Jak na věc


trojka holí tarot

Žít, snít a zářit... jako Dara!!!

    Nemáte zrovna vztah nebo vám nevyšlo manželství, a tak byste si rády trochu povyrazily? Kolem vás je sice spousta mužů, ale většina z nich jsou ženatí nebo zkrátka zadaní. Nezoufejte a zkuste se porozhlédnout v novějších vodách. Spousta mladších mužů má zájem o kontakt se zralejší a zkušenější ženou a vůbec to neznamená, že byste měly někoho sexuálně zaučovat.
    Všichni fotbaloví fanoušci, jste zváni na naše hřiště, kde si můžete s kamarády či kolegy vyzkoušet tuto populární dynamickou formu fotbalu. Jako bonus můžete vyzkoušet i lidský fotbálek, kterým si zpestříte večer nebo oslavu.
    Dámy, nerady cvičíte před zraky kulturistů v posilovně? V našem sportovním centru jsme vyhradili prostor, který je rezervován jen pro Vás, něžné pohlaví. Navíc zde najdete své oblíbené stroje na posílení hýždí, stehen a bříška. A dětský koutek na dohled.
    jdete rádi s dobou a zkoušíte nové věci? Tabata se Vám jistě bude líbit. Vědecky podložená metoda intervalového cvičení Vám ve velmi krátkém čase pomůže spálit kalorie či vybudovat svalovou hmotu.
    Hledáte cvičení, u kterého optimálně a vyváženě spalujete tuky a zároveň krásně formujete svou postavu? Pak je pro Vás ideální naše Kardio zóna, která je vybavena špičkovými stroji americké značky Star Trac.


Trojka! Odvážila byste se? Přečtěte si skutečné příběhy!

    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).
    Sportovní centrum TROJKA KOLÍN je moderní víceúčelová budova, která na ploše 1360 m2 nabízí sportovní vyžití pro celou rodinu. Na třech podlažích najdete velkorysou Kardio zónu, která tvoří srdce každého současného moderního fitness, dále Sál na skupinové lekce (Multisál), kde pod vedením zkušených instruktorů zlepšíte kondici a shodíte nadbytečná kila na lekcích Alpinningu, Funkčního tréninku, Ploché bříško, Tabat aj.. nebo třeba Jógy. Vybít energii s přáteli můžete na Squashi, 2V2 Fotbalu a stále populárnějším Lidském fotbálku. Ve sklepní posilovně nabydete svaly novinkou na poli posilování - pístovými stroji, které jsou vhodné pro opravdové borce ale i pro začínající dámy. Novinkou je i Crossgym zóna.
    Kvízové hry se v posledních letech zabydlely v českých hospodách i obývácích a není se čemu divit. Provětrat mozkové závity a poměřit znalosti s přáteli je skvělý způsob, jak si zpestřit večer!


Trojka! Odvážila byste se? Přečtěte si skutečné příběhy! - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

    Formujte a zeštíhlujte svou postavu přesnými a cílenými pohyby power jógy. Neodkládejte cvičení jen proto, že se cítíte příliš neohební, tlustí, hubení či staří, power jóga je vhodná pro všechny.
    Máme moderní posilovací stroje nejvyšší kvality, které Vám zaručí efektivní a hlavně bezpečné cvičení. K dispozici jsou samozřejmě školení lektoři, kteří v případě zájmu rádi a ochotně poradí.
    Díky funkčnímu tréninku rovnoměrně posílíte všechny svalové skupiny a maximálně zlepšíte funkčnost svého těla. Vyzkoušejte tento nejnovější trend na poli moderního cvičení právě v našem sportovním centru.
    Zbystřete svůj postřeh, svou obratnost, rychlost a taktiku při tomto oblíbeném a dynamickém sportu. Prakticky neustále nabízíme dva kurty, na kterých můžete s míčkem a raketou uvolnit přebytečnou energii.
    Odtrhněte své děti na chvíli od počítačů a dopřejte jim více pohybu. Děti na našich lekcích znovu objeví radost ze hry a navíc budou zábavně, cíleně a profesionálně vedeni k pohybu a zdravému způsobu života.
    TROJKA KOLÍN se nachází 10 minut od vlakového a autobusového nádraží a disponuje velkou parkovací plochou. Najděte si chvilku sami pro sebe a přijďte se odreagovat do TROJKY.


Toužila jste někdy v životě vyzkoušet švédskou trojku? Je to opravdu ve skutečnosti tak sexy a vzrušující, jak si to představujete? Někdy se totiž fantazie s realitou diametrálně rozchází. Máme pro vás skutečné příběhy žen, které se o tom přesvědč...

    Toužila jste někdy v životě vyzkoušet švédskou trojku? Je to opravdu ve skutečnosti tak sexy a vzrušující, jak si to představujete? Někdy se totiž fantazie s realitou diametrálně rozchází. Máme pro vás skutečné příběhy žen, které se o tom přesvědčily na vlastní kůži.
    Nenásilným a zábavným způsobem a navíc za neuvěřitelně krátkou dobu si dokážete díky APLINNINGU™ udržet a vylepšit svou kondici. Celým cvičením vás provednou naši certifikovaní lektoři.
    Naprostá novinka na poli funkčního tréninku, CrossCore® je zdravé, moderní a variabilní cvičení, které vám pomůže odstranit svalové dysbalance. Přijďte si vyzkoušet výjimečné možnosti cviků v rotaci právě k nám.
    Přijďte do TROJKY KOLÍN s celou svou rodinou. Zatímco Vy budete cvičit, o Vaše nejmenší si mohou pohrát v dětském koutku. U nás můžete cvičit i relaxovat s vědomím, že je o Vaše dítě i celou Vaši rodinu dobře postaráno. K tomu všemu máte k dispozici interaktivní on-line rezervační systém, takže Vám k vytvoření rezervace stačí pár kliknutí, nemusíte utrácet za telefon a šetříte svůj čas.


Vybavíte si učivo ze základky? Novinka od Albi vás vrátí Zpátky do lavic!

    Pod vedením našich špičkových lektorů jógy dokážete mistrně zrelaxovat své tělo i duši. Díky technice správného dýchání navíc vylepšíte dýchací i trávicí funkce svého těla. Z našich lekcí budete jistě odcházet posilněni a s úsměvem na tváři.
    Chápeme nelehkou situaci maminek, které si odpírají cvičení, protože neseženou hlídání pro svá dítka. Teď už si nic neodpírejte, přijďte k nám, svěřte své děti do naší profesionální pedagogické péče a v klidu si odpočiňte při cvičení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00