Jak na věc


triumfa ćeský krumlov

Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povol

    Pro Klienta jsme na základě požadavků vytvořili webovou aplikaci Klientský portál Triumfa. Moderní responzivní webová aplikace Klientský portál Triumfa je určen pro komunikaci mezi správcem na jedné straně a majiteli objektů a uživateli prostor na straně druhé. Správce zobrazuje základní data ze správcovského software ve webové aplikaci a tato data jsou pak přístupná v několika úrovních.
    Již od roku 1994 zajišťujeme práce v oblasti správy majetku (bytů) a to ve vlastnictví fyzických osob, společenství vlastníků, družstev, měst i obcí a disponujeme proto v této oblasti dostatkem teoretických i praktických zkušeností.
    V dubnu roku 1994 vznikla společnost Mepatek, která od té doby působí nejen na českém trhu. Poskytuje svým klientům služby na základě dlouhodobých zkušeností v oboru IT a účetnictví. Pro své klienty vytváří optimální komplexní řešení vedoucích k ulehčení jejich každodenní práce.


Výpis z živnostenského rejstříku firmy

    Společnost Triumfa s.r.o. zajišťuje již od roku 1994 práce v oblasti správy majetku, a to především bytů ve vlastnictví společenství vlastníků, družstev, fyzických osob, právnických osob, sdružení vlastníků, měst a obcí, a disponuje proto v této oblasti velkým množstvím praktických zkušeností. Při zajišťování správy majetku ve vlastnictví společenství vlastníků, družstev či jednotlivých vlastníků apod. je mimo jiné z jejich strany kladen důraz na samostatné a průhledné hospodaření jednotlivých subjektů a individuální přístup ke klientovi, tj. samostatné bankovní účty pro jednotlivé domy, vedení odděleného účetnictví, samostatná evidence plateb nájemného, plateb zálohových služeb pro jednotlivé domy a plateb do fondu oprav a především také na informovanost klienta, apod.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00