Jak na věc


triumfa ćeský krumlov

Poskytování služeb pro hospodaření v lesích a pro myslivost

    Již od roku 1994 zajišťujeme práce v oblasti správy majetku (bytů) a to ve vlastnictví fyzických osob, společenství vlastníků, družstev, měst i obcí a disponujeme proto v této oblasti dostatkem teoretických i praktických zkušeností.
    V dubnu roku 1994 vznikla společnost Mepatek, která od té doby působí nejen na českém trhu. Poskytuje svým klientům služby na základě dlouhodobých zkušeností v oboru IT a účetnictví. Pro své klienty vytváří optimální komplexní řešení vedoucích k ulehčení jejich každodenní práce.
    Pro Klienta jsme na základě požadavků vytvořili webovou aplikaci Klientský portál Triumfa. Moderní responzivní webová aplikace Klientský portál Triumfa je určen pro komunikaci mezi správcem na jedné straně a majiteli objektů a uživateli prostor na straně druhé. Správce zobrazuje základní data ze správcovského software ve webové aplikaci a tato data jsou pak přístupná v několika úrovních.


Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    Společnost Triumfa s.r.o. zajišťuje již od roku 1994 práce v oblasti správy majetku, a to především bytů ve vlastnictví společenství vlastníků, družstev, fyzických osob, právnických osob, sdružení vlastníků, měst a obcí, a disponuje proto v této oblasti velkým množstvím praktických zkušeností. Při zajišťování správy majetku ve vlastnictví společenství vlastníků, družstev či jednotlivých vlastníků apod. je mimo jiné z jejich strany kladen důraz na samostatné a průhledné hospodaření jednotlivých subjektů a individuální přístup ke klientovi, tj. samostatné bankovní účty pro jednotlivé domy, vedení odděleného účetnictví, samostatná evidence plateb nájemného, plateb zálohových služeb pro jednotlivé domy a plateb do fondu oprav a především také na informovanost klienta, apod.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00