to podaří, čeká Vás osvěžující odměna...
    Čaj je přírodní produkt. Věříme, že i kvalitní ledový čaj má obsahovat pouze čistě přírodní látky. Proto balíme True Tea do sklenic, které umožňují dostat naše čaje k vám bez jakékoli chemie.
    Receptury pro přípravu čajů prošly dlouhým vývojem. Dá se s nadsázkou říci, že čaje prošly tisíciletou klinickou studií, než vznikly receptury jejich přípravy. Při vaření našich True Tea tyto tradice dodržujeme a respektujeme.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00