Jak na věc


trojkámen jindřichov nové losiny

9. 11. - 11. 11. Martinská husa 2012

    Silvestrovská nabídka Pobyt minimálně 4 noci. Ubytování 420,- Kč/os Silvestrovský večer: 550,- Kč/os V případě zájmu o polopenzi 150,- Kč/osVesele vstoupíme do nového roku společně!
    Nově zrekonstruovaný penzion Trojkámen s restaurací se nachází v malebné krajině Hrubého Jeseníku v obci Nové Losiny u hlavní cesty směr Hanušovice - Jeseník. V okolí 12km od penzionu je k dispozici několik lyžařských středisek: Františkov, Branná, Ostružná, Petříkov, Ramzová, Přemyslov a Kouty, přičemž posledně jmenované bylo vybudováno v r. 2011 a je největším lyžařským střediskem u nás. Před penzionem je situováno parkoviště, na které lze domluvit dojezd skibusů. V těsné blízkosti je autobusová zastávka, vlaková se nachází cca 300m od penzionu.


Přehled naplnění certifikačních kritérií:

    Historie stavby se datuje asi od roku 1900. Budova byla vystavěna jako zájezdní hostinec, v přízemí se nacházela kuchyně, jatka a udírna, v patře výčep a hostinský sál. Jako hostinec a řeznictví sloužila budova do r. 1945, poté připadla do národní správy MNV (Místního národního výboru) Nové Losiny. V roce 1948 se staly národním správcem Jindřichovské papírny, které proměnily hostinský dům v hromadnou ubytovnu Řeků, kteří byli přiděleni papírnám pro doplnění nutného stavu zaměstnanců. V letech 1974-2006 byla budova v soukromém vlastnictví a sloužila k individuální rekreaci. V roce 2006 ji v dezolátním stavu koupili současní vlastníci a zrekonstruovali do dnešní podoby. Rokem 2011 pohostinnost budovy opět ožívá.
    Táhlé zaoblené hřebeny, hluboká údolí řek, zaříznutá v lesnatých stráních. Region květnatých luk a zelených pastvin, na nichž se poklidně pasou stáda ovcí a skotu. Drsná a zároveň romantická příroda. Tvořivost místních lidí i bohatá nabídka služeb – to je jedinečnost Jeseníků, nejvyššího pohoří Moravy.
    Přínos pro zachování tradic regionu (historická budova nebo tradiční vzhled interiéru/exteriéru, rodinná tradice s podnikáním v ubytovacích službách v regionu Jeseníky atd.)
     Svatomartinské hody dají Vás do pohodySestavte si vlastní Svatomartinské čtyřchodové menu: * Předkrm: - Paštika z husích jater - Husí játra na kmínu s cibulkou * Polévka: - Husí kaldoun * Hlavní chod: - Husa šetrně pečená dle jesenické receptury, dva druhy zelí, variace knedlíků * Dezert: - Svatomartinský rohlíček - Borůvkový knedlík * Tečka: Svatomartinské víno Nenechte si ujít nevšední gastronomický zážitekNa objednávku na tel.č. 605 309 997 nebo 605 309 760


27. 10. - 28. 10. Prvorepublikové menu

    Nově zrekonstruovaný penzion Trojkámen s restaurací se nachází v malebné krajině Hrubého Jeseníku v obci Nové Losiny u hlavní cesty směr Hanušovice - Jeseník.
    Hosté mohou být ubytováni v devíti apartmánech, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, možností připojení k internetu a kabelové TV. V přízemí penzionu se nachází lyžárna s vysoušeči bot a restaurace, která je připravena dle potřeby ubytovaných poskytovat od snídaní po celodenní stravování.
    Svatomartinská husa10.11. od 17,00 hod. - 12.11.2018Jedinečný gastronomický zážitekPředkrmPaštika z husích jater, brusinkový dip, banketkaHusí játra na cibulce a kmínu, náš chlébPolévkaHusí kaldoun, domácí nudleHlavní chodHusa pomalu pečená, variace zelí a knedlíkůDezert Svatomartinský oříškový rohlíčekBorůvkový knedlík s dipem SpeciálMladé svatomartinské vínoMartinský speciál na čepuRezervace na t.č. 605 309 760 nebo 605 309 997 nebo info@trojkame.cz Trojkámen se těsí na vaši návštěvu


29. 4. - 30. 4. Předmájová veselice

    Hosté mohou být ubytováni v devíti apartmánech, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, možností připojení k internetu a kabelové TV. Dva apartmány mají tři místnosti (obyvací pokoj a dvě ložnice - jeden z nich má sprchovací kout a druhý vanu), šest apartmánů je dvoupokojových. V každém obývacím pokoji je sedací souprava - plnohodnotné lůžko pro dvě osoby. Jeden samostatný pokoj je koncipován pro ZTP osoby. V přízemí penzionu se nachází lyžárna s vysoušeči bot a restaurace, která je připravena dle potřeby ubytovaných poskytovat od snídaní, po celodenní stravování.
    V okolí 12 km od penzionu je k dispozici několik lyžařských středisek: Františkov, Branná, Ostružná, Petříkov, Ramzová, Přemyslov a Kouty, přičemž posledně jmenované bylo vybudováno v r. 2011 a je největším lyžařským střediskem u nás. Před penzionem je situováno parkoviště, na které lze domluvit dojezd skibusů. V těsné blízkosti je autobusová zastávka, vlaková se nachází cca 300m od penzionu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00